Ok, nie słyszałem żadnej piosenki poza naszą. Zobaczmy co tam ciekawego w #eurowizja
Ok, nie słyszałem żadnej piosenki poza naszą. Zobaczmy co tam ciekawego w #eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Mam nadzieję, że jesteście gotowi
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
ech garbata dziewczyno jestes jak tanie wino;
#przegryw #eurowizja
#muzyka

Zaloguj się aby komentować
od waszego ulubieńca XD #polityka #eurowizja #bekazlgbt

Zaloguj się aby komentować
Luna LGBTQ+Poland
mogłaby okazać się chora dzień przed eurowizją i Steczkowska by wskoczyła za nią
#eurowizja #muzyka #bekazlewactwa
Zaloguj się aby komentować
Słuchałem tej typiary, która jedzie nas reprezentować na taki wielce prestiżowy konkurs zwany Eurowizją. Taka głęboka nuta, taka wybitna kompozycja, tekścior niczym poezja Herberta (nie tego od Diuny). A tak na serio - kolejna plastikowa lala jednego przeboju, wygenerowanego przez AI w dodatku... #eurowizja #muzyka
Zaloguj się aby komentować
siema, Austria już lata po australijskich i nowozelandzkich internetach, ktoś mądry wrzucił na yt (pewnie zaraz spadnie, albo już spadło w chwili pisania posta...) przed jutrzejszą premierą - stan na 29.02.2024, 20:30 - na szczęście ja zdążyłem odsłuchać i pobrać, no i jest to banger
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
jakby Polacy głosowali nad wyborem piosenki na eurowizje to pewnie on by wygrał...i byłby lepszy od tej Luny xD
https://www.youtube.com/watch?v=iw63L_BIoMw
#muzyka #eurowizja
Zaloguj się aby komentować

"Finlandia w trakcie konkursu Uuden Musiikin Kilpailu wybrała swojego reprezentanta na Eurowizję. Jest nim tajemniczy Windows95man."
Finowie znowu dali czadu i zrobili sobie #heheszki w tego konkursu. Ma szansę jak 'Lordi' lata temu?
#muzyka #eurowizja #finlandia #windows...
Może nie pojedziesz na eurowizje, ale w naszych sercach i tak wygrałeś
#gownowpis #eurowizja #muzyka
Zaloguj się aby komentować
Wczoraj robiłem wrzutkę o reprezentancie Finlandii jeśli chodzi o tegoroczną Eurowizje. Mam kilka małych ciekawostek. Chlopaki w głosowaniu jury podczas krajowych preselekcji mieli ostatnie miejsce, ale głosami publiki wbili się na pierwsze. Do tego ten bardziej ubrany w niebieskie piórowe coś czyli Henri Piispanen to aktor dubbingowy, który podkłada głos głównie w tamtejszej wersji Psiego Patrolu ( rodzice wiedzą co za bajka ). Jesli chodzi o doswiadczenie w spiewaniu to chłop jedynie zaśpiewał kilka utworów na potrzeby bajek. DJ i producent utworu czyli Windows95man wziął go, ponieważ jako jeden z niewielu potrafił zaśpiewać wysokie nuty w refrenie xD ( w nagranej wersji przyslowiowo wyciąga te nuty, w live spiewa je falseto). Wrzucam wideo z ogłoszenia wyników preselekcji i w komentarzu ich występ jakby ktoś jeszcze nie widział. Eurowizja to moje guilty pleasure i pozytywne pojeby zawsze przykują moją atencje. Kibicuje mocno
P.S Eurobeat is back
#gownowpis #muzyka #eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Reprezentacja Finlandii na Eurowizje xD Będzie ciekawie
#gownowpis #muzyka #eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Wiem, że pewnie Steczkowska poleci na Eurowizje ze swoim Witch-ER, ale Pan Savyan w serduszku na zawsze
#eurowizja #eurowizja2024 #gownowpis #muzyka
Zaloguj się aby komentować
Reprezentant Finlandii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://youtu.be/byI2jM_xcjU?si=iygqnOHUOaWi0WxX
#muzyka #eurowizja
Zaloguj się aby komentować
czyli, że tak powiem, wyszło na moje!
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
O kurde
Właśnie zdałem sobie sprawę, że może do #eurowizja wróci Orzech!
Moje dzieci zaraziłem tym międzygalaktycznym fenomenem, ale jeszcze nie poznali go od strony orzecha.
Nie wiem jak ze społecznością Eurowizji na Hejto, ale mam nadzieję że znajdzie się wielu koneserów. A jak nie to na bank w tym akurat wypoq nie zawiedzie.
Zaloguj się aby komentować
boom, Sierockiego wywalili - z jednej strony szkoda, bo nie przypominam sobie żeby swoim wizerunkiem firmował PiS-owską propagandę (oświećcie mnie jeśli się mylę, a mogę się mylić - Teleexpress oglądałem raz na ruski miesiąc u dziadków, a Opola nigdy nie oglądałem) i już mogliby go zostawić w tym Teleekspresie z jego kącikiem muzycznym...
a z drugiej, to by oznaczało wolne miejsce u boku Olka Sikory (jeśli on sam nie zostanie zwolniony) na Eurowizji... [happy Orzech noises]
#tvpis #eurowizja
@Patrique2001 Swego czasu była plotka że występował w mundurze podczas stanu wojennego. Oczywiście w każdej plotce jest ziarno prawdy, akurat zbiegło się to z jego okresem obowiązkowej służby wojskowej i ktoś w TV uznał że będzie super jak Sierocki w mundurze będzie grał w wojskowych programach na akordeonie tylko to było już po stanie wojennym
https://www.empik.com/teleexpress-30-lat-minelo-orlos-maciej-sierocki-marek,p1121851636,ksiazka-p
@Patrique2001 A tu wideorel
Zaloguj się aby komentować
W najbliższą niedziele (26.11) odbędzie się Eurowizja dla dzieci. Polska już 2 razy wygrała ten konkurs. W tym roku Polskę będzie reprezentowała Maja Krzyżewska z utworem I Just Feed A Friend. W odróżnieniu do eurowizji dla dorosłych w tej dla dzieci można głosować na swój kraj. Można muzyki nie słuchać, można lubić różne gatunki ale swoich warto wspierać na arenie międzynarodowej. Powodzenia i dam znać które miejsce w niedziele. #eurowizja #muzyka #wiadomoscipolska
Zaloguj się aby komentować
O kuźwa, jakaś Żydówka rzekomo szkaluje nasz naród i Polakom popuściły zwieracze (no, jestem Polką i muszę się przyzwyczaić do takiego szkalowania, zwłaszcza że nie lubię PiSu i tego jak ograniczyli prawa kobietom, mówię o #aborcja):
Takiego off-topa zrobię. Ciekawe, co Geddy Lee z Rush będzie sądzić na temat Polaków, jak wyda książkę "My Effin' Life" (jestem fanką zespołu Rush, tak się składa).
#rush przecież nie wystąpił w Polsce, co nie?
W "Wandering the Face of the Earth" czytam, że chcieli, ale nie mogli wystąpić w Polsce. Ciekawe, co będzie w jego autobiografii.
#zydzi #polska #ruskieonuce #holokaust #polskeszkalujo #neuropa #eurowizja #antypolonizm #antysemityzm
Zaloguj się aby komentować