Zaloguj się aby komentować
Nakłamali, człowiek uwierzył... Przyjechał...
Miało być CZARNE. A jest jasno niebieskie,miejscami lazurytowe. I teraz cza płacić!...
Pani Jaworowicz pomusz...
#heheszki #bulgaria #morzeczarne #sprawadlareportera


Zaloguj się aby komentować
Człowiek chce se pojechać a tu drogę ukradli!
#heheszki

Zaloguj się aby komentować
Nowy #dungeonsoup dropnął.
Wyborny, kawaiii!
#anime #heheszki #animacja #filmyanimowane

Zaloguj się aby komentować
King Of Sniper
Nigdy nie przestaje śmieszyć
#sniper #heheszki #humorobrazkowy #strzelectwo #strzelectwowyborowe #chiny #wojsko

Zaloguj się aby komentować
Może i zablokowaliśmy ruch tramwajowy na moście, ale przynajmniej robota nam się nie pali w rękach 🤣 #heheszki #warszawa

Zaloguj się aby komentować
To jest bardzo #czarnyhumor.
Ostrzegałem :)
#heheszki
Zaloguj się aby komentować
Nie lubisz sąsiadów z dołu? :)
PS. Istnieje ryzyko, że Ty jesteś tym sąsiadem :)
#heheszki #blackmetal #taniec
Zaloguj się aby komentować
Obniżmy akcyzę, zwiększmy sprzedaż i demografia nam niestraszna.
#heheszki #polityka #polska #demografia #demografiapolska #alkohol #alkoholizm

Zaloguj się aby komentować
Fantastyczne zdjęcie pokazujące zdziczenie ludzi pod wpływem #socialmedia
Niczym Sąd Ostateczny Boscha - ludzie wypinają to i owo do obiektywu, kobieta gra na skrzypcach geje tańczą poloneza #pdk XD
Od mniej więcej tygodnia na Słowację najeżdżają hordy by zrobić zdjęcia czerwonej koniczynie kwitnącej na tle Tatr XDD
Autor zdjęcia to Paweł Uchorczak.
Tutaj można zobaczyć resztę fotografii: https://www.facebook.com/PawelUchorczakFotografia/posts/pfbid0rx8wwxG13YYvuqAGKiX8nQGhnji4WgMGTHj2Dog4w3QZEV2Q8UxfEiFyWWrWoCxml
#heheszki #wiadomosciswiat #fotografia


Zaloguj się aby komentować
https://www.instagram.com/luxoralove/reel/DXTvBmwDefZ
#heheszki #narkotykizawszespoko
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Citroen zapowiedział samochód z lenny face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motoryzacja #samochody #heheszki

@SzubiDubiDU ewidentnie lecą w retro vibe 2cv,ktory osobiście uważam za jeden z brzydszych pojazdów, jakie powstały.
Ale ciekawi mnie tu aspekt świateł - nie wiem, czy to koncept, czy coś takiego zamierzają wypuścić na drogę, ale na ogół normy bezpieczeństwa nie pozwalają na wystające elementy, a tu wystają lampy. Ciekawi mnie jak to rozwiążą - nawet nie w kontekście tego samochodu, ale bardziej czy uda się otworzyć drzwi do ciekawszych designów w innych autach.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować