Moja pierwsza "faktura" wystawiona w Monero XD #kryptowaluty
Zajmuję się grafiką, koleś jak się okazało organizuje swingers party i chce pozostać anonimowy. Płaci jak za zboże za uber ch⁎⁎⁎we (hehe) projekty XD
#pracbaza

Moja pierwsza "faktura" wystawiona w Monero XD #kryptowaluty
Zajmuję się grafiką, koleś jak się okazało organizuje swingers party i chce pozostać anonimowy. Płaci jak za zboże za uber ch⁎⁎⁎we (hehe) projekty XD
#pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Lista "najbogatszych" adresów BTC obecnie, dla porównania drugi screen przedstawiający listę dokładnie sprzed 3 lat. Jak widać przede wszystkim przybyło podmiotów w największej grupie (dwa z nich to pewnie MicroStrategy i rząd USA)
źródło: https://bitinfocharts.com/pl/top-100-richest-bitcoin-addresses.html
#kryptowaluty #ciekawostki #bitcoin


Zaloguj się aby komentować

Największy na świecie fundusz inwestycyjny, zarządzający wieloma aktywami nadal pracuje nad planowanym wprowadzeniem ETF-ów opartych o Bitcoina. Osoby obserwujące rynek pewnie zauważyli, że w ostatnim czasie cena Bitcoina poszybowała w górę.
#kryptowaluty #bitcoin #finanse #inwestycja...
Bitcoin szaleje, ponad 20% w ciągu kilku dni (° ͜ʖ °)
Kto się załadował poniżej 20k?
Czuję, że ten ETF będzie sell the news
#gielda #bitcoin #kryptowaluty

Zaloguj się aby komentować
Czy #kryptowaluty jest aktywny?
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #kryptowaluty #logikarozowychpaskow #finanse

Zaloguj się aby komentować

kryptowaluty #bitcoin #gielda #finanse #ciekawostki
Glassnode przejrzał kluczowe, cykliczne wskaźniki on-chain. Bitcoin może spaść jeszcze o nawet 60%? Przyjrzyjmy się nowej analizie.
A jak mówiłem, że te tokeny NFT to piramida i są bez sensu... to byłem wyśmiewany od boomerów i że się nie znam xD
Tak samo uja warte będą nieruchomości na metaversie.... lub już są xD
Stara, dobra zasada: Nie inwestuj w to, na czym się uja znasz - bo rączki poucina przy d⁎⁎ie.
#nft #bitcoin #krypto #kryptowaluty

@Klopsztanga A ja zabierałem NFTki i dobrze na tym wyszedłem, trzeba tylko być na początku i wiedzieć kiedy wyskoczyć z pociągu. Jak ktoś się ładuje na samym szczycie w momencie, gdy nawet kierowca ubera pyta o NFT to nie ma dla niego ratunku. Z bańką dot com było podobnie, mechanizm każdej bańki i bardzo podobny.
A NFT jeszcze wróci, janusze giełdy wieszczące śmierć NFT jeszcze będą w ciężkim szoku
NFT się nie interesowałem ale z tego co slyszalem to wielu ludzi nie rozumiało samej idei NFT. NFT nie miało zapewnić wyłączności do posiadania, to blockchainowa baza własności i wszystko byłoby piękne gdyby była jakkolwiek respektowana (np. mała wzmianka przy graficie na FB, Twitterze etc że ten i ten jest właścicielem)
Zaloguj się aby komentować
NFT bezwartościowe?
A jak wyglądają wasze inwestycje w NFT? ( ಠ ͜ʖಠ)
#nft #kryptowaluty #ciekawostinwestycyjne #gielda #finanse #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
Myśle czy nie kupić bitcoina na czas recesji. Dobry pomysł?
W sumie bitcoin jeszcze nie testował recesji...
#pytanie #bitcoin #kryptowaluty
Zaloguj się aby komentować
Tak wygląda 2000,00zł w kryptowalutach.
Inwestowanie to moja pasja.
#btc #kryptowaluty #oszczedzanie #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Czytam, że Armagedon ze złotym. Koniec świata i takie tam. W marcu byłem w Polsce i sprzedawałem euro za 4,71. I nikt k⁎⁎wa nie krzyczał, że koniec świata, że złoty zatopiony.
O co tu w ogóle chodzi?, ah tak - wybory idą...
No, ale trzeba korzystać z okazji i upłynnić trochę euro i może złoto kupić? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
xD
#euro #dolar #cenywalut #kryptowaluty #gielda #kursy #inwestycje #godpodarka #polska #zloto

Może dlatego, że zejście do poziomu 4.4x zajęło złotemu 3 miesiące, potem 3 miesiące stabilizacji, żeby w tydzień te pół roku zmarnować. Można też zauważyć, że rok temu zaczęliśmy wchodzić w trend umacniania złotego po covidzie i wybuchu wojny, ale jak widać wystarczy jedna polityczna decyzja, by tym zaufaniem zachwiać.
Zaloguj się aby komentować

Informacja o podatności CVE-2023-38831 gruchnęła już dobrych kilka dni temu. Luka (luki) jest obecnie załatana, ale pokazały się informację o aktywnej tej eksploitacji podatności jako 0day – i to od kwietnia 2023. Na celowniku były m.in. komputery / konta osób handlujących...
Oho #matic +9% oczywiście wiedziałem że tak będzie
Dlatego nie kupiłem tego tylko jakiś inny shit z low MCAP ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oho wszystko rakietuje, szok
Mój shit +6.5%
#loop i #alv przez które miałem ból dupska nadal na "minusie" bez wzrostów
#czujedobrzeczlowiek
Pytam, czy to nie są czasem manipulacje grubasa? Nie no skądże znowu XD
PS. co się stało? Czyżby CZ jednak był czysty?
#kryptowaluty
Zaloguj się aby komentować
Jest tu ktoś od PI?
#kryptowaluty #krypto #gielda #pi #pinetwork #btc
Zaloguj się aby komentować
Ktoś jest mi w stanie wyjaśnić jaki jest sens powstawania X dexów I czy są to scamy? Chyba każda sieć od tego właśnie zaczyna żeby wdrożyć podróbę pancakeswapa np. Tutaj
Jest ktoś kto potrafi to zweryfikować czy działa czy szkoda zachodu w inwestowanie w różne małe chainy? W sumie nie wiem czy to kolejna kopia dexa czy coś nowego. Ktoś coś doradzi?
#kryptowaluty
Zaloguj się aby komentować

W okresie największego zainteresowania kryptowalutami, kiedy niewymienialne tokeny były traktowane jako opłacalne inwestycje ludzie kupowali je za niewiarygodne kwoty. Okazuje się jednak, że ich wartość nie zachowuje się tak jak planowali.
#kryptowaluty #nft #ciekawostki #wiadomosciswiat...
#binance wymyśliło sobie weryfikację po selfie i skanie dowodu osobistego. Najgorsze jest to, że ich aplikacja sama robi zdjęcia dokumentów. Nie można wgrać plików, np. z podmienionymi cyferkami w Photoshopie #rodo #daneosobowe #kryptowaluty
Zaloguj się aby komentować
Moje teorie odnośnie #wld Worldcoin powoli zaczynają się sprawdzać. #kryptowaluty #teoriespiskowe
Zaloguj się aby komentować