#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiehejtozabawy #gry #mlyn
Poniedziałek! Grzmotnij młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 sztuk złota.





#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiehejtozabawy #gry #mlyn
Poniedziałek! Grzmotnij młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 sztuk złota.





Zaloguj się aby komentować
Ej, odpalam #glupiehejtozabawy a mianowicie #zgadnijkadr
Zasady:
Wrzucasz kadr z filmu lub serialu.
Kto pierwszy zgadnie w komentarzach z jakiego filmu/serialu on pochodzi wrzuca kolejny kadr pod tagiem #zgadnijkadr.
W swoim wpisie aktualizuje punktację uczestników.
W swoim wpisie zamieszcza też te zasady.
Jeśli po 24h od zadania ostatniej zagadki nie ma poprawnej odpowiedzi, ktokolwiek może wrzucić kolejny kadr i nie przyznaje się żadnych punktów.
Punktacja:
-

Zaloguj się aby komentować
Wątek z ikonicznymi ścieżkami dźwiękowymi, które usłyszeliście w filmach/serialach.
Ja zaczynam: Władca Pierścieni - bania u cygana
https://youtu.be/iclO8QIYdsg?si=dmRZ9UgY30JxlHvd
#glupiehejtozabawy #heheszki
Zaloguj się aby komentować
#glupiehejtozabawy #losowanie #losowanie
Zapraszam was do zabawy. Trochę się narobiłem, więc doceńcie i losujcie.

Zaloguj się aby komentować
Jaki jest ostatni komentarz który przeczytałeś i wywołał u Ciebie jakąś reakcje. whatsoever...
Jak ja go rozumiem. Dla mnie zmiana zaczęła się trochę po 30stce. Całe myślenie o wszystkim się zmieniło. Niektórzy życie przebimbają, do niektórych to nie trafi. Nie jest straszna śmierć, straszne jest żyć "bez sensu". A praca nad sobą jest tą najcięższą
#komentarze #glupiehejtozabawy #cytaty
#
@Hajt a co to znaczy żyć bez sensu?
Bo dla jednego praca nad sobą będzie sensem, dla innego sensem będzie życie przeimprezować, dla kolejnego sens to rodzina i dzieci, dla jeszcze innego kariera, pieniądze itp.
Niezależnie co robisz jakiś w tym sens jest, nawet dla kogoś kto chce całe życie leżeć c⁎⁎⁎em do góry i grać na plejstejszyn to jakiś sens w tym widzi
Tak mi się wydaje
Zaloguj się aby komentować
#hejtowyzwanie #glupiehejtozabawy
#mariannaschreiber

Zaloguj się aby komentować
Smutna wieść z dzisiaj, ziomeczek nie przeżył spotkania z moim sąsiadem (okazało się że to Pennywise).
Pozostało tylko stwierdzić zgon.
Podczas sekcji okazało się jednak że ziomeczek cierpiał na pewną przypadłość. Lubił połykać różne dziwne rzeczy.
@Cybulion wiedziałeś o tym?
https://www.hejto.pl/wpis/mialo-byc-na-spokojnie-obiadek-i-spatki-info-po-16-i-tak-dalej-moj-nowy-ziomek-j
#glupiehejtozabawy





Pozostało mi zabrać pozostałości (dziękuję pan @Cybulion
Książki nie czytałem i w swoim czasie na pewno to zrobię
korek do wina to super sprawa, przyda się na pewno
ludzik lego trafił już na półkę, stoi w towarzystwie nieco większych kolegów (później podeślę jakieś foto)
kurki trafiły do szafki, dam znać czy dobre
długopis i otwieracz do piwa trafiły od razu do plecaka, jako coś co będzie w nim na stałe rezydowało.
a star warsowa mata jest spoko, ale jeszcze nie rozszyfrowałem co można z nią zrobić. Tzn na pewno to co ziomeczek, ale sądzę że ma jeszcze inne zastosowania
Zaloguj się aby komentować
Zobaczyłem w ziemniaku Anioła i rzeźbiłem tak długo, aż go uwolniłem.
Piechurangelo
Zgłaszam swojego kartoflanego Dawida do #konkursnanajpiekniejszarzezbezziemniakanahejto
#glupiehejtozabawy #ziemniak


Zaloguj się aby komentować
Co to się stało to ja nie wiem, człowiek skoczył tylko po jeszcze jedną flaszkę...
Nie koleguję się już z sąsiadem! Z nowym ziomeczkiem niestety też [*]
Pozostanie na zawsze w moim serduszku.
Ciąg dalszy wpisu
https://www.hejto.pl/wpis/mialo-byc-na-spokojnie-obiadek-i-spatki-info-po-16-i-tak-dalej-moj-nowy-ziomek-j
#glupiehejtozabawy @Cybulion


Zaloguj się aby komentować
Dziękuję Pan @Cybulion za paczuchę! Wypiję piwo z Soju za Twoje zdrowie 😉
Dużo oczuf spoglądało na mnie w tej paczce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rzeczy do wina się przydadzą, akurat lubię wina 😄
Teraz trzeba jako dziołche znaleźć, żeby koszulkę jej dać, bo dostałem damską S'ke ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽ No chyba, że ze mnie taka laseczka zgrabna i to komplement? Jeszcze nie wiem. xD
Dzięki!
#glupiehejtozabawy

Zaloguj się aby komentować
Miało być na spokojnie, obiadek i spatki. Info po 16 i tak dalej... Mój nowy ziomek jednak się rozkręca.
A i sąsiad się przyłączył
https://www.hejto.pl/wpis/mam-nowego-kolege-przyjechal-do-paczkomatu-od-cybulion-idziemy-wlasnie-do-domu-z
#glupiehejtozabawy @Cybulion

Zaloguj się aby komentować
Mam nowego kolegę, przyjechał do paczkomatu od @Cybulion .
Idziemy właśnie do domu, zjemy jakąś kolację, a potem zobaczy się co dalej.
Więcej info po 16
#glupiehejtozabawy

Zaloguj się aby komentować
#glupiehejtozabawy
Nastepni na Liście - @skorpion po raz 50 xD
@bori
I może @Tygrysek. ??


Zaloguj się aby komentować
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiehejtozabawy #gry #obozuchodzcow
Poniedziałek! Grzmotnij obóz uchodźców to w tym tygodniu zrekrutujesz 2 Mantykory!




Zaloguj się aby komentować
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiehejtozabawy #gry #mlyn
Poniedziałek! Grzmotnij młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 sztuk złota.





Zaloguj się aby komentować
Paczki dziś ruszą w świat.
#glupiehejtozabawy
@Banan11 @PaczamTylko @pingWIN


Zaloguj się aby komentować
@SuperSzturmowiec i teraz razem
Na
Trzy
Czte
RYyyyyyy
BEEEEEEEEEEEEE
#glupiehejtozabawy

Zaloguj się aby komentować
kto pierwszy ten lepszy
kto drugi tego owca lubi
kto trzeci ten ma z manatem dzieci
kto czwarty ten ma łeb obdarty
kto piąty ten ma ze spamerami trójkąty
kto szósty ten je twaróg tłusty
kto siódmy ten ma talerz brudny
kto ósmy ten ma łeb pusty
kto dziewiąty ten ma wąskie horyzonty
można wpisywać swoje pomysły w komentarzach, zapraszam do zabawy
#glupiehejtozabawy
Zaloguj się aby komentować
Proponuję zabawę.
Tworzymy siebie w kreatorze SP
#glupiehejtozabawy #southpark #tworczoscwlasna #hejto

Zaloguj się aby komentować
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiehejtozabawy #gry #obozuchodzcow
Poniedziałek! Grzmotnij obóz uchodźców to w tym tygodniu zrekrutujesz Czarnego Smoka!





Zaloguj się aby komentować