Jakby co, to już piątek mamy, także proszę mi się tam nie rozpędzać, byle do fajrantu.
#pracbaza #weekend #muzyka #gownowpis i trochę #codziennepiciu
i trochę muzyczki na uspokojenie https://youtu.be/91sFlP6aa5Q?si=L5L-CNVrF4v3PlSK

Jakby co, to już piątek mamy, także proszę mi się tam nie rozpędzać, byle do fajrantu.
#pracbaza #weekend #muzyka #gownowpis i trochę #codziennepiciu
i trochę muzyczki na uspokojenie https://youtu.be/91sFlP6aa5Q?si=L5L-CNVrF4v3PlSK

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Gdy wszystko boli, gdy się nie wyśpisz, gdy Ci źle... przychodzi ono, #codziennepiciu
Komu wody? Dzisiaj nastąpiło lekkie ochłodzenie, przez co możecie zapomnieć o właściwym nawadnianiu się... Ale zadbajcie o siebie. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji wypić niczego poza poranną kawką (albo herbatką, energolem, yerbką, sokiem z kapusty), to zapraszam do wspólnej szklaneczki wody.
PS. Dzisiejszy memik podesłał @entropy_ - bardzo dziękuję!
PS 2. A woda po kąpieli to kompot z człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kontrolanawodnienia #woda #odwodnienie #przypomnienie


Zaloguj się aby komentować
840 ml na dziś pierwsze szczelone
#codziennepiciu
Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Siemano, wodne świry! Gotowi na #codziennepiciu ?
Skąd dzisiaj pijecie? Góry? Morze? Praca? Domek? A może miks kilku? Ważne, by towarzyszyło Wam piciu. No to co, napijecie się ze mną wody, żeby zadbać o swoje nawodnienie?
PS. Dzisiaj memik kradziony, ale przedstawiający samą prawdę. Na niczym mi tak roślinki nie rosły, jak na biohummusie. Ale tylko tym ze śmiesznym panem na etykiecie, wszystkie inne to jakieś podrabiańce.
#kontrolanawodnienia #woda #odwodnienie #przypomnienie


Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry Hejto - Starter Pack
Wersja urlopowa, z uwzględnieniem nawadniania (° ͜ʖ °)
#ciekawostki #podrozujzhejto #podroze
#codziennepiciu #dziendobry





Zaloguj się aby komentować
Na festiwalu pamiętamy o codziennym nawadnianiu się. Z @Shagwest.
#codziennepiciu #brutalassault #festiwale

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #hejtomeme #smoczebajanie #memy #codziennepiciu

Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Kiedy mrugniesz i okazuje się, że już jest środa... to znak, że czas na #codziennepiciu
Jak Wam minął poranek? Napiciani? Jeśli jeszcze nie albo czujecie niedosyt, to co powiecie na ekskluzywną szklaneczkę wody? Jej ekskluzywność polega na tym, że jutro już takiej środowej szklaneczki wody nie będzie. Będzie czwartkowa. Równie ekskluzywna.
PS. Dziś zaczyna się fala upałów. Na szczęście, nie jest tak przeraźliwa, jak by wynikało z zapowiedzi z ubiegłego tygodnia (według których na południu w okolicy świętokrzyskiego i małopolskiego miało być nawet 40 stopni), ale i tak - będzie ciepło. Nawadniajcie się dzielnie.
#kontrolanawodnienia #woda #picie #odwodnienie


Zaloguj się aby komentować
Smacznej kawusi lub aromatycznej herbatki! Ja tam nie oceniam! Najważniejsze by #codziennepiciu było, tak jak @Wrzoo mówi! A wszystkim w biurach i HomeOfficach polecam zrobić sobie krótką przerwę od siedzenia i poświęcić #300sekunddlazdrowia
#herbatka #balkon

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Wtoreczek miał nas witać upałami, a zamiast tego wita nas... #codziennepiciu
...I dobrze, bo na upały jeszcze przyjdzie czas, a tymczasem możemy zadbać o swoje nawodnienie. Jak Wam minął poranek? Kto z Was już napił się dobrego piciu? Jeśli zmieścicie jeszcze trochę, to zapraszam na szklaneczkę wody! A może nawet i butelkę
PS. Są tu jacyś fani Kubusia Puchatka? Ale wiecie, nie tego chińskiego. Tego naszego, normalnego. No, to ciekawostka na dziś jest taka, że tłumacze mają czasem wesołe wizje tłumaczenia nazw własnych, i tak imię Winnie-the-Pooh zostało w latach 80. przetłumaczone jako "Fredzia Phi-Phi" . Jak się można domyślić, nie przyjęło się.
#kontrolanawodnienia #woda #odwodnienie #przypomnienie


Winnie-the-Pooh zostało w latach 80. przetłumaczone jako "Fredzia Phi-Phi"
https://www.atominium.com/pl/blog/kubus-puchatek-czy-fredzia-phi-phi/
Ale tłumaczenie Kanga i Roo na Kanga i Gurek jest super xD
Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Poniedziałek? Znowu? No dobra... to rozkładam straganik z #codziennepiciu
No, pochwalcie się, co dobrego już dziś wypiliście? Pewnie macie za sobą kawę, herbatę, yerbę albo energetyka... a jak Wasze nawodnienie? Jeśli macie ochotę o nie zadbać, to zapraszam na wspólną szklaneczkę wody.
PS. Dzisiejszy memiczek podesłał @entropy_ , za co mu z całego serca dziękuję. Swoją drogą, mamy i w Polsce namiastkę akweduktów, bo łudząco je przypominające Mosty w Stańczykach . Może akurat będziecie na wakacjach na Mazurach i będziecie mieli ochotę je odwiedzić?
#kontrolanawodnienia #woda #odwodnienie #przypomnienie


@Wrzoo Ehh, Stańczyki, piękne miejsce, ale wydawało mi się że tam jest kolejka wąskotorowa. Sam most jest wyłączony z użytku. Rozpada się od patrzenia, na graniach jest cudowny klimat, a w dolinie jest gaj.
Stańczyki są co jakiś czas zamykane, bo oczywiście ktoś coś odwala, dzikie bungee, albo samobójstwo, zrzucanie zwierząt, psychopaci uhh..
Konstrukcja przypomina radziecką, ale to podobno typowo pruskie budownictwo, tak jak drewno w ścianach na Śląsku u goroli.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@Wrzoo Bogini Ty wody, Neptunie i Posejdonie wód wszelakich wybacz, nawÓdniam się ognistą wodą ale wody też nie pożałuję. Muszę spróbować ten patent z solą
#gownopis #codziennepiciu
Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Niedziela rano, i humor jeszcze dobry? No to zapraszam na #codziennepiciu
Melduję, że ja już po kawusi i rozpoczęłam nawadnianie wodą. Kranowianką, naturalnie. A Wy? Napiliście się już dzisiaj czegoś? Jeśli nie lub czujecie niedosyt, to napijcie się ze mną wody. Albo innego piciu, które Was nawodni, wiadomo.
PS. Bluey GOAT, Peppa do piachu
#kontrolanawodnienia #woda #przypomnienie #odwodnienie


Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Mamy sobotę, a to oznacza jedno... dalej się nawadniamy w ramach #codziennepiciu
Wyspani? Wypoczęci? Zazdroszczę. ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ) Ale jeśli musieliście wstać wcześnie rano, to oznacza, że pewnie już zaczęliście się nawadniać! A jeżeli nie, to chodźcie na pyszne poranne piciu. Albo popołudniowe - zależy, kiedy czytacie.
PS. A Ewuni życzymy dzisiaj powodzenia
#kontrolanawodnienia #woda #odwodnienie #przypomnienie


Zaloguj się aby komentować
Z takich niespodziewanych plusów chodzenia po #gory w trakcie deszczu to nie trzeba ze sobą targać aż tak dużo picia bo wystarczy zlizywać kropelki Z wąsów 😉
#codziennepiciu 💦
#fujka

Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Miewacie tak, że na czymś się zafiksujecie i nim się obejrzycie, przychodzi pora na... #codziennepiciu ?
Pewnie wypiliście już więcej ode mnie - i jestem bardzo dumna z Was, jeśli tak jest
PS. Wiem, wiem - opóźniony ten real time meming. Ale mamy piątek, a piątek oznacza odpuszczenie win.
#kontrolanawodnienia #woda #odwodnienie #przypomnienie


Zaloguj się aby komentować