Hejto proszę sobie zabrać z powrotem politycznych neuropkow z wykopu. Naprawić zasięgi. Uruchomić boty żeby im plusowaly treści i żeby nie zatruwały życia innym. Cos popsuliscie we wrześniu i się pojawiło znowu dziadostwo. Pozdrawia Mirek #hejto #oswiadczenie
