#jedzzhejto #codziennepiciu #jedzenie #bezcukru
Twaróg półtłusty z czarną porzeczką z działki przetartą przez cedzak i śmietanką
#slodkijezu jakie dobre

#jedzzhejto #codziennepiciu #jedzenie #bezcukru
Twaróg półtłusty z czarną porzeczką z działki przetartą przez cedzak i śmietanką
#slodkijezu jakie dobre

Zaloguj się aby komentować
Nawodnienie awaryjne. Jako wsad soczek cytryna, agawa, limonka.
Tanio nie jest, ale nawodnienie ważna rzecz
#codziennepiciu

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia 💧
W tę deszczową sobotę witam Was i zapraszam na #codziennepiciu 💛
Jeśli już wstaliście, to to idealny czas na wypicie szklaneczki wody. Albo dwóch - w zależności od tego, jak bardzo Was suszy ;)
PS. Dzisiaj piciu znacznie szybciej, bo nadaję do Was z Elbląga. Pada tak, że obawiam się o to, że pić mi się nie będzie chciało, bo od rana leje konkretnie 🥲
#kontrolanawodnienia #woda #przypomnienie #nawodnienie


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Dzień dobry, dzień dobry! Dotarliśmy do piątku, a jak piątek, to #codziennepiciu
...No dobra, piciu jest niezależnie od tego, jaki jest dzień tygodnia. No, ale wiecie. Coś napisać wypada.
To czego się już dobrego napiliście? A pamiętaliście, żeby przygotować sobie wodę? Dziś kolejny dzień upałów - nie warto tego lekceważyć. Uważajcie na siebie.
PS. Przypominam, że mięśnie składają się głównie z wody, więc tym bardziej warto dbać o swoje nawodnienie
#kontrolanawodnienia #przypomnienie #odwodnienie #woda


Zaloguj się aby komentować
#codziennepiciu @Wrzoo
A dzisiaj już wpadły pszne dwa litry kranówki tu tego
Pijemy dalej

Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Szybko, szybko, bo już czwartek! Pora na #codziennepiciu
No i jak tam? Była już kawusia/yerbusia/poranny energol/herbatka? To chodźcie jeszcze na szklankę wody. Ja stawiam!
PS. Na dworze jest potworna parówa. Chyba jednak wolałam ten wczorajszy 30-stopniowy upał, niż dzisiejszą 25-stopniową saunę... Ale jakoś przeżyjemy ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)
#kontrolanawodnienia #pogoda #przypomnienie #nawodnienie


Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Niech żyje środa, bo środowy dzień to wody czas! Tradycyjnie zapraszam Was na #codziennepiciu
Kto już zdążył się nawodnić czymś dobrym od rana? Co dziś polecacie?
W wielu miastach Polski ma być dziś powyżej 30 stopni. To nie jest pogoda do życia... Tym bardziej nie zapomnijcie więc wziąć ze sobą na miasto butelki wody albo innego piciu. Z upałami nie ma żartów.
#kontrolanawodnienia #woda #nawodnienie #przypomnienie


Zaloguj się aby komentować
Gdzie to codzienne piciu? #codziennepiciu
Chcę się pochwalić że dopiero 9 rano a ja już litr płynów przyjęłam
Tak się zaczynam zastanawiać czy wybranie sobie dzisiejszego dnia na załatwianie spraw to był dobry pomysł ale jak się powiedziało A to trzeba co chwilę zatrzymywać się kupić wodę
#todo #zyciaogarnianie
[✓] pobrałam krew
[✓] zjadłam śniadanie na mieście
(Robię tak żeby chętniej iść pobrać krew)
[✓] ogarnęłam rachunki za ten miesiąc
[ ] Zrobić zdjęcie do dokumentów
[ ] Złożyć wniosek o prawo jazdy
[ ] Przesłać dokumenty do uczelni
[ ] Posprzątać
[ ] Spotkać się z koleżanką
Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Niech żyje wtorek, jeden z fajniejszych dni tygodnia! Zapraszam Was na #codziennepiciu
Jak Wam mija poranek? Napiliście się już czegoś pysznego? Jeśli jeszcze nie, to tym bardziej zapraszam Was na wspólne wodowanie! W sensie, wiecie, napicie się wody. Nie, że macie nagle iść pływać. Chyba że bardzo chcecie.
PS. Udało mi się przerobić wiśnie i agrest na dżemiki - to moje pierwsze dżemory w życiu, więc zastanawiam się, jak wyjdą. Myślałam, że robienie dżemów jest trudniejsze, a tu najtrudniejszym elementem jest w sumie celne nalewanie ich do słoików, żeby nie narobić bałaganu.
#kontrolanawodnienia #woda #nawodnienie #przypomnienie


Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Wybiła dziewiąta, mamy poniedziałek, i mamy też #codziennepiciu
Jak tam, wyspani? Gotowi rozpocząć tydzień pięknym porankiem? A zadbaliście o nawodnienie od rana? Jeśli jeszcze jesteście trochę w tyle, to zapraszam na wspólną szklaneczkę wody!
PS. Jeśli idziecie na pobranie krwi, to warto przed napić się wody - pan pielęgniarz powiedział, że dzięki temu krew jest rzadsza, łatwiej się ją pobiera i przyspiesza całą akcję.
#kontrolanawodnienia #woda #przypomnienie #nawodnienie


Następne #codziennepiciu zrób z tym samym formatem mema, ale z tekstem:
A: Woda z kranu
B: Woda z kranu, ale chlor odparował
wyjaśnienie: W wodzie z kranu jest trochę chloru, jeśli nalejemy ją do szklanki i odstawimy na jakiś czas to smakuje "mniej świeżo" i dla niektórych staje się mniej smaczna ponieważ.. ten chlor odparował, a jesteśmy przyzwyczajeni do tego stopnia do tej śladowej ilości chloru, że dla wielu z nas tak powinna smakować woda z kranu.
Zaloguj się aby komentować
Evil @Wrzoo be like
#codziennepiciu #kontrolanawodnienia #woda #nawodnienie #przypomnienie #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Spokojnej niedzieli, wodni przyjaciele! Zapraszam na #codziennepiciu
Właśnie wypiłam kawusię i zrobiłam sobie jeszcze herbatkę, nawadnianko wchodzi aż miło od samego rana. A jak u Was? Co dobrego już wypiliście? No i tradycyjnie zapraszam do szklaneczki wody!
PS. Niedzielka to w sumie jedyny dzień, kiedy mogę sobie pospać... Ale pleszka za oknem nie zna litości, budzi się o 5:15 i będzie tak ćwierkać cały dzień aż do 22:00. Zmyślny ptaśko. Ciekawe, jak długo jeszcze tak nam będzie umilać dni.
#kontrolanawodnienia #woda #nawodnienie #przypomnienie


Zaloguj się aby komentować
#plantnanny
Tak mój kaktusik wygląda teraz, na 3cim poziomie. To jeszcze nie jest jego pełna okazałość do tego brakuje 15 kubków. W poniedziałek powinien być już wyrośnięty a jeśli nie to znaczy że przestałam się odpowiednio nawadniać
Przy okazji #codziennepiciu - 2,5 litra

Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Pięknej soboty, moi drodzy! Zapraszam Was na weekendowe #codziennepiciu
Jak Wam mija poranek? W poście @ciszej było widać, że już od rana działacie aktywnie, więc nie zapomnijcie o nawadnianiu się. Zwłaszcza, że robi się gorąco
PS. Woda, jak wiadomo, to główny budulec mięśni. Aż 76% mięśni to woda, więc dla gigabiców trzeba robić piciu piciu!
A za dzisiejszy gościnny memik odpowiedzialny jest @Dziwen - pięknie dziękuję
#kontrolanawodnienia #woda #przypomnienie #nawodnienie


Kawka, druga kawka i co najmniej szklanka wody z rana... a z ciekawostek to na jednej z farm kurki popsuły tzw. breather pipe.
400 litrów wody w ziemię, no jak nic 200 ludzi by się napiło... Właśnie mam zapasową z magazynu u mnie i jadę za chwilę gościowi pomóc. Tylko przykręcić trzeba.
Typowy weekend menadżera

Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Doczekaliśmy się piątku! Niech Wam upłynie przyjemnie w towarzystwie #codziennepiciu
Co dziś dobrego wypiliście? Może coś nieoczywistego? Jeśli macie czas i chęci, to zapraszam na szklaneczkę wody dla towarzystwa
PS. Dzisiaj idę pierwszy raz w życiu na wodowanie statku. Mam nadzieję, że to oznacza, że statek się ładnie napije wody. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kontrolanawodnienia #woda #nawodnienie #przypomnienie


Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Dzień dobry w ten spokojny przedpiąteczkowy czwarteczek! Przyszedł czas na #codziennepiciu
Komu już się udało rozpocząć poranny cykl nawadniania się? Była kawusia albo herbatka? A może kakałko? O energolcach nie wspominając
PS. Jesse, we have to drink ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kontrolanawodnienia #woda #przypomnienie #nawodnienie


Zaloguj się aby komentować
@Wrzoo kiedy zamiast czwartej szklanki wody otwierasz czwartego Monsterka ze 150mg odwadniającej kofeiny
#codziennepiciu #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Środowy dzień - to wody czas! W nasze cotygodniowe święto zapraszam na #codziennepiciu
Jak tam Wasze wodne staty? Napiliście się już czegoś od rana? A może czytacie to popołudniu i już dawno nie sięgnęliście po piciu? No to napijcie się z nami
PS. Naprawdę mnie wzrusza pozytywny feedback od Was. Czuję dobrze człowiek.
#kontrolanawodnienia #woda #przypomnienie #nawodnienie


@Wrzoo no więc: rzeczywiście dzięki #codziennepiciu piję więcej (ogólnie płynów), i zacząłem zwracać na to uwagę, żeby generalnie było więcej pite. Teraz zrobiło się chłodniej i mam mniejsze obciążenie fizycznymi pracami, więc nie chleję spektakularnie. Z dobrych wiadomości - nastawiłem kwas chlebowy i właśnie drożdże robią swoją robotę, nagazowując go. Poprzednia partia, głupie 5l, zeszła mi nie wiem kiedy, przez łakomstwo. To jest po prostu przepyszne piciu i polecam je bardzo. W ub. roku zrobiłem wiadro podpiwku i to było takie oszołomienie - że takie dobre, i żę jest go aż tyle, i można pić i pić do syta, a jak się skończy - będzie następne. Więc: nie cola, nie głupoty - pijta kwas własnej roboty!
Zaloguj się aby komentować