Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
tylko nie to, jesteśmy zgubieni
#bekazpisu #polityka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Bądź #pis
Bądź #konfederacja
Zgłoś swoje kandydatury do KRS
W głosowaniu głosuj przeciwko (#bekazkonfederacji) lub wyjdź z sali (#bekazpisu)
#polityka & wincyj
Dla szerszego kontekstu:
13 z 15 sędziów wskazały środowiska sędziowskie, a koalicja rządząca ich poparła. Opozycja - PiS i Konfederacja zgłosiły odpowiednio: Łukasza Piebiaka i tzw. "neosędziego" Łukasza Zawadzkiego. Piebiak to bohater ujawnionej przez Onet afery hejterskiej. Działa on razem z Zawadzkim w stowarzyszeniu Prawnicy dla Polski (które wyraźnie lubi się z #pis ).
Pan Piebiak w czasach Zbigniewa Ziobry pożegnał się ze stanowiskiem wiceministra, gdy afera hejterska wyszła na jaw.
PiS prawdopodobnie liczył, że z takim kandydatem, "odświeżenie" KRS nie przejdzie, dlatego wyszli z sali.
Zaloguj się aby komentować
to ten co nagrywał tiktoki że mężczyźni dzisiaj ubierają się beznadziejnie?
#bekazpisu #polityka

Zaloguj się aby komentować
dobre wieści z rana - na nowogrodzkiej pali się pod dupami
#bekazpisu #polityka

Zaloguj się aby komentować
Dlaczego Zbigniew Ziobro nie ma odwagi stanąć przed polskim wymiarem sprawiedliwości i bronić się w sądzie, skoro twierdzi, że jest niewinny? Poseł PiS Zbigniew Kuźmiuk próbuje tłumaczyć swojego uciekającego kolegę tym, że rzekomo nie mamy w Polsce niezależnych sądów i niezawisłych sędziów.
W polskich sądach orzeka obecnie 9129 sędziów. Lech Kaczyński mianował ok. 4000 sędziów, Andrzej Duda – 3672, Karol Nawrocki – 222. Czyli wychodzi na to, że prezydenci PiS mianowali ponad 86% obecnych sędziów! Mamy rozumieć, że pisowscy prezydenci mianowali samych nieuczciwych, przekupnych i sterowalnych sędziów?
#bekazpisu #bekazkonfederacji #polityka
Nota moderatora @bojowonastawionaowca (za użytkownikiem @serel): "Część z sędziów powołanych przez LK jest już na emeryturze - dostali nominacje nawet 20 lat temu. BK powołał ok 2100 sędziów (wg Gemini, nie weryfikowałem dokładnie), więc suma powołanych jest o ok 800 wyższa niż od orzekających. Jeśli wszystkich odjąć od LK, to wyjdzie nie 86%, a 77% sędziów aktualnie orzekających zostało powołanych przez prezydentów z PiS."
No tak. Ta zabawa z sędziami to była zwykła ściema. A najśmieszniejsze była taktyka zera że jak mu się nie podoba werdykt to sędziego na dyscyplinarke.
Połowa ludzi która idzie do sądu jest niezadowolona z werdyktu. Zgadnijcie dlaczego. I to już otwiera pokaźny elektorat do zagospodarowania
Jest naprawdę sporo mitomanow. Z mojego podwórka powiem że jedne petent nie mogl otrzymać to czego chciał. Po prostu to było prawnie niemożliwe, to se ubzdural że dojedzie mojego znajmoego. On ma wejścia. Pisał skargi a w nich jakieś popierdolone rzeczy o kastach w której niby jest mój znajomy i reszta itd i myślicie że taki nie zagłosuje na pisiorow jak mu kadza o złych sądach
Znajomegk troszkę to przygniotło no bo co. Pracujesz w tu jakiś popierdoleniec ci grozi wręcz. Dlatego k⁎⁎wa uważam że ludzie to debile i nie warto sobie nimi zawracać glowy
Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazpisu #stanowski #kanalzero #kryptowaluty
te 5 sekund, kiedy do stanowskiego przyszedł rozum:

Zaloguj się aby komentować
#bekazpisu #polityka
Popieraj zabijanie i wydalanie ludzi przez ICE, miej problem z tym, ze inny kraj nie chce cie wpuścić, nazywaj sie Dominik Tarczyński i badź prawackim kryptogejem i wnukiem szmalcownika XD

Cwaniak wojuje szabelka bedac kompletnym leszczem xD
Pozwie Starmera - choc on nic do tego nie ma. Jak zlozy pozew (w co watpie), zostanie z oczywistych wzgledow odrzucony i bedzie mogl pi⁎⁎⁎⁎lic dalej jaka to UK komunistyczna.
Jeszcze cwaniak wie ze teraz immunitet nie pozwala mu zlozenia pozwo (ktory i tak bedzie odrzucony) wiec poczeka az Starmerowi skonczy sie kadencja i wszyscy zapomna o temacie.
Zaloguj się aby komentować
@GazelkaFarelka Tja, zawsze mi demontuje szyszynkę trzymanie z nacjololo z innych krajów albo wspólne hajlowanie z miejscowymi łysymi. I to jeszcze będąc Polakiem, a więc z punktu widzenia tamtych brudnym podczłowiekiem, którego system pozytywnej dyskryminacji nie chroni z założenia jak kolorowych albo muzułmanów.
Zaloguj się aby komentować
postęp cywilizacyjny jest zdumiewający
#bekazpisu #polityka

Zaloguj się aby komentować
#bekazpisu #polityka
Zagadka, kto wprowadził tą ustawę o wyborze sędziów do TK?

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
to pewnie przypadek
#bekazpisu #polityka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
"Wszystkie schronienia Zbigniewa ", olej na płótnie
#polityka #trump #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować