Absurdalne trendy modowe na przestrzeni wieków
https://www.youtube.com/watch?v=RtIkiGQd9Xg
polski akcent w 6:45
#heheszki #moda #bluejay
Absurdalne trendy modowe na przestrzeni wieków
https://www.youtube.com/watch?v=RtIkiGQd9Xg
polski akcent w 6:45
#heheszki #moda #bluejay
Zaloguj się aby komentować
A czy Tomki i Kaśki (albo Atomówki) lubio #edc ??
Ten post jest po części dla entuzjastów wypchanych spodni ( ͡• ͜ʖ ͡• ) a po części ma mnie zmusić do rozbudowania mojego biednego eq (1000k gold plz).
Co my tu mamy? Od lewej:
Leciwy portfel ze skóry, Lucjan Solski - ma 6 latek, trochę przeżył i był prezentem od ex, dlatego trzeba go będzie zmienić. Myślałem o czymś blokującym RFID, ale trochę obawiam się że przy tych cardholderach będą mi zalegać drobne w kieszeni. No i nie wiem gdzie będę trzymał zdjęcia rodzinki.
Leatherman Surge - 25 lat gwarancji piechotą nie chodzi ¯\_(ツ)_/¯ kieszenie w spodniach jęczą z bólu. Nóż ząbkowany był przez pewien czas moim głównym domowym nożem xD
Garmin venu 2 - długo się broniłem, ale polecam smartwatche. To jak podłączyć drugi monitor do PC.
Xiaomi Mi 11 5G - muszę oddać do serwisu, bo przycisk funkcyjny wyzionął ducha. Miesiąc wcześniej czujnik odcisku palca.
Cele:
Spork - ten czy inny sztuciec do jedzenia na mieście/na wypady
Latarka - (mały olight typu taktyczna/ręczna) albo czołówka
Kieszonkowy organizer na kable - żeby zawsze mieć przy sobie ładowarkę czy dwie
Słuchawki bezprzewodowe typu airpodsy (raczej xiaomi kwii chrum)
Karabinek albo ekspres
Pokrowiec na butelkę z wodą - do trzymania napoju przy pasie, opcjonalnie żeby mieścił się tam też kubek emaliowany (odkąd kupiłem sobie i różowej litrowe, a bratu półlitrowy, praktycznie nie używam już zwykłych kubków do wody czy herbaty. SERIO kto to wymyślił, trzy łyki i napoju nie ma ヽ( ͠°෴ °)ノ )
Nie zakładam społeczności bo nie wiem jaki będzie odzew. Chwalcie się w komentarzach co tam nosicie przy sobie i dobranoc wszystkim!
#chwalesie #kiciochpyta #moda #technologia #smartfony #smartwatche #preppers

@Country_Road wejdź na nasz tag, to przekonasz się, że wcale nie xD
@nalej_mi_zupy ja np. mam też zapasowe wizytówki, czasem jakieś karty upominkowe lub kilka paragonów z ostatnich zakupów, ale ludzie mają też bardzo często zdjęcia bliskich.
Wiesz, ludzie lubią mieć fizyczną kopię rzeczy. Lubią namacalność pewnych środków.
Zaloguj się aby komentować

Dlaczego nieświadomie zubożyliśmy swoje życie kulturalne? Jaką winę ponosi za to edukacja?
Krótkim artykuł, którego tytuł nie jest pełny, gdyż pochyla się ku tematom od architektury, ubioru, muzyki po… kinematografię i teatr.
I tym, dlaczego diametralnie uległ zmianie przez ostatnie stulecie.
Wszystko co undergroundowe w końcu zainteresuje mainstream. patrz: moda, muzyka (hip hop np.) powiedzonka, urbex, społecznościówki. No dosłownie wszystko. Więc patola też tu się zjawi. Tak samo jak polityczne trole, jeśli tylko zauważą, że portal ma zasięgi. Ktoś coś wymyśli mało popularnego ale ciekawego, skupi w wokół siebie ludzi o podobnych zainteresowaniach, poglądach. Grupa się rozrasta, ma coraz większe zasięgi. Najpierw główny nurt z tego napierdala, że jacyś odmieńcy, ale wraz z coraz większą ilością grupy, wtłaczają się w nią coraz bardziej głupi. Grupa osiąga punkt krytyczny i osiąga mainstream. A potem dla tych co to tworzyli, to już nie interesuje, bo oni już sięgają dalej. Już interesują się czymś innym odkrywają nowe rzeczy, są daleko na przodzie przed tymi owcami które łażą za modą. Alternatywa, która poznaje świat, zawsze była kilka kroków przed głównym nurtem, który bezmyślnie kroczy za tym co zobaczą u większości. I to można podłożyć pod takie portale jak wykop jak i hejto jak i każde prawie medium lub hobby. Zapraszam do dyskusji

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj raczej pytanie z typu - tych bardziej prostych, z życia codziennego.
Jak dokładnie wygląda wasz codzienny ubiór, na czym szczególnie się skupia odnośnie przechowywania rzeczy? Pytanie skierowanie tylko i wyłącznie do mężczyzn, ale miło jeśli jakaś kobieta wypowie się za swojego męża / konkubenta.
Chodzi mi o portfel, kluczyki do samochodu, telefon i wiele podobnych rzeczy.
Na co dzień spotykam się, że każdy posiada te rzeczy, ale nie noszą oni męskiej torebki, ani też plecaka. To gdzie wy to tak wszystko trzymacie? jak zerkam na kiszenie, to nie wyglądają na grube, wypchane po przegi.
Jeśli chcecie spędzić czas wolny, albo wyruszacie do pracy, to gdzie to wszystko trzymacie? Co polecacie?

Ja nosze tylko telefon i klucze. Portfel zbedny przez 90% czasu. Platnosci mam jeszcze awaryjnie w zegarku, wiec de facto 2 wirtualne karty + BLIK nie zawodza nigdy.
Jednak jak potrzebuje wziac cos wiecej latem to mam mała męską torbe (czy jak to nazwac?). Jest super. Nie wyobrazam sobie chodzic z wypchanymi spodniami. Zima w kurtke zmiescisz wszystko, wiec wtedy torba niepotrzebna.
Zaloguj się aby komentować
Jednym z elementów kolekcji hiszpańskiego domu mody Balenciaga na sezon wiosna/lato 2023 jest torebka w kształcie paczki po chipsach Lays. Koszt to jedyne ok. 9000 zł

@pescyn @Miszcz_Joda nie, małe fragmenty, kształty i elementy tego widzicie w kolekcjach sieciówek w kolejnych sezonach. Haute coututre wyznacza różnorakie trendy i nie jest to odzież którą 1:1 kupuje się później w sklepach. To działa trochę tak, jak concept cars - rozwiązania tam pokazane za jakiś czas mogą pojawić się w mainstreamie.
Zaloguj się aby komentować
'Weekendowe' fotografie historyczne
1965r. Wprowadzenie mini spódniczek na Litwie.

Zaloguj się aby komentować
Rozpoczynam tradycję #polecwtorki i nie, nie chodzi o to, żeby we wtorki polegać na kanapie. O co chodzi? We wtorki, będzie post z polecanym podkastem a w komentarzach można polecać swoje typy. W przyszłości będziemy się zmieniać (żebym nie miał monopolu na polecajki).
Czyli, ja polecam dobry podkast w poście, a Wy polecacie podkast w komentarzach - można swoje.
Jeśli moda nie jest Waszym konikiem, ale jesteście po prostu ciekawi świata, to mam przyjemność pracować przy podkascie Michała Zaczyńskiego, redaktora wielu poczytnych czasopism, blogera - który zajmuje się modą właśnie.
https://open.spotify.com/show/2IFgCvX3Ca4F0FKzNBnq9n
Polecam szczególnie serię "Ciao! O tym jak żyje we Włoszech" to tam z prowadzącym udźwiękowiliśmy jego opowieść o tym jak się żyje we Włoszech w dzisiejszych czasach. Jestem bardzo dumny z tego "myku" dźwiękowego - polecam do posłuchania. Polecam też inne wydania, bo całkiem sensownie opowiada o modzie, jej tajemnicach.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nowe społeczności na Hejto! Dołącz:
Bitcoin: https://www.hejto.pl/spolecznosc/bitcoin
Biznes news: https://www.hejto.pl/spolecznosc/biznes-news
C#: https://www.hejto.pl/spolecznosc/c
Java: https://www.hejto.pl/spolecznosc/java
Javascript: https://www.hejto.pl/spolecznosc/javascript
Moda kobieca: https://www.hejto.pl/spolecznosc/moda-kobieca
PHP: https://www.hejto.pl/spolecznosc/php
Python: https://www.hejto.pl/spolecznosc/python
React: https://www.hejto.pl/spolecznosc/react
WebDev: https://www.hejto.pl/spolecznosc/webdev
Zaloguj się aby komentować