Północ ma swój urok.
#norwegia #fotografiamobilna ziemniakiem #adelbertwarktyce

Północ ma swój urok.
#norwegia #fotografiamobilna ziemniakiem #adelbertwarktyce

Zaloguj się aby komentować
Chwila spokoju.
#adelbertwarktyce #snieg #fotografiamobilna z gunwianego aparatu w POCO M6PRO

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiamobilna #sonyericsson
Szukałem po płytach zdjęć z urbexu. Niestety nie znalazłem, ale za to natknąłem się na takie cuda z SonyEricssona K750i.
Początki aparatów w telefonach, zawrotne 2 megapikseli, szum tych matryc CCD był tragiczny, jednak przy dobrze naświetlonym kadrze, nawet to jakoś wyglądało.


@Byk seryjnie te telefony robiły tragiczne zdjęcia. Winne było oprogramowanie. Ale, od czego było hackowanie softu. Posiadam w995 ze zmodyfikowanym softem zarówno aparatu jak i sterowników dźwięku. Zdjęcia nawet w nocy wychodzą świetne. Sterowniki foto głównie poprawiały balans bieli i korekty szumu. Po tych modyfikacjach było naprawdę nieźle nawet z 2 mpix matrycą. Mam gdzieś jeszcze zdjęcia z K550 po modyfikacji softu, mogę wrzucić
Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiamobilna , trochę #astrofotografia #koscielisko #gory #fotografiaamatorska

Zaloguj się aby komentować
W sumie nie brzydko w tej Bydgoszczy. Następnym razem wezmę aparat.
#fotografiamobilna #bydgoszcz #mojezdjecie
#perlapulnocy

Zaloguj się aby komentować
Ale pięknie stał j⁎⁎⁎ny
#grzyby #fotografia #fotografiamobilna


Zaloguj się aby komentować
Miałem w ogóle nic psiego na hejto nie wrzucać, ale tak mi się to zdjęcie podoba, że rzucę XD
#psy #fotografiamobilna


Zaloguj się aby komentować
Rzeźba w Parku Śląskim. Przed knajpą "Leśniczówka"
Aparat: niestety tylko Iphone SE ¯\_(ツ)_/¯
#rzezba #ciekawostki #fotografia #fotografiamobilna #sztuka



Zaloguj się aby komentować
"A Moment Before The Tragedy"
Coraz głupsze pomysły na zdjecia przychodzą mi do głowy
Jedyne co mnie troche denerwuje to niskie uzywalne ISO ale mam lampę ledową, ktora mieści się w kieszenii (Ulanzi LV120) i doświetlam nia sobie scenę. No i głębia ostrości z telefonu też robi robotę, bo mozna praktycznie objać nią cały zakres sceny.
Podczas robienia zdjec nie ucierpiał zaden smartfon i zostały zachowane zasady sanitarne
#fotografia #fotografiamobilna #tworczoscwlasna

@adam_photolive Kiedyś na Dworcu Centralnym widziałem jak dwóch kolesiów biegło do pociągu stojącego na peronie i jednemu wypadł telefon z kieszeni i poleciał na tory, pod ten stojący pociąg. Zgadnij co zrobił ten chłopak?
Wsunął się pod pociąg i wyciągnął telefon.
A przypominam, że pociąg za moment miał już ruszać.
Zaloguj się aby komentować
Selfie ze spaceru z pieskiem z perspektywy grzyba
Jakość marna ale cykane na szybko to nie chciało mi sie bawić w ustawienia. Ważne ze piesa zadowolona ze spaceru.
#fotografiamobilna #pieskiezycie #pies #zwierzaczki #grzyby #tworczoscwlasna #fotografia #zwierzaczki

Zaloguj się aby komentować
Bryggen, Bergen
Norwegia
Kupiłem używaną lustrzankę i jutro przyjdzie to może jakość zdjęć się poprawi xD.
#fotografiamobilna #mojezdjecie #norwegia

Zaloguj się aby komentować
Z przychodni do auta lecialem i taki widok na szybko . Niestety tylko Xiaoimi pod reka a jak po aparat wrocilem juz nie bylo...
#fotografia
#fotografiamobilna
#tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
Technicznie dramat, bo foto z telefonu na cyfrowym zoomie, ale podoba mi sie kompozycyjnie to wrzucam.
ALE na swoje usprawiedliwienie mam to że bylem idiota i zostawilem soniacza w Polsce.
No i po „dwoch lampkach wina” kupilem nowe szklo 150-600mm sigma. Tak mnie zdenerwował ten cyfrowy zoom xD
Btw. Kto zgadnie co za tor? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fotografia #fotografiamobilna #porsche
#motoryzacja

Zaloguj się aby komentować
Tag #fotografiamobilna to dla mnie wymówka dla niskiej rozdzielczości zdjęcia z biedatelefonu. :P
POCO X3 NFC
#norwegia

Zaloguj się aby komentować
Bergen, Norwegia
#fotografiamobilna #norwegia

@AdelbertVonBimberstein Fakt, rzeczywiscie jest tam pieknie chociaz duzo nie zwiedzilem. Pogoda byla idealna, mielismy tylko 1 dzien na zwiedzanie, wiec pojechalismy na Preikestolen (pulpit rock). Niesamowita droga, a widok z samego Preikestolen jest niesamowity, mimo ze rzadko ruszaja mnie takie rzeczy. Polecam
Zaloguj się aby komentować
Cześć,
Daję mój pierwszy wpis bo niedziela i kilka dni temu znowu się zawiodłem na kimś...
Już blisko 6 lat z moim psem, ponad 6 lat bez związku (choć randkuję) i szczerze - jakby nie pies to miałbym depresję. Ciężko być osobą z ciężkim charakterem.
Rejon Glenshee, Szkocja, kilka dni temu (dziś niestety w pracy).
#malamut #uk #gory #psy #pokazpsa #fotografiamobilna #introwertyzm

Zaloguj się aby komentować
Nie wiem czy każdy wie ale to zdjęcie mam ustawione jako tło w profilu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fotografiamobilna #fotografiaamatorska #mojezdjecie #zdjeciebezobrobki

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj bardzo ładna koniunkcja Jowisza i Wenus, a że czyste niebo to strzeliłem telefonem parę zdjęć. Wywołane z RAWa, lekko podkontrastowane w Lightroom Mobile.
Pixel 7Pro + modowany Gcam od BSG + statyw
Niestety nie mam głowicy paralaktycznej więc ponad minutowe naświetlanie + ruch obrotowy Ziemi zrobił swoje
Tu w pełnej rozdziałce:
Miłego wieczoru!
#fotografia #astrofotografia #fotografiamobilna #tworczoscwlasna #astronomia #piorunujacy



Zaloguj się aby komentować
Ależ mamy dzisiaj piękną aurę, aczkolwiek kilka piorunów byłoby mile widzianych
#fotografiamobilna

Zaloguj się aby komentować
Te oczki to takie ciepłe kochające że nawet śnieg mnie tak nie wkurwia XD
#psy #fotografia #fotografiamobilna


Zaloguj się aby komentować