#telefony #android
Jest jakiś sposób, żeby zablokować wybrane numery telefonów w określone godziny i dni tygodnia? Irytują mnie telefony z roboty, a inaczej się z niektórymi nie da.
#telefony #android
Jest jakiś sposób, żeby zablokować wybrane numery telefonów w określone godziny i dni tygodnia? Irytują mnie telefony z roboty, a inaczej się z niektórymi nie da.
@mortadella pewnie że się da
@mortadella poza trybem "nie przeszkadzać" i dodaniem kontaktów alarmowych jak nadmienia @Fishery w zasadzie nie ma innej działającej dla 1 karty sim możliwości
Dla mnie to nie jest rozwiązanie, bo zbyt dużo kontaktów alarmowych nie jest zamierzonym działaniem tej funkcji.
Natomiast kiedyś dojdziesz do etapu, gdzie do kontaktów zawodowych używa się nie tylko innego numeru, ale też oddzielnego telefonu. Polecam rozważyć te rozwiązanie.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#android #samsung #komputery #programowanie
Witajcie
Borykam sie z problemem na S22 Ultra, nie mogę zainstalować whatsapp, wszystkie kroki z faq whatsappa zrobilem wyczyściłem wszystkie cache itp w sklepie play usługach google itp szukalem whatsapp w adb żeby go odinstalować nie istnieje, zainstalowałem i odinstalowałem secure folder samsunga, zainstalowałem kilka popularnych cleanerow nie ma nigdzie śladu po whatsapp a jednak podczas próby instalacji wyskakuje mi taki komunikat jak na screenach, pomóż ktoś bo nie chce robić factory reset
z góry dziękuję


@doodcinki
ja bym spróbował z wyczyszczeniem cache gplay, wylogowanie zkonta, restart i powtórka z instalacji
jeśli nie ruszy, to w ostateczności aurora store + w przypadku niepowodzenia próba instalacji kilku poprzednich wersji
inna możliwość w szajsungu to dodatkowy profil użytkownika (wymaga włączonej opcji multiuser)
nie wiem jak wygląda ścieżka dostępu w ustawieniach, ale jeśli w dodatkowym profilu instalka z playstore pójdzie od strzała, to znaczy że przekombinowałeś z ustawieniami prywatności i zezwoleniami
Zaloguj się aby komentować
Mój Telefon kiedy robi zdjęcie, zapisuje 2sek filmu przed właściwym ujęciem. W galerii na telefonie mam efekt "wpływania do kadru" wszystkie zdjęcia się "ruszają" do momentu jak wcisnąłem spust migawki. W ustawieniach telefonu nazywa się to "zdjęcie w ruchu"
Zdjęcia zapisują się w formacie .heic
Jest możliwość obejrzenia tego efektu po skopiowaniu zdjęć na komputer z Windowsem? Wszystkie zdjęcia jakie kopiuję są statyczne.
#telefony #android

Zaloguj się aby komentować
Telefon łączy się przez bluetooth że wszystkimi urządzeniami i działa bez zarzutu (mogę słuchać muzyki i sterować)ale nie mogę prowadzić rozmów telefonicznych przez słuchawkę oraz zestaw głośnomówiący w aucie.
Restart urządzeń był robiony i problem występuje dalej, znacie może rozwiązanie problemu?
#android #smartfony

Zaloguj się aby komentować
Mam LG K61. Idę sobie na spacer, słucham czegoś na słuchawce.
Widzę coś fajnego do sfotografowania. Odpalam aplikację Aparat i... dźwięk się pauzuje.
Po wyjściu z aplikacji Aparat, dźwięk odtwarza się dalej.
Co to jest? Przecież to bez sensu. Dźwięk powinien się normalnie odtwarzać bez przerwy, gdy włączę aplikację Aparat.
Jak to naprawić?
#android #lg #telefony #smartfon
!fioletowe fale dźwiękowe przechodzące przez ekran telefonu

Zaloguj się aby komentować
K⁎⁎wa.
Mam zainstalowaną apkę call recorder, ale od jakiegoś czasu nic nie nagrywa - pliki mp3 były puste (może i wina gnoi z Google).
No to zmieniłem w ustawieniach źródło dźwięku z "auto" na "mikrofon".
Dzwonię żeby sprawdzić.... AUA! Słuchawka kopnęła mnie prądem.
WTF!? pomyślałem - może mi włos wciągnęło w osłonkę czy co. Przykładam ponownie do ucha - BUM!, znowu mnie prąd pierdolnął.
Może jakiś związek z tym miał fakt że telefon był akurat podłączony kablem do PCta, bo ściągałem pliki... Nie wiem, nie będę sprawdzał.
Usunąłem w cholerę.
#android #heheszki #telefony #elektronika #elektryka


Zaloguj się aby komentować
Jakie #gry na #android polecacie?
Zaloguj się aby komentować
Kiedy zalejecie swój telefon to pewnie najczęściej słyszycie poradę żeby go włożyć do ryżu?!
To najczęściej doradzany mit jak zrodził się, przy zalanej elektronice a w szczególności przy telefonach.
Ryż kompletnie nic nie daje, bardzo często pył ryżowy powoduje związane wilgoci i potęguje efekt elektrokorozji elementów elektronicznych czyli powiększa problem.
Poniżej efekt zastosowania ryżu przy zalanym iPhone 13 mini
https://www.youtube.com/shorts/SOz7G8-kpVY
#ciekawostki #telefony #iphone #android #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Hej. Dobrze Wam chodzi hejto.pl na androidowym Firefoksie?
#hejto #firefox #android #adblock

Zaloguj się aby komentować
Gdzie znajdę stare wersje płatnych i bezpłatnych aplikacji oraz gier? Chciałbym powspominać czasy Androida 2.3.5 do 4.1.2 na Galaxy S2
#android
Zaloguj się aby komentować
Już myślałem, że mi padł głośnik w telefonie bo przy próbie odtworzenia muzyki czy odpalenia youtube zero dźwięku. Dyktafon nagrywa, przez słuchawki leci dźwięk a przez głośnik w telefonie nic. Miałem 5% baterii i włączyło się oszczędzanie energii i może głośnik odłączyło, ale nie. Podładowałem i nadal nic. Pomyślałem, że chyba głośnik zdechł na amen, ale wpadłem jeszcze na pomysł, że zrobię reset fona no i pomogło XD. Android to jednak gówno.
#android #smartfony #telefony
Zaloguj się aby komentować
Nowa aktualizacja Opery na telefony wprowadza własną wersję Chat GPT pod nazwą Aria. Przydatna rzecz w szukaniu odpowiedzi na fundamentalne pytania.
#ai
#chatgpt
#android

Zaloguj się aby komentować
Da się eSIM bez abonamentu? Wszędzie gdzie widzę to "Podpisz Pan z nami umowę na 2 lata, korzystaj z naszej aplikacji, załóż konto"
#iphone #android #telefony #gownowpis
@gawafe1241 normalnie miałem numer na kartę. Poszedłem z dowodem do salonu, poprosiłem o esim. Podałem maila, na niego przyszedł mi link aktywacyjny do esim, treść poniżej. Numer oczywiście wyiksowałem.
Esim w play działa na telefonach. Nie działa na iwatch.
Dzień dobry,
trwa proces wymiany karty SIM / eSIM dla numeru: 486xx xxx xxx Nie wiesz o zleceniu wymiany?
Zadzwoń pod numer 790 500 500 i przerwij proces – to jest już ostatni moment. Jeśli zlecenie jest Twoje – poczekaj jeszcze chwilę, aż włączymy nową kartę SIM / eSIM.
Pozdrawiamy,
Zespół Play
Zaloguj się aby komentować
Aplikacja Hejto na #android powinna dostać update. Czemu została zapomniana. Tylko przypominam, w moim profilu są posty z moimi propozycjami zmian, także dla apki. Zdjęcie podgladowe daję bo czemu nie.
Pozdrawiam.
#hejto #propozycja #hejtoapka

Zaloguj się aby komentować
Można zmigrować rozmowy whatsappa z ios do androida 10?
#telefony #android #iphone #ios #technologia
Zaloguj się aby komentować
Gdy klikam w link w wyszukiwarce i adres jest na takim pasku jak na załączniku widać , strona się ładuje ale nigdy się nie otworzy. Ktoś wie na czym polega problem? Miałem tak już na wcześniejszym telefonie .
#telefon
#android

Zaloguj się aby komentować
Dlaczego funkcja "Udostępnij kontakty Facebookowi" jest w ogóle legalna, w obliczu RODO?
Przecież czy mój znajomy, czy nawet tata, nie powinien móc przekazywać moich danych zewnętrznej firmie.
Ta funkcja w telefonach powinna być po prostu zablokowana i działać na zasadzie pytania do właściciela numeru telefonu itd. Nie może być inaczej.
Ja gdy nie ma jak o to zapytać, to dany kontakt nigdy nie powinien być nigdzie przekazywany. Wystarczy że jest na telefonie twojego znajomego.
Mój znajomy przekazuje moje dane FIRMIE, a ja bym nie chciał, więc jakoś to tego RODO dotyka.
Wiadomo, że jak mój znajomy napisze notatkę w np Google Keep z moim nazwiskiem i telefonem, to Google nie ma obowiązku tego rozpoznać i odrzucić (a może powinna mieć? i zapisać tylko lokalnie na telefonie?).
Ale jeśli korzysta z oficjalnej metody, gdzie kontakt to kontakt, to jak najbardziej FIRMA powinna odrzucić takie dane, jeśli jest podejrzenie, że to dane osoby trzeciej, która z założenia się nie zgadza, jeśli nie mamy dostarczonej zgody.
Być może trzeba rozszerzyć RODO.
#rodo #prawo #facebook #prywatnosc #google #android #apple #iphone #ios

Zaloguj się aby komentować
Siemanko,
Szukam gierek na telefon i tablet mogą być płatne, rozbudowane (nie zwykły klikacz jak jakiś tycon mine, czy Hill climb Racing gdzie gra ogranicza się do czekania na urośnięcie warzyw, czy klikaniu bez celu).
RPG (nie wiem czy istnieją na telefony) trochę mijają się z celem na zapychacze czasu więc nie biorę ich pod uwagę.
Grałem w f1 manager, heroes 3 i this war of mine no i szukam właśnie czegoś w takim stylu. Usiąść, pograć, wyłączyć i wrócić za kilka godzin, dni, tygodni do ostatniego etapu.
#heroes3 #smartfony #gry #darmowegry #android
@XDDDDDDD to też świetne gierki:
https://play.google.com/store/apps/dev?id=7745268094426388671
Mam dwie czy trzy kupione w humble bundle.
Zaloguj się aby komentować
Nudzilo mi sie w pracy, to sobie Smart Launcher zainstalowalem, ladny?;)
#android #pokazpulpit


Zaloguj się aby komentować