Bardzo dobrze że niektórzy odchodzą albo dostają bany, chyba że chodzi o mnie to wtedy nie.
#oswiadczenie
Bardzo dobrze że niektórzy odchodzą albo dostają bany, chyba że chodzi o mnie to wtedy nie.
#oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Kupiłem żółty ciągnik
#oswiadczenie #muzyka

Zaloguj się aby komentować
W kazdej #pracbaza tak bylo jest i bedzie
Ech, byle do 17
#heheszki #oswiadczenie

Zaloguj się aby komentować
jestem na bezrobociu od około 4 tygodni Jezu chryste czuje się tak wspaniale XD nie ma sie może do kogo odezwać i na dłuższą mete tak nie można ale to jak odpocząłem psychicznie jest niedopisania, nie ma tej myśli że za dzień, trzy dni albo tydzień trzeba będzie pójść do tego kołchozu, masakra coś pięknego XD
#oswiadczenie #praca #chwalesie
Zaloguj się aby komentować
Zbieram starocie różne, głównie szklane i porcelanowe. Trochę w ramach inwestycji, trochę w ramach zaspokojenia potrzeby obcowania ze sztuką i pięknem na co dzień.
Dzisiaj, w ramach prezentu od niebieskiego na 5 rocznicę, wpadły do kolekcji takie ptaki - wylicytowane na aukcji - Royal Copenhagen, późne lata 50. Niby 4 cyfry z konta zniknęły, ale cóż... Miałam smaka na ptaka ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#chwalesie #oswiadczenie

Zaloguj się aby komentować
Chyba mam jakiś zespół niespokojnych nóg, bo od jakichś dwóch dni dostaję pierdolca jak leżę w bezruchu
#oswiadczenie #zdrowie
Zaloguj się aby komentować
Nasi przodkowie odzyskiwali niepodległość po to, żeby teraz Polacy mogli 11 listopada (no i oczywiście podczas urlopu) robić remonty.
Tym razem wykańczają mieszkanie. A dwa lata temu inny sąsiad od rana wycinał jakieś zarośla koło domu kosą spalinową.
#zalesie #oswiadczenie #11listopada
Zaloguj się aby komentować
To się podzielę. Niedawno wróciłem ze szpitala, diagnoza - choroba Leśniowskiego-Crohna. Choroba z grup nieswoistych zapaleń jelit. Miałem ostry rzut choroby, a z objawami chodziłem 2 lata.
2 lata nie zdając sobie z sprawy że to mam, każde badanie mi pokazywało że niby jest wszystko ok. Tylko śledziona nieznacznie powiększona i lekko podwyższony wynik na kwinki białe. Ale tak to ok.
Tylko że nie było ok.
W ciągu roku schidłem 20 kg. Z 88kg do 63kg. Niewielka anemia, zawroty głowy, czasami wymiotowanie po posiłkach.
Aż w końcu musiałem trafić na izbę. Z CRP 164mg (obecnie mam 40, gdzie norma to jest >5), ale teraz, gdy już od tygodnia jestem w domu to w miarę normalnie się czuje mimo że brzuch czasami mam jak piłka. Za dwa tygodnie wracam i zaczynam leczenie biologiczne.
Juz widzialem co może mnie czekać w przyszłosci.
Trzymajcie kciuki.
W między czasie postanowiłem pobawić się jeszcze w AI i wykorzystać fakt że potrafię obsługiwać illustratora - to robię sobie grafiki w oparciu o to co mi wypluje midjourney, więc być może mógłbym postować moje pomysły
#oswiadczenie #hejto30plus
@rms Masakra z tymi chorobami autoimmunologicznymi. Moja dziewczyna w tym tygodniu dowiedziała się, że ma hashimoto, mój ojciec też ma hashimoto od wielu lat, mama łuszczycę, a ja cukrzycę typ 1.
Może się mylę, ale mam wrażenie, że jeszcze kilkanaście lat temu nie było tylu osób cierpiących na choroby autoimmunologiczne.
Zaloguj się aby komentować
#korposwiat #pracbaza #oswiadczenie #pracait
Praca powinna być traktowana jako barter - ja wam daję mój czas i umiejętności a wy mi kasę którą ustaliliśmy, tyle. Do tego pracujemy w warunkach jakie ustaliliśmy i EOT.
Ale nieeee, nie w korpo/wannabe korpo xD Każda firma która złapie parę tysiączków i zatrudni parunastu pracowników zaczyna wchodzić na dziwne, niezrozumiałe tory i szukać USPRAWNIEŃ, albo co gorsza stara się MOTYWOWAĆ pracowników xD I tak mamy jakieś integracje z d⁎⁎y, w terminach równie z d⁎⁎y, gdzie śmietanka ma się spotkać w jakimś hotelu oddalonym xxx km od waszego miejsca zamieszkania i odwalać jakieś dziwne akcje żebyście się INTEGROWALI z zespołem.
I ok jak to jakaś zwykła popijawa w hotelu, ale ja widziałem już wiele. Widziałem takie "integracje" z CEO, w których 90% czasu było zarezerwowane na jakieś warsztaty/pierdolenie o tym jak firma może więcej zarabiać. Najlepsze że za większość takich integracji firma nie płaci, tj - płaci za nie wiem, alkohol, pokój czy jedzenie, ale nie jest to traktowane jako czas pracy tylko czas wolny, więc nie otrzymujecie wynagrodzenia za słuchanie tego pierdolenia czy brania udziału w wymyślonych, krindżowych aktywnościach z waszym zarządem i CEO. Kończy się tak że siedzicie 2 dni jak na szpilkach żeby nikogo czasem nie urazić (okej, niektórzy napierdolą się jak szpadle, nawyzywają kogo nie trzeba i będą musieli położyć wypo albo żyć z tym piętnem) z czego macie niewiele, wyjęty z życia weekend spędzony w obcym towarzystwie znajomych twarzy które na co dzień czepiają się czemu tak długo wam task zajmuje.
Ale to nie jest najgorsze. Najgorsze jest nie pojechać na taką integrację. Macie nie wiem, inną imprezę w tym terminie, coś zaplanowane, albo po prostu nie chcecie jechać. UUUUUUUUUUUUU! UUUUU K⁎⁎WA!
Na najbliższym 1v1 (bo w korpo albo wannabe-korpo zawsze są 1v1) dostaniecie pytania czemu nie chcecie integrować się z zespołem, co było ważniejszego niż ten ultra-event zorganizowany przez HR żeby uzasadnić istotę istnienia tego działu w firmie. Przez eventowców zostaniecie potraktowani gorzej niż gówno, zmieszani z błotem, pewnie założą jakiś kanał gdzie będą wam smarować dupsko, a co lepsi pewnie posmarują co innego żeby móc podlizać się bardziej i spoufalić z ludźmi na "stanowiskach". Będziecie po prostu pracownikami gorszego sortu, co ich nigdy nikt nie widział, i nie liczy się performance czy cokolwiek tylko akurat nie pojechaliście zachlać pały w jakimś zasranym hotelu i nie wypiliście flachy z CEO, tyle wystarczy żeby zostać czarną owcą i jednym z pierwszych kandydatów do wyjebania.
Niby dorośli ludzie, niby wielkomilionowe firmy a jakieś obesrane gierki, imprezki, dziwne pytania, dziwne akcje. Mimo że ustaliliście pracę full remote, ale dalej bez uczestnictwa w spędzie bydła będziecie traktowani gorzej niż byle kretyn co zachlał z odpowiednimi ludźmi. Życie. Ja tam w każdym razie nie zamierzam w tym uczestniczyć.
Na "integracje" nie jeżdżę bo zabierają mój czas wolny. Nie potrzebuję spoufalać się czy znać ludzi z którymi współpracuję, przecież mamy daily i inne pierdy żeby się w miarę dotrzeć i ustalać flow pracy. Na 1v1 zapytany o takie głupoty po prostu uśmiecham się i przypominam że jesteśmy dorosłymi ludźmi, nie zostałem zatrudniony żeby jeździć na pochlejparty i jeśli robię swoją robotę źle to niech mi to powie - zazwyczaj z drugiej strony następuje zmieszanie i zmiana tematu.
Mam tyle szczęścia że jestem specjalistą który może sobie pozwolić na takie akcje, ale ile jest ludzi którzy mimowolnie muszą uczestniczyć w takim gównie żeby nie stracić pracy, udawać że hehe super imprezka i super się z wami pije, powtórzmy to jeszcze. Rozumiem ideę NIEWYMUSZONEJ integracji, ale ludziom którzy wymuszają na kimś uczestnictwo w takich gównoeventach serdeczny... WIecie co.
@Voltage Rzadko brałem udziały w takich szopkach, ale też jestem niewypierdalalny, mam nadzieję
Ale odkąd pracuję zdalnie to na to Christmas party pojadę bo robimy sobie tylko w teamie więc z ludźmi z którymi się znamy a nie z jakimiś randomami z HR czy dyrektorami. Niektórych nie widziałem od ostatniego Christmas party xD
Zaloguj się aby komentować
kupiłam paszę dla koksów, będę lepić batoniki proteinowe
#gotowanie #oswiadczenie #hejtokoksy
Zaloguj się aby komentować
#niedzielahandlowa #gorzkiezale #oswiadczenie
Niedziela jest ogólnie dniem który przez zakaz handlu jest dla mnie najgorszym dniem w tygodniu, taki ułomny dzień wolny. Jak jest ujowa pogoda tym bardziej mnie to uwiera, bo człowiek by mógł coś zrobić w domu jak ma cały dzień ale wystarczy że zabraknie jednej z x rzeczy która jest potrzebna do danej aktywności i już c⁎⁎j, leżysz. Sklepy pozamykane, nie kupisz brakującego elementu układanki, więc cóż trzeba przełożyć na inny normalniejszy dzień. Pojechałby rozejrzeć się po meblach bo muszę parę rzeczy kupić, mam cały dzień wolny ale nie, bo ktoś sobie wymyślił że ze wszystkich grup społecznych najbardziej uciśnieni są akurat kasjerzy. Nawet nie pracownicy sklepu tylko właśnie Grażyna z kasy w biedrze, bo biedra express działa normalnie więc możecie sobie zamówić piwko z kosztami dostawy które zapakuje Wam pewnie ta sama Grażyna tylko gdzieś na zapleczu czy coś xD
@Voltage to pomyśl sobie o takich Niemczech,gdzie niedziele są wolne we wszystkich sklepach i nikt nie narzeka. Moim zdaniem problemem,nie jest tutaj niedziela niehandlowa,a kwestia organizacja i zaplanowania czynności. Czemu nie możesz zamówić/kupić sobie tych rzeczy w sobotę. Chodzi też o to by ludzie utrzymywali w ciągu tygodnia jakiekolwiek relacje czy to rodzinne/partnerskie. By mogli usiąść,zjeść posiłek razem,porozmawiać,po to jest ten dzień,a nie po to by siedzieć w robocie i udobruchać tych,którzy nie potrafią organizować swojego planu dnia. Jakoś wiele ludzi się nauczyło/przyzwyczaiło. Kwikali,ze umrą z głodu w niedzielę,ale jakoś udało się przeorganizować swój czas by zakupy robić w sobotę. Powiem więcej,pomyśl sobie,że jest taki kraj na południu,gdzie w ciągu dnia roboczego są godziny wolne! od 14-18,19 . Ludzie w tych godzinach nie pracują,nic nie kupisz,nic nie zjesz,nie załatwisz. Jakoś ludzie sobie radzą i nie narzekają,także jest jak w Twoim tagu gorzki żal. Gorzki żal aż d... ściska.
Zaloguj się aby komentować
Hejto proszę sobie zabrać z powrotem politycznych neuropkow z wykopu. Naprawić zasięgi. Uruchomić boty żeby im plusowaly treści i żeby nie zatruwały życia innym. Cos popsuliscie we wrześniu i się pojawiło znowu dziadostwo. Pozdrawia Mirek #hejto #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Cieszę się, że kończą się rządy #pis także z tego powodu, że może faktycznie w najbliższych latach zaczniemy na poważnie rozmawiać o federalizacji Unii Europejskiej. Konserwy nie zrozumieją jaka to szansa cywilizacyjna dla całej Europy.
To żaden troll. Marzy mi się jedno wielkie Państwo Europejskie. Z jednym rynkiem i jedną armią. Jestem dumnym Europejczykiem i chcę aby reprezentowali mnie ludzie dla których ważne jest zjednoczenie
#polityka #geopolityka #europa #neuropa #4konserwy #oswiadczenie

Zaloguj się aby komentować
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
Nie ma bardziej przykrego typa na hejto od @gawafe1241
Poza tym to bajkopisarz
Zaloguj się aby komentować
Ja pi⁎⁎⁎⁎le ale się ten portal stacza ostatnio.
#oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Jestem feministką i za to nigdy nie przeproszę.
JK Rowling transy anulowały, więc od teraz jestem zradykalizowana.
Mogę też podziękować lockdownom covidowym, które bezczelnie cofnęły prawa kobiet do średniowiecza.
Debili z Wykopa, nie zapraszam do dyskusji. xD
#feminizm #oswiadczenie #bekazcovidian #bekazlewactwa #bekazprawakow #radfem
Zaloguj się aby komentować
Kiedyś jak chciałem ściągnąc filmiki z Twittera to się wpisywało "Twitter video download" w google i od razu się trafiało w odpowiednie miejsce.
A wpisz sobie dzisiaj "x video download" to paaaaanie...
#kiedystobylo #oswiadczenie #internet #heheszki #twitter #x
Zaloguj się aby komentować
5 dzień bez drożdżówki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czuję jak każda komórka potrzebuje cukru i nic nie mogę z tym zrobic ಠ_ಠ
#oswiadczenie

Zaloguj się aby komentować
H⁎j nie śpię, czekam na ipsos do 3:00 XD
#oswiadczenie #wybory
Zaloguj się aby komentować

Niedawno prezydent Biden odblokował zamrożone aktywa Iranu o wartości 6 miliardów dolarów. Eksperci ostrzegali, że taki ruch może spowodować eskalację konfliktu, gdyż Iran regularnie finansuje terroryzm, więc część środków bez wątpienia tam trafi.
finanse #polityka #oswiadczenie