Takie wspomnienie dzieciństwa znalazłam w żabie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nostalgia dzieci #prl

Takie wspomnienie dzieciństwa znalazłam w żabie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nostalgia dzieci #prl

Zaloguj się aby komentować
Dorastając naoglądałem się głupkowatych filmów które nie są ambitne, ale mam do nich sentyment.
No i tak od kilku dni chodzi za mną ta piosenka z filmu Gruby i chudszy
"loving you, is easy, cause you're beautiful
du, dun, dun, du-du"
XD
#filmy #nostalgia #heheszki #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Zapraszam do nitki o temacie przewodnim "Humor niskich lotów z lat 90/00"
https://www.youtube.com/watch?v=-bemivkyM_k
#heheszki #nostalgia #lata90 #lata00

Zaloguj się aby komentować
Kolejna stronka z katalogu Matchboxa z lat dziewięćdziesiątych. Mam cysternę i podnośnik do dzisiaj.
#niecodziennymatchbox #nostalgia #hejto30plus

@Budo za dzieciaka ktoś z zachodu przywiózł mi ten katalog.
Boże jak myśmy się nim podniecali.
Wszyscy koledzy pożyczali go ode mnie, każdy na kilka dni.
Wszystko takie piękne, kolorowe, żywe barwy, ta jakość wykonania modeli...
Był tyle razy oglądany że trzeba go było sklejać taśmą.
Pamięta ktoś jeszcze zabawę w "zamawiam"?
Z czasem udało mi się wiele tych modeli kupić. Na początku na bazarze, przeszmuglowane przez różnych ludzi, za chore pieniądze, potem normalnie, ze sklepu.
A dzisiaj starzy głupcy wspominają PRL z nostalgią...
Zaloguj się aby komentować
Wuj, zupa i popcornu kupa… op wrócił po #spierdotrip i se zrobił na olejku w garnku całe te i herbatkę ogułem. Bardzo pozytywny spacerek przez to powietrze po ciężkiemu #smog, jak wszedłem do przechowalni to poczułem zapach wędzonki, dosłownie jakbym siedział przy ognisku z kiełbasko, oczy czerwone i pieko deko, cieplo na buziu. To przywołało dobre wspomnienia dla jego bo za małego z tatą oraz dziadkami ś.p. w okresie jesienno-zimowym było ogniskowanie na działce, że aż aż. Dojeżdżanie z miasta na wieś PKS’em i pchanie Autosana H9 w zimę (。◕‿‿◕。) opy pchali, a ja gówniak zostałem na kolanach jakiejś randomowej pani xD Wiadomo przy ognisku starzyzna popijała, a latorośl drewka podrzucała, opału przynosiła i kiełbaski piekła xD ale było swojsko i sielsko i ZA⁎⁎⁎⁎ŚCIE. A teraz… teraz to coś nie do osiągnięcia dla opa skazanego na przechowalnię w mieście bandyckim, morderczym (╯︵╰,) Mam nadzieję, że kiedyś osiągnę tą wiejską nirwanę i na swojej działacze dożyję czasów, gdy będę mógł ziścić takie ognisko z kiełbaskami se… co prawda nie będzie to już ta sama aura jak kiedyś, że dziadek sypał beż zdanego ziewania przy ognisku żartami z rękawa, teraz jakby się przy gówniaku takie rzeczy się mówiło się to zara ktoś by się oburzył i wielkie larum od razu bo hurr durr przemoc słowna, mowa nienawiści, rasizm itd. Komu to przeszkadzało, przeca pociesznie było ¯\_(ツ)_/¯ A ognisko?! Jakie ognisko!? To niedobra jest!!!
A druga sprawa taka, że Ci co wymyślają te irracjonalne eko dyrdymały to tak na przykładzie tej miseczki co w niej popcorn jest zobrazuję… tą miskę ze stali nierdzewnej mam już przeszło dziesięć lat, a sama może być już pełnoletnia. Zamiast nabywać pierdyliard misek z tworzyw na każdą okazję ta jest moim all-in-one. Jest wytrzymała, odporna, łatwa w utrzymaniu czystości, poręczna i tak dalej… jak trzeba było to sikałem do niej, rzygałem gdy strułem się chińskim, miałem inne choroby z objawami wymiotów, przedawkowałem leki, krwotoki / krwioplucia, idealna do mycia auta na myjni żeby se gąbkę umoczyć, do mycia okien / podłogi i inne zastosowania, które mi pewnie przyjdą do głowy po czasie, a o jakich zapomniałem… i oczywiście niezastąpiona przy każdym popcornie! To jest OPUS MAGNUM wśród misek dla mnie! Zalwsze mam ją pod łóżkiem w pogotowiu i dzielnie ona służy dla jego na każdą ewentualność. No i teraz se mogę w spokoju w barłogu ni po bandycku, ni po łachmacku posłuchać i obejrzeć na jutubie mleczne gówno #kononowicz i podjeść prażonej kukurydzy.
#przegryw #wspomnienczar #kiedystobylo #nostalgia

Zaloguj się aby komentować
Trochę #nostalgia samochodowa.
Wracałem wieczorem pieszo ze sklepu i w sznurku samochodów coś ładnie mruczało. Nie zdążyłem zrobić zdjęcia jak odjeżdżał, ale był to Nissan GT R34 którego bardzo dawno już nie widziałem, i to w malowaniu drugiej części wszystkich wściekłych
#samochody #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Myślałem, że algorytm YT coś pomylił, żeby mi coś takiego polecać do wysłuchania, a tu niezła niespodzianka. Efektowne granie na nostalgii, przyjemna nuta, leciutko poetyzowany tekst i atrakcyjna wokalistka i od teraz leci to u mnie z frekwencją wyższą niż ostatnie wybory
Inee - Blizna w kształcie serca
https://www.youtube.com/watch?v=mFohUQnwW2c
#nostalgia #muzyka #pieknosmutku
Zaloguj się aby komentować
Znalazłem takie cudo przeglądając stare szpargały. Chcecie żebym wrzucił cały katalog? Jedt tego jakieś 10-15 stron :P
#nostalgia #hejto30plus #matchbox #pytanie #feels #niecodziennymatchbox


Zaloguj się aby komentować
Mam sentyment do Goplany i ostatnio po kilku latach ją sobie ponownie kupiłem. Zawsze mi bardzo smakowała. Niektórzy mają opinię, że nie jest to prawdziwa czekolada tylko pseudoczekolada.
Jaki jest jednak sens tego wątku? Czekolada smakuje teraz identycznie jak ta którą jadłem 10 lat temu, aż trudno mi w to uwierzyć
#slodycze #nostalgia #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Muzyka dobra do łopatowania. Trzeba łopatować, jak nie łopatujesz to przychodzi straż miejska i "MANDAAAAT! MANDAAAAT!
#heheszki #nostalgia #muzyka
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Właściwie (chyba już) #nostalgia i trochę - nie wierzę, że to napiszę - #grazynacore
Algorytm YT przypomniał mi to dzieło...
https://www.youtube.com/watch?v=SIo3q-tcmk4
#gry #grypc #heheszki #battlefield
Zaloguj się aby komentować