#perfumy Witam, czy ktoś chciałby przetestować Slumberhouse Kiste? Cena 40 zł/ml. Potrzebuję deklaracji na 4 ml. Odlewam od 2 ml.

#perfumy Witam, czy ktoś chciałby przetestować Slumberhouse Kiste? Cena 40 zł/ml. Potrzebuję deklaracji na 4 ml. Odlewam od 2 ml.

Zaloguj się aby komentować
Uszanowanko, czy jest możliwe abym otrzymał tester loewe 7 cobalt z 2020 roku?? Zamówiłem gagatka (dwóch gagatków) na testery-perfum.pl (dolce.pl) i batch na jednej butli sugeruje styczeń roku 2020, a zapach miał premierę 2021. Czy to może strona od batchy coś kręci? Sok jeszcze zmarznięty, ledwo wyciągnąłem z paczkomatu, ale wydaje się być legit. Dziwne... #perfumy

Zaloguj się aby komentować
Jutro (21 stycznia) od 17:00 będzie można jeszcze raz kupić zestawy z serii 3 i 4 #bricklink designer program.
Zestawy pochodzą ze zwrotów lub anulowanych zamówień [...] nie wiadomo ile zestawów będzie dostępnych.
#lego


Zaloguj się aby komentować
AAAAALEEEE SIEEEE NAKOUROSOWAŁEEEEEM AAAAAA COŚ PIĘKNEGO JESTEM NIEZNISZCZALNY
AAAAAA
#PERFUMY
Zaloguj się aby komentować
Oko Saurona
#lego #koty #wladcapierscieni #tolkien #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Już niedługo walentynki, czas pomyśleć o prezencie dla swojej lubej. Wychodzę dzisiaj z propozycją flakonów marki House of Fanatics. Twoja druga połówka na pewno doceni ten gest.
#perfumy #heheszki #walentynki #gejuru

Zaloguj się aby komentować
W końcu trafił mi się przedziałowy, jak za dawnych lat, fajnie. Nie rozumiem jak można woleć bezprzedziałowe
Ciekawe czy jeszcze jeżdżą składy starego typu, z przedziałami z PRL, z imitacją drewna, brązowymi firankami itd., miały klimat.
#kolej #pkpintercity #opornikwpodrozy #pociagi


Zaloguj się aby komentować
Suchar z rana jak śmietana:
Po czym poznać kolejowego automatyka?
Ciągle ma problemy z uzależnieniami.
#kolej #humorhermetyczny #suchar


Zaloguj się aby komentować
#codziennyeyeofthetiger #poniedziałek #znośnegotygodnia #smacznejkawusi

Zaloguj się aby komentować
#lego Ciekawe co gość zrobił. Co o tym sądzisz @damw ? I SOLD IT ALL... Quitting LEGO Investing... - YouTube
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@Fly_agaric jasne że naturalny, złapany w naturalnym jeziorze a nie na norweskiej farmie. Naoglądałem się swego czasu filmików z norweskich farm i lososia kupnego nie ruszam. Przejrzyj sobie moje poprzednie wpisy a znajdziesz inne gatunki łososiowate z dosłownie czerwonym mięsem również złapane na dziko tu na Islandii. Pozdrawiam.
@Fanti Przecież regularnie tam zaglądam. Twoje troćki mi bardzo przypadły do gustu. Ten też mi się podobywuje. Smażone pyszne, wszystkie łososiowe, ale jakbyś jeszcze uwędził domowym sposobem, to już w ogóle.
Łososia do smażenia wybieram tylko dzikiego atlantyckiego i to jest zupełnie inny kolor niż barwiony norweski/irlandzki/szkocki. Wędzonego kupuję bardzo rzadko, bo nie mam dostępu do jakościowego. Jak jestem w PL, to rodzice mają dostęp do domowo wędzonej troci - tę uwielbiam. Hodowlana, ale od gościa którego znają i mięso wcale nie jest czerwone.
A, taka ciekawostka. W Polsce troćki, czy tam potokowce są często sprzedawane pod nazwą handlową: pstrąg łososiowy xDD Takie tam drobne fałszerstwo, żeby lepiej wyglądało.
Jak będziesz miał okazję to spróbuj jeszcze Sielawy! Jedyna niedrapieżna ryba łososiowa. Rośnie dużo mniejsza, ale matko, jak jest pyszna (zarówno wędzona, jak i smażona).
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#codziennytarzanboy #jungledrum #duparozepchanaciuchypołatane #koszotoroburgames

Zaloguj się aby komentować
Dwa golce się trafiły, kolejne dwa się spieły. Dobry dzień.
#wedkarstwo #islandia #smiesznypiesek



Zaloguj się aby komentować
#lego
https://www.instagram.com/p/DFktw2fBhSh/
Orzeł to sztos jest.
Macie tutaj linka do kilku zdjęć na instagramie
Zaloguj się aby komentować
@jajkosadzone Jeszcze nie wiem, niedawno kupiłem. W niemieckim Kauflandzie za 230 EUR. To jest popularna budżetowa linia "shopping malls" więc cudów nie ma, szkiełko mineralne, bransoleta brzęczy, zatrzaski nieprzyjemnie się zapinają, koronka niezakręcana (chociaż 100 m deklarują). Werk to zwykły 4R36 aka NH36, więc działa i pewnie działać będzie. Ale design jest ładny i koperta fajna, będzie dobrze leżała na większości nadgarstków.
Zaloguj się aby komentować
Promocja -20% w Notece do końca stycznia - LINK
#piorawieczne #promocja

Zaloguj się aby komentować
Zestaw sampli od Faizala - 400pln - sześć od prawej mają po dwa mililitry bez psika
#perfumy

Zaloguj się aby komentować