Imć @sierzant_armii_12_malp oskarżył mnie o żebractwo piorunów, to teraz żeby zadać temu kłam, rozdam 20 do komentarzy
#hejtowyzwanie #zebropioruny
Imć @sierzant_armii_12_malp oskarżył mnie o żebractwo piorunów, to teraz żeby zadać temu kłam, rozdam 20 do komentarzy
#hejtowyzwanie #zebropioruny
Zaloguj się aby komentować
To jest KURA panie generale...
#hejtowyzwanie #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Myślałem, że się trafi jakieś rozdawanie
#hejtowyzwanie

Zaloguj się aby komentować
#hejtowyzwanie
No nie idzie i co zrobisz?
Potrzebna grupa szybkiego reagowania

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#hejtowyzwanie
Zdobądź 150 piorunów
Zaloguj się aby komentować
Wymienię 50 zapiorunowanych komentarzy na karmę dla gekona.
#hejtowyzwanie

Zaloguj się aby komentować
Ale żeby w Wielkanoc takie wysokie progi?
Może się uda jutro, dziś nie mam głowy do tworzenia
#hejtowyzwanie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Potrzebuję 50 za wpisy.
#heheszki #zakopane #hejtowyzwanie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#hejtowyzwanie
hahaah ale bieda teraz to ta kara że mi 2x z rzędu wpadły 2 wysokie xDDD

Zaloguj się aby komentować
Łatwo nie było. Komu piorunka?
#hejtowyzwanie

Zaloguj się aby komentować
Dam 50 piorunów za wpisy za korzyść materialną
#hejtowyzwanie

Zaloguj się aby komentować
Odpal se o 19:20 nowe wyzwanie w WIELKI PIĄTEK (jak nikt prawie nie siedzi przy kompie) i wylosuj: dostań 150 za wpisy.
Dobrze, że trochę pospamowałem wcześniej, to jakoś te pioruny się zebrało xD
Tyle wygrać! (screen był robiony w momencie, jak tworzyłem ten wpis - więc brakowało mi 1 pioruna)
#hejtowyzwanie -> to nie są żebropioruny. Wyzwanie mam ukończone, tylko się pochwalić chciałem xD

Zaloguj się aby komentować
Przez święta nie będę miał się jak zalogować (dzięki, guglu, stara bulwo). Poratujecie ?
#hejtowyzwanie

@bojowonastawionaowca loguje się do hejto za pomocą konto gugle. Jakiś miesiąc temu Gugielowi coś odjebało, wylogował mnie ze wszystkich urządzeń i nie chciał zalogować ponownie, pomimo pozmieniania haseł. Podanie nr tel niewiele pomogło, bo SMS z kodem nie przychodzą i na latopie udało mi się zalogować po uzyskaniu kod telefonicznie. Gdy próbowałem ten manewr ponowić na telefonie to wtedy Gugiel powiedział, że już nie mogę bo za dużo nieudanych prób.
Zaloguj się aby komentować
Dziś się trudne wylosowało.
#hejtowyzwanie #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
#hejtowyzwanie
No nieźle 2x podrząd grube wyzwania

Zaloguj się aby komentować