Ma ktoś dostęp do jakiś pisowskich grupek? mam fajny obrazek dla takowej osoby 🫠
#trolling #miakhalifa #pornopani #pis #gownowpis #heheszki

Ma ktoś dostęp do jakiś pisowskich grupek? mam fajny obrazek dla takowej osoby 🫠
#trolling #miakhalifa #pornopani #pis #gownowpis #heheszki

Zaloguj się aby komentować

Za ponad 5 milionów złotych od ministra edukacji Przemysława Czarnka fundacja Polska Wielki Projekt kupuje willę na warszawskim Mokotowie. Kupuje od Polskiego Holdingu Nieruchomości, który jest pod nadzorem ministra Jacka Sasina. Fundację kontrolują politycy PiS, a do kwietnia jej prezeską była...
Kurde jak zakładałem tu konto 3 miesiące temu to pojawiał się może jeden wpis na godzinę albo i rzadziej w gorących to były wpisy co miały 10 piorunów. Teraz czuję się jakbym przeglądał gorące z rana na wykopie xD a wszystko dlatego że wykop zakumplował się z panem gównianym Midasem czyli pisem. Wystarczył jeden kwartał żeby roz⁎⁎⁎⁎⁎olić cały portal i wkurwić wszystkich użytkowników jak żadną inną aferą wcześniej. Co by nie powiedzieć to pan pis to fachowiec jest nawet wykop bez konkurencji rozjebali, chapeau bas XD
#wykop #pis
Zaloguj się aby komentować
Tarczyński: aresztowany poseł Antonio Panzeri to ten poseł, który tworzył raporty przeciwko Polsce.
Dominik Tarczyński złożył wniosek o powtórzenie wszystkich głosowań nad rezolucjami przeciwko Polsce w Parlamencie Europejskim. Jak wskazuje, część europosłów przyjmowało korzyści materialne za określony sposób głosowania.
Afery korupcyjnej w Parlamencie Europejskiego ciąg dalszy.
Nie jest to pierwszy trolling ze strony pana Dominika.
#polityka #pis #wiadomoscipolska #korupcja


Zaloguj się aby komentować
Nie chce żeby #pis wygrał przyszłe wybory ale nie ma na kogo głosować, zostaje jedynie mniejsze zło
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nie mogę z tych smoleńskich miesięcznic, przecież to jest nie do pojęcia zdrowym rozumem xD Prawie 13 lat temu zginął facetowi brat w katastrofie lotniczej, więc ten, jako że jest wpływowym politykiem, co miesiąc za pieniądze państwowe obchodzi miesięcznicę (xDDD) jego śmierci. Serio, znacie kogoś, kto obchodziłby miesięcznicę śmierci? W tradycji katolickiej jest obchodzony 30 dzień po śmierci i tyle. A ten za państwowe pieniądze daje upust swojemu psychicznemu zaburzeniu i swojej paranoicznej tezie, że ktoś zabił mu brata. A to nie wszystko. Ten człowiek obchodzi też miesięcznicę pogrzebu xDD
#bekazpisu #pis
Zaloguj się aby komentować

Treści e-maili oraz zapisy rozmów z czatów i komunikatorów zostaną udostępnione służbom specjalnym - takie zmiany wpisano do projektu ustawy Prawo komunikacji elektronicznej. To kolejny krok poszerzający prawa służb do inwigilacji obywateli.
Co ciekawe, sam rząd przyznaje, że przepisy nakazujące...
Nie sprawdzałem czy to prawda. Ale jeśli tak, to grubo...
#polityka #pis

Zaloguj się aby komentować
Profesor Antoni Dudek uważa, że Zbigniew Ziobro walczy o swoje przetrwanie, jeśli następne wybory wygra opozycja, a on starci immunitet, to może być pierwszym politykiem tej rangi, który trafi do więzienia.
#polityka #pis #polska

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@Lopez_
Odnawiam wątek i podgrzeję dyskusję, bo czuję się bezpośrednio zaadresowany.
Sylwester w TVP pokazał tylko, że problem istnieje i jest aktualny. Dla ciebie to jest problem marginalny, dla wielu osób jest to codzienny dramat i proza każdego szarego dnia.
Rzeczywiście! To wcale nie jest tak, że ruchy konserwatywne za rządów PiS bardzo mocno się zradykalizowały, a okno Overtona dosłownie przesunęło się po osi poglądowej w stronę nacjonalizmu.
Nie, to wszystko wina LGBT, sami sobie są winni. To wcale nie jest tak, że obserwujesz wszelkie eventy okołotęczowe z perspektywy konserwatywnych mediów, które wybierają tylko najbardziej ekstremalne przypadki na takich wydarzeniach (brzmi zupełnie tak, jak ocenianie pewnych wydarzeń toczących się co roku w listopadzie przez pryzmat poczynań RN, prawda?).
To wcale nie tak, że termin *ideologia LGBT* powstało w środowiskach skrajnie konserwatywnych, pomimo tego, że nie wyczerpuje nawet definicji słowa *ideologia* per se.
Rzeczywiście, sam sobie jestem winien, że ktoś dosłownie nie życzy sobie, żebym istniał w przestrzeni publicznej.
> Nikt tak nie zadba o cudzy interes jak Polak. Niczym "Kapo" w Auschwitz. 365 dni w roku walczymy o interes politycznych elit, zachodnich korporacji czy grubych kotów na stołkach w Spółkach Skarbu Państwa. Nigdy o swój. I ci ludzie nigdy nie tracą na takich wtopach jak w sylwestra, bo płacimy za to MY XD
Najzabawniejsze jest jeszcze tutaj to porównanie do Auschwitz (już pomijając kompletny nietakt).
Masz rację, bo to nasza wina, że rząd postanowił podbić jeszcze bardziej oglądalność rządowej telewizji z naszych pieniędzy.
> Z trzeciej strony amerykańscy muzycy pojadą sobie teraz do siebie i będą szerzyć stereotyp, jakimi to nazistami są Polacy XD No czysty win, co nie? W d⁎⁎ę dostanę ja, ty, twój sąsiad
I kolejny raz: to przecież moja wina, a nie zakłamanego rządu. Zapomniałem.
#polityka #pis #sylwester #antyprzegryw
A, no i zapomniałem: #heheszki
Bo to przecież bardzo śmieszny temat, co nie?

@lubieplackijohn Prześledź jego wpisy. Każdy jest podobny. Ile można tolerować tego typa? Odechciewa się pisać na tym portalu, bo jego poziom jest gorszy niż najbardziej toksycznego wykopka. W każdym wpisie wylewa się z niego pełno toksyny. Smutny człowiek i wasze zmartwienie, bo to przez takich ananasów może być z portalu odpływ z biegiem czasu
Zaloguj się aby komentować
Nieodpowiedzialne słowa, temat zastępczy czy wizje polexitu?
Generalnie z tą karą śmierci należałoby przemyśleć i nie postępować pochopnie, tak jak współczesny świat, żeby szybko wyeliminować karę śmierci - powiedział podczas Q&A na Facebooku premier polskiego rządu.
Premier stwierdził, że wprowadzenie zakazu jej wykonywania uważa za "przedwczesny wynalazek lat 90. czy wcześniejszych".
"Tutaj akurat nie zgadzam się także z nauką Kościoła, bo jestem zwolennikiem kary śmieci"
Morawiecki jest zdania, że wykonywanie kary śmierci "należałoby przemyśleć" i dopuścić jej wykonywanie "za najcięższe...
Zaloguj się aby komentować

27 proc. respondentów zapewnia, że w przyszłorocznych jesiennych wyborach parlamentarnych odda swój głos na PiS. 11 proc., że to rozważa. A 51 proc. ankietowanych, że za żadne skarby nie zamierza popierać obecnej partii rządzącej.
Sondaż Ipsos dla TOK FM i OKO.press przeprowadzono metodą...
9 lat, 8 miesięcy + rok oglądania vikopu bez konta, wiec łącznie około 11 lat.
W sumie to trochę mi szkoda ,ale nie będę wspierać tuby propagandowej PIS.

Zaloguj się aby komentować

Projekt przewiduje m.in. możliwość utworzenia obwodowych komisji wyborczych w mniejszych miejscowościach, liczących 200 lub 300 osób (wcześniej w obwodzie do głosowania musiało mieszkać co najmniej 500 osób). - Ustawa rozwiązuje także kwestie transportu do lokali wyborczych zarówno dla...
Emeryci już zmobilizowani wraz z możliwym transportem. A Wy?

Zaloguj się aby komentować