AAAAAAAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA
SSIJCIE MI JAJA XD
#piorawieczne


AAAAAAAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA
SSIJCIE MI JAJA XD
#piorawieczne


Zaloguj się aby komentować
Ooo cie k⁎⁎wa c⁎⁎j XDD
Pióropuszek w ofercie ma też atramenty (30 ml - 50 zł) do złudzenia przypominające te marki Karkos od chińczyka. Zdjęcie na stronie wygląda jakby ktoś po prostu naniósł napis w paincie i wrócił do CSa XDD
Swoją drogą fenomenalna robota, nic a nic nie jest krzywo, wystarczy zamknąć jedno oko i przymknąć drugie XDD
Jakbym miał czas, chęci i pieniądze, to kupiłbym fiolkę, żeby zobaczyć, czy zainwestowali faktycznie w swoje etykiety, czy rzeczywiście zmienili je tylko w paincie. Bo jak to drugie, to to już jak c⁎⁎j nie jest legalne XD
Zmiana nazwy to jedno, ale nanoszenie innego logo na zdjęcia produktu to inna liga XD
#piorawieczne



Zaloguj się aby komentować
Pióra wieczne już dawno “przeszły do lamusa” i z ogólnego użytku wypadły do ciekawostki, tematu kolekcjonerskiego i gadżetu dla ludzi, którzy chcą sprawić sobie “coś fajnego” i “jakościowego”. Na tej ostatniej grupie najłatwiej żerować, ponieważ jest skłonna do wydania pieniędzy a, z całym szacunkiem, c⁎⁎ja się zna. I zdaje się, że na tym właśnie swój model biznesowy oparł sklep z piórami Pióropuszek. Pech chciał, że przez przypadek na ich reklamę trafiłem ja, który rynek ogarnia. I mi się ich praktyki nie podobają. Pióra wieczne Pióropuszek Wszystkie pióra wieczne, dostępne w ofercie sklepu Pióropuszek, posiadają jakieś wymyślne, wyszukane...
Pióropuszek mi odpisał na trustpilocie. Wy jesteście bezczelni. Pozwolę sobie dodać inną opinię podsumowującą sprawę.
J⁎⁎ać k⁎⁎wa prądem.
EDIT: JESZCZE MI OPINIĘ ZGŁOSILI K⁎⁎⁎IE SYNY. No to się k⁎⁎wa będziemy bawić teraz ziomeczki.
#piorawieczne



Zaloguj się aby komentować
@noriad Parker Vector XL, nieeeeee
Żeby nie było - to pewnie nawet jest dobre pióro... Może nawet gładko pisze. Może stalówki nie drapią i nie leją. Tylko czemu ktoś to, do cholery, nazwał Vectorem?! To profanacja jedynego słusznego i legitnego Vectora. Vector jest tylko jeden, chociaż w setkach kolorów i odsłon. I nie, @Rozpierpapierduchacz w tej jednej kwestii nie ma racji!

Zaloguj się aby komentować
12 lutego:
Tłusty Czwartek
Ogólnopolski Dzień Pisania Piórem
Światowy Dzień Bezy
Światowy Dzień Darwina
Międzynarodowy Dzień Dzieci-Żołnierzy
#nietypoweswieta #kalendarz #ciekawostki #tlustyczwartek #piorawieczne #darwin

Zaloguj się aby komentować
Żałosny jesteś w c⁎⁎j dwulicowy nara. Chcesz coś z f-pena?
Atrament na dziś: Diamine Coral
Jego historia w skrócie jest taka, że @Wrzoo pytała czy chcę coś z f-pena, a ja chciałem coś z f-pena. W mniejszym skrócie, to jest to jeden z atramentów, które wrzucił kiedyś nielot pierdolony w d⁎⁎ę j⁎⁎⁎ny aka @pingWIN jako lista kolorów, które manat rozpoznaje (zdjęcie nr.3). Przyjdzie jeszcze taki dzień, że złapię je wszystkie.
Mała butelka Diamine, jak to mała butelka Diamine, jest mała i tania. I jest Diamine.
Sam Coral jest bardzo fajny, jak już się nauczyliśmy przy recenzji Edelsteina Apricot Achat nie jest taki sam jak Apricot Achat, a to dobrze. Jest faktycznie koralowy, bo nie wiem, jak go inaczej opisać. Pomarańcz tak po c⁎⁎ju, różem w sumie też nie zachodzi, no w zasadzie król manat kupił królowej manacinie atrament koloru koralowego. O. Tako rzekłem
Cena: 25 zł/30ml
Tyle ode mnie!
#piorawieczne




Zaloguj się aby komentować
Ja myślałem że w tym cały zbieraniu #piorawieczne chodzi o pisanie, a wy macie po prostu brudne uszy. @Rozpierpapierduchacz tu już ma istnie coco jambo
https://www.pepper.pl/promocje/bezprzewodowe-sluchawki-douszne-vicloon-pioro-do-czyszczenia-wielofunkcyjny-zestaw-czyszczacy-1221649
#heheszki

Zaloguj się aby komentować
To jest karwa bardzo nie fair!!!
Człowiek jest totalnym zwyklakiem, kilka razy popisał coś tam nt #piorawieczne z absolutnym autorytetem w tej dziedzinie na hejto, prawie się zesrałem ze szczęścia jajecznicom móc zamienić dwa słowa z pozytywnie zaatramenconym świrem na #ogolnopolskiehejtopiwo i właściwie ta historia toczyła by się swoim normalnym tempem, ale nieee, nie będzie, że się "łatwe wylosowało"...
WTEM!
Dzisiaj odebrałem niezamowione awizo a po odbiorze i unboxingu oczom ukazało sie coś czego bym sie nie spodzioł (bo niby czemuż to czemuż): - Dwie sztuki Jinhao - Piękny pomarańczowy Shark - SZEŚĆ (!!!) próbek atramentowych - Rękodzielnicze standy z dziwnymi stworami z piekieł otchłani (bezapelacyjnie zatwierdzam Mister Dziura w D⁎⁎ie xD - wyladują u mnie w fabryce budzac, mam nadzieję obrzydzenie, zgorszenie, wymioty, konwulsje i powolną śmierć w męczarniach)! - Dwa pokeballe (musze popytać młodzież bo kleję tylko "żółtka"). - Każde pióro ma konwerter! - Segregator, który też przekazuję różowej (wyląduje w pracowni). . . . . Pauza. . . . .
- Ślicznie wykaligrafowaną dyspozycję, której sercem całym sie przyporządkowywuję!
I wpakował mnie w zakłopotanie ten ciul jeden, @Rozpierpapierduchacz...jak żyć? Heh.
Dziękuję Manaciku, zrobiłeś mi wieczór! I różowej też!💛
Załączam kompromitujące materiały z wykonania dyrektywy!👌
#mamotoniesązabawki #hobby #czujedobrzeczlowiek #czlowiekskurwiel #zobaczcokurwanarobiles #bezczelnabezinteresownosc #hejtostronk
PS' Jeśli są chętni w DC na jedno Jinhao to pisać...jak nie z DC to też pisać!( ͡° ͜ʖ ͡°)



Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry się z państwem, z tej strony manat, a to jest druga już recenzja Faber-Castell Grip.
Dokładnie to krótki dodatek i recykling poprzedniej. Z nowych rzeczy, które mam do powiedzenia, to że jest to najlepiej odbierane pióra na trzecim już hejtopiwo. Ten egzemplarz, tym razem szary, nadal za⁎⁎⁎⁎sty, chociaż mniej wybacza pisanie pod niewłaściwym kątem i trochę wtedy drapie. Ale jak się trzyma poprawnie, to tak samo za⁎⁎⁎⁎sty.
Nie jest może tak tani, jak rekordowo tani Grip pewnego użytkownika, ale nadal niecałe 6 dych. Za te pieniądze ty chyba najlepsze pióro na rynku, może walcząc z kakuno, ale nie wiem, bo mnie odparowuje.
Faber-Castell Grip to pióro inspirowane ich bardzo popularnymi i bardzo charakterystycznymi ołówkami. Oba te mazidła mają na sobie kropki - ołówek żeby się lepiej trzymało, pióro żeby nawiązać do ołówka. Klasycznych rozmiarów pióro z profilowaną, trójkątną sekcją, jak to często bywa w tańszych piórach, które mimo wszystko docelowo mają trafić do dzieci. Ale że ci idioci nawet tego nie sprawdzają, to trafiło do mnie.
Stalówka klasyczna Faber-Castella, rozmiar M pisze jak M, jest średnia. Również jak to w przypadku Faber-Castella bywa stalówka deje lekki feedback, takie uczucie szurania po papierze. Nie jest to jeszcze "drapanie" bo papierowi absolutie nic się nie dzieje, jest to po prostu szuranie. Ale tak miało być, taki był scenariusz. Ale za to jak to stalówka Faber-Castella - jest zdobiona logiem marki, kropeczkami i jest bardzo ładna.
Nie jest to najpiękniejsze pióro świata, ale nawiązanie do innego produktu marki jest bardzo fajnym zabiegiem według mnie, a że kosztuje między 40 (jaskrawo różowe) a 78 złotych z kilkoma modelami oscylującymi na poziomie 54, to wziąłem sobie "do smarta"
Tyle ode mnie!
#piorawieczne


Jestem bardzo zadowolony z tego pióra. Walnęło już kilkaset podpisów i działa od strzała raz tylko musiałem rozpisać bo niezatrybiło ale kilka pętelek i zaczęło pisać. Na żywo wygląda zdecydowanie lepiej niż na zdjęciach Czarny mat nawet taki trochę elegancki z wyglądu jest, no i mam komplet z ołówkiem automatycznym
Zaloguj się aby komentować
Patrzcie jaki ładne atramentownik znalazłem XD
Fajny nie? Za⁎⁎⁎⁎sty. W sam raz na wczorajsze hejtopiwo. Postaram się nie spóźnić k⁎⁎wa mać XD
#manacieopowiesci #piorawieczne


Zaloguj się aby komentować
Nie polecam kolegi @Rozpierpapierduchacz. Zaprasza, podaje pióro, mówi jak to nie będzie fajnie, a na koniec kończysz z zszarganymi nerwami oraz jak na zdjęciu…
#hejtopiwo #ogolnopolskiehejtopiwo #piorawieczne

@Endrevoir Aleś mi wspomniania odblokował. Gdy poszedłem do podstawówki to matka stwierdziła, że nie będę się uczyć pisać na jakiś pedalskich długopisach tylko ona ma swoje stare pióro z czasów liceum takie gdzie się pompowało ręcznie atrament z kałamarza. No więc jak się domyślasz moje ręce wyglądały tak cały czas xD. Od tego czasu nienawidziłem piór i pisałem wyłącznie długopisami xD.
Zaloguj się aby komentować
Co zdążyłem spakować na jutrzejsze hejtopiwo:
- Atramentownik
AAAAHAHAHAHAHA, przepakowałem się wczoraj z torby w plecak i nie wziąłem atramentownika XDDD
K⁎⁎WA MAĆ, JESZCZE NIE DOSZEDŁ I JUŻ WKURWIONY XDD
#manacieopowiesci #piorawieczne

Zaloguj się aby komentować
Na "szczęść boże wniosek formalny" @Statyczny_Stefek , ale też żeby się nie za⁎⁎⁎ać przy pakowaniu do domu i niczego nie zgubić, bo we potem do łodzi jedź, porobiłem zdjęcia pakunku.
Piórniczek za⁎⁎⁎⁎sty btw, super się sprawdza i gumki ma większe. Chociaż faktycznie śmierdział
#piorawieczne



Zaloguj się aby komentować
Ostatnio było Kaweco, teraz gubimy dwie literki i mamy następnego gagatka, znowu chińczyka. Będzie za to skrajnie krótko. K jak Kaco Co wiadomo? Oczywiście cały c⁎⁎j, jak to z chinolami XD Założona w 2011 roku w Szanghaju i to w sumie tyle. Co mówi strona internetowa? KACO to młoda i dynamiczna marka premium, bla bla bla, artykułów piśmienniczych, bla bla bla, zespół specjalistów z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, bla bla bla, Red Dot Award, iF Design Award oraz Good Design Award. Co to znaczy? Nie mam k⁎⁎wa pojęcia. Pióra wieczne Kaco No i teraz to my rozmawiamy! Mają tego 11 modeli, paradoksalnie tego, z którego w ogóle znam tę markę...
Co zdążyłem spakować na jutrzejsze hejtopiwo:
Wszystkie swoje pióra (wyczyszczone i zatankowane)
Atramentownik
Pióra do rozdania
Atramenty do rozdania
Notesy marek różnych do testowania różnic w papierze.
Czego nie zdążyłem spakować:
Drodzy państwo - priorytety XD
#piorawieczne #manacieopowiesci

Zaloguj się aby komentować
Wiedzieliście, że BENU wypuściło na rynek pióro z wizerunkiem @LeniwaPanda ?
To już wiecie XD
Benu Euphoria Red Panda. Skromne 800 w złotówkach + dostawa. Malowane ręcznie, jak połowa z tej linii XD
#piorawieczne



Zaloguj się aby komentować
Wczoraj po trochę ponad miesiącu od ostatniego używania podniosłem pióra. Każde po kolei i każde z osobna.
Więc przedstawiam wyniki drugiego eksperymentu na przetrwanie, równie niewymiernego jak ten pierwszy, bo każde pióro jest zatankowane innym atramentem. Niemniej tak jak to zostało niemiarodajnie zrobione ostatnim razem, tak i zostało niemiarodajnie zrobione teraz.
Chyba nawet bardziej, bo wtedy zdaje się czyściłem pióra przed testem XD
No ale c⁎⁎j, detale. Z rzeczy ważnych:
Wyniki takiego samego testu przeprowadzonego na tych samych piórach są, jak się można spodziewać
Całkowicie k⁎⁎wa inne XD
Nic się nie pokrywa XD
Ostatnio testu nie przetrwały dwa pióra - Online, które poszło do śmieci, i Pilot MR. Który tym razem nawet k⁎⁎wa nie zwątpił, czy umie ciągle pisać.
Za to były pióra, które brały udział w poprzednim teście i poradziły sobie wtedy bez problemu, a teraz wyjebały się kompletnie. Lista poległych (pogrubione brały udział w ostatniej edycji):
Parker 51 (ten sam atrament)
Lamy Al-star (ten sam atrament)
Diplomat magnum
Urban 2016
Vector XL (ten sam atrament)
Temu Wood
BIC X-Pen
Temu Black
Dodatkowo:
Pilot Kakuno mocno odparował, ponad połowa naboju zeszła
Pilot 78G+ też
Pelikan Jazz - połowa odparowała, ale za to odkryłem, że ma sprężynkę w środku korpusu
Platinum Pocket Pen w zestawie z KWZ El Dorado typowo dla siebie zrobiły grudy wielkości żelków XD. ALE PISAŁ J⁎⁎⁎NY
Temu Black wychlał cały atrament i porobiły się grudy
Temu Green wpierdolił caluśki atrament, porobiły się gluty, ale pisze
Kaweco Classic Sport (żółty) cały nabój wypity, kolor tego podkreślaczowego wypadł fatalnie po odwodnieniu
No i to w zasadzie tyle. Zdjęć nie mam, bo musiałem się zabrać za czyszczenie, hejtopiwo się zbliża i się sprzęt musi prezentować. Pióra zresztą też. Tak więc musicie mi uwierzyć na słowo XD
A, wspomniane gluty są przypadłością znaną z jaskrawych atramentów, głównie czerwonego, pomarańczowego i żółtego. Czasem jeszcze zielony. Tego zdjęcie dodam, bo już kiedyś robiłem
Tyle ode mnie!
#piorawieczne


Zaloguj się aby komentować
Pierwszy od dawna
Atrament na dziś
Diamine Sepia
Powoli trzeba zaczynać przygotowania do hejtopiwo, więc czyszczenie i napełnianie wszystkiego jak leci, dodatkowo chcę wymieszać atrament dla współpracownicy którą naciągnąłem na Caran d'Ache 849, to i wpis mogę zrobić jak już nie gram XD
Diamine Sepia to delikatny, ciepły brąz, który od razy wymarzyłem sobie do TWSBI Eco Caffee Bronze. Bardziej brązowego brązu chyba nie da się zrobić, ani nie zaciąga pomarańczowym, ani żółtym, no k⁎⁎wa jasny brąz i tyle. Oczywiście na zdjęciach w ciepłym świetle tego nie widać i jest k⁎⁎wa pomarańczowy, ale już się chyba wszyscy przyzwyczaili, że jedno piszę, a drugie zdjęcia pokazują XD
Butelka z dużych Diamine, taka jaką widzieliście już przy Writer's Blood, czyli 80ml.
Cena: 49zł/80ml
Tyle ode mnie!
#piorawieczne



Zaloguj się aby komentować
Dla wszystkich nowych narybków wykopowych, jedno pytanko, proste takie:
Chcecie jakie #piorawieczne k⁎⁎wa ten?
#manacieopowiesci


Zaloguj się aby komentować