Namówili mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#narkotykizawszespoko #heheszki

Namówili mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#narkotykizawszespoko #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Ostatnia tabsa dorety a ja już walcze w głowie czy mam ją zjeść czy zostawić na kiedy indziej.
#narkotykizawszespoko
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #policja #narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować
Klasyk gatunku.
#narkotykizawszespoko #kodeina #thiocodin




Zaloguj się aby komentować
Zażyłem wczoraj pierwszy raz magiczne #grzyby
Dobra, drugi raz, bo kiedyś będąc w Amsterdamie próbowałem, ale tamte to była jakaś lipa.
Wróciłem lekko skacowany z gór do mieszkania i postanowiłem, że czemu by nie zarzucić grzybków, które od kilku dni leżały wysuszone w słoiku. Zrobiłem wywar z wszystkiego co miałem, czyli jakichś 30 szt, dodałem cytrynki dla smaku i raczyłem się tym napojem, pijąc pomału.
Byłem sam w mieszkaniu, puściłem sobie jakąś psychodeliczną muzykę z wizualizacjami i położyłem się na łóżku z kubusiem w kubku pod ręką.
Po godzinie wyjebalo mnie z butów xD Pokój spowity w półmroku oszalał, ściany zaczęły pulsować, meble zmieniać kształty, na suficie i dookoła siebie widziałem niesamowite, kolorowe wzory. Czułem jak moje ciało staje się lekkie i tak jakby obce. Kiedy machałem ręką przed oczami, ona rozmazywała się, właściwie nie miałem pewności, że to moja ręka. Muzyka płynęła w mojej glowie, nie z głośników, czułem synergię, że wszystko jest połączone, k⁎⁎wa no niesamowity stan xD kiedy spojrzałem za okno, to świat nie przypominał tego, co pamiętałem sprzed tripa: chmury falowały, układały się w dziwne kształty, przytłaczały swoją wielkością, kolory pomieszały się zupełnie, budynki zyskały nowe wymiary, ciężkie do opisania. Świat który oglądałem przypominał jakiś surrealistyczny obraz, wszystko zdawało się poruszać.
W kwestii psychiki, to wszystkie moje problemy, wszystkie myśli i opinie zdawały mi się mało istotne, właściwie nie moje. Na wszystkie decyzje, które podjąłem w życiu, patrzyłem z perspektywy trzeciej osoby.
Nie spodziewałem się takiej jazdy. Nie sądzę żebym zaznał bad tripa, raczej dobrze przez to przeszedłem i było przyjemnie. Jednak uważam, że miałem dużo szczęścia, bo zlekceważyłem potęgę psylocybiny. Wiem, że to nie jest mój ostatni raz z psychodelikami. Mam ziomeczkow, którzy doświadczali wyższych stanów i zamierzam się koło tego zakręcić. Kolejna dawka będzie większa i raczej pod nadzorem kogoś doświadczonego, chcę żeby mi to przeorało psychikę do spodu, żeby mnie wyjebalo w inny wymiar.
#narkotykizawszespoko #trip #psychodeliki
Ruchanie tinderowek, kowalstwo, siłka i loty w kosmos tylko na: #randycontent

Zaloguj się aby komentować
To uczucie, gdy w aptece patrzą się na ciebie jak na ćpuna :D.
#apteka #medycyna #narkotykizawszespoko #kodeina
Zaloguj się aby komentować

Policjanci z Oławy w ramach działań ukierunkowanych na walkę z przejawami demoralizacji regularnie prowadzą lekcje profilaktyczne w szkołach. Na jednej z takich wizyt pojawił się funkcjonariusz wraz z psem policyjnym. Ku zaskoczeniu wszystkich zwierzę, zainteresowało się plecakiem jednej z...
Dlaczego wzięciu melatoniny 5mg spię 5-6h i już jestem wyspany?
#pytanie #pytaniedoeksperta #medycyna #narkotykizawszespoko #nocnazmiana
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #narkotykizawszespoko #trudnepytania
Jak macie więcej to dawać linki albo postować.

Zaloguj się aby komentować
Właśnie dostałem receptę na 10g suszu Aurora 20/1. Tylko gdzieś na różnych stronach czytałem, że aby legalnie jej używać powinienem dostać również zaświadczenie o przyjmowaniu preparatów z THC czy coś w tym stylu. A mam tylko receptę i maila z zaleceniami od lekarza jak używać marihuany. Czy sama recepta, paragon i susz w oryginalnym opakowaniu są wystarczające żebym mógł sobie bez przypadku palić bób na dworze?
#marihuana #medycznamarihuana #konopie #thc #cbd #narkotykizawszespoko #zdrowieq
Zaloguj się aby komentować
Trochę mnie muli a jakoś trzeba wytrzymać do wyścigu.
#f1 #narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#sztuka #memy #narkotykizawszespoko
José Rodolfo Loaiza Ontiveros - urodzony w Mazatlan, Sinaloa (rejon od którego nazwę wziął jeden z największych karteli narkotykowych w Meksyku). W swojej sztuce łączy klasyczne postacie Disneya z odniesieniami do popkultury i przesłaniem politycznym.





Zaloguj się aby komentować