Co myślicie o #monero #xmr i innych privcoinach po tym jak zostało zbanowane na giełdach? Czy ta koncepcja ma szanse przetrwać a może jesteśmy skazani na inwigilacje totalną? #kryptowaluty
Co myślicie o #monero #xmr i innych privcoinach po tym jak zostało zbanowane na giełdach? Czy ta koncepcja ma szanse przetrwać a może jesteśmy skazani na inwigilacje totalną? #kryptowaluty
Zaloguj się aby komentować