Ech szury nigdy się nie nauczą tej sztuczki.
#bekazszurow #biologia


Ech szury nigdy się nie nauczą tej sztuczki.
#bekazszurow #biologia


Zaloguj się aby komentować
Antyszczepy nigdy nie potrafią odpowiedzieć na proste pytanie: co jest bardziej niebezpieczne - zachorowanie czy szczepionka. No dosłownie zawsze nabierają wody w usta i jeśli w ogóle odpowiedzą, to próbują zmienić temat.
Poukładajmy to.
Zachorowanie wymaga wniknięcia wirusa na organizmu i do komórki, tam atakuje on bezpośrednio DNA i zmienia genom komórki tak, żeby produkował nowe wirusy, na które z kolei zareaguje układ odpornościowy
Szczepionka z inaktywowanych wirusów omija w ogóle zakażenie, a sama obecność "martwych" wirusów (one w ogóle nie żyją jbc) powoduje reakcję układu odpornościowego.
Szczepionka mRNA jeszcze bardziej to wszystko upraszcza - układ odpornościowy reaguje na sygnał na fragmenty białek wyprodukowanych przez komórki, które są podobne lub identyczne do białek powierzchniowych wirusa.
A mimo to ci oświeceni ludzie pobierający wiedzę z shortów na tiktoku twierdzą, że szczepionki są niebezpieczne (ale nie chcą przyznać, że bezpieczniejsze niż sama choroba) XD
Jak zwykle zapraszam do zadawania pytań.
#szczepienia #zdrowie #bekazszurow
@maximilianan @maximilianan
Antyszczepy nigdy nie potrafią odpowiedzieć na proste pytanie: co jest bardziej niebezpieczne - zachorowanie czy szczepionka.
Proszę cię, niedoceniasz szurów. Wiadomo że szczypionka, w końcu władze światowe nie zarażałyby populacji czymś niebezpiecznym, bo na nich samych mogłoby się to przenieść i najważniejsze - nie mieli by ludzi, którzy mogliby dla ich luksusu pracować, a tak to mogą ich tą szczypionką kontrolować. W końcu cały czas na nas rozpylają chemię samolotami którymi sobie latają....
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#bekazkonfederacji #bekazszurow #polityka

Zaloguj się aby komentować
#bekazantyszczepionkowcow #bekazszurow #bekazfoliarzy

Zaloguj się aby komentować
Tacy ludzie wiedzą o szczepionkach więcej niż ja. Po co ja to sobie robię...
#bekazszurow



Zaloguj się aby komentować
Jestem magistrem inżynierem technologii chemicznej organicznej, mam inżyniera z tego samego+mikrobiologii, pracowałem w instytucie biochemii PAN przy badaniach nad szczepionką na boreliozę i z GMO.
Mimo wszystko antyszczepionkowcy mają większą wiedzę ode mnie z tiktoka.
AMA.
#bekazszurow
No to ja mam kilka pytan, jezeli mozna.
1. Po co w szczepionkach jest formaldehyd?
2. Dlaczego niektore wirusy adsorbuje sie akurat na atomach glinu. Nie dalo rady na czyms mniej trujacym?
3. Czy istnieja badania potwierdzajace bezpieczenstwo przyjecia 3-4 szczepionek naraz, tak jak to sie teraz robi?
Zaloguj się aby komentować
najbardziej konfiarska rzecz jaką przeczytacie w tym tygodniu
#bekazszurow #bekazkonfederacji #polityka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#bekazprawakow #polityka #bekazszurow

Zaloguj się aby komentować
#heheszkipolityczne #zmianyklimatu #bekazszurow


Zaloguj się aby komentować
odczyt jest taki, że trzeba iść do psychiatry
#bekazszurow

Zaloguj się aby komentować
Kocham tę kobietę XD ale sroga schizofrenia wjechała XDD
#bekazszurow #saule #nauka #technologia





Zaloguj się aby komentować
Szury odkryły nowy spisek - śnieg jest z plastiku i się nie topi!
Za dobre XD
#bekazszurow

Zaloguj się aby komentować
Damn, wychodzi na to że w Niemczech nie ma jeszcze prawdziwej prawicy...
#twitter #polityka #bekazszurow (bo to jest szurstwo polityczne już a nie nawet prawactwo XD)

Zaczęło się xD to nie była prawdziwa prawica xD Najbardziej prawicowa partia w ich parlamencie. Wybrana głosami prawicowców i wspierana przez prawicowców z innych krajów...
Bycie prawicowcem to oznaka debilizmu, albo narcyzmu (albo obydwu). Nie żebym popierał skrajne lewactwo, które też jest szkodliwe.
Zaloguj się aby komentować
#bekazkacapow #bekazkonfederacji #polityka #bekazszurow #bekaztrumpa #grenlandia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@maximilianan ktoś wykrył, że bardzo dużo nowych, ale "specyficznie aktywnych" użytkowników się zleciało przez ostatnie parę lat. Użytkownik Defined konkretnie. A zorientował się zerkając na oficjalny profil wypoku, bo mają ustawione serwis tak, że każde nowe konto automatycznie obserwuje ich oficjalny profil w serwisie
Ci z nas, którzy zaczęli się zagłębiać w temat dostali bany. Ja na chyba trzy dni, ale pokasowali mi wpisy i komentarze z ośmiu dni, w tym takie trochę przemyślane, dowalili mi "trolling" i "flood" (byłem dość mocno aktywny na mikroblogu) i tak mi się miarka przebrała. Naście lat tam byłem, dłuższe bany znosiłem, ale jak im moja aktywność w tych dziwnych okolicznościach zaczęła nagle floodem zajeżdżać (w tym ta wcześniej niezwiązana z aferą), za to "specyficznie aktywne masy" nie i jak zobaczyłem, jakie tam się żniwa wyprawiają dzisiaj, to stwierdziłem, że starczy wykopu permanentnie.
Jeśli to faktycznie boty, to o flood się nie muszą martwić. Plusiki i wykopy fajnie, zielono wyglądają. A z zakopami sobie boty akurat nie radzą (trzeba wybrać powód) więc na głównej będzie rotacja treści odpowiednich dla tych, którzy fajny fundusz swego czasu zorganizowali najpewniej.
Zaloguj się aby komentować