
Transnieft bez uprzedzenia wstrzymał 19 grudnia pompowanie ropy rurociągiem „Przyjaźń" do rafinerii na Węgrzech i Słowacji (MOL). Oficjalnie z powodów technicznicznych

Transnieft bez uprzedzenia wstrzymał 19 grudnia pompowanie ropy rurociągiem „Przyjaźń" do rafinerii na Węgrzech i Słowacji (MOL). Oficjalnie z powodów technicznicznych
@walus002 świat się kończy (gulaszmenowi) xD Zima się zbliża, gazu njet, to teraz tylko czekać aż się Orban zacznie miotać i szukać frajera do zgaslightowania, że teraz to "jesteśmy wszyscy w unii równi i musimy sobie pomagać". W sumie to ta dziwna wizyta Fico w Moskwie, co wczoraj była wałkowana zaczyna teraz nabierać sporo sensu, bo przecież to ucięcie tranzytu gazu przez Ukrainę zaimpaktuje nie tylko Węgry, ale też Słowację, Włochy, Czechy i Austrię. Inna sprawa, że akurat Fico musiał dostać takie info i tam poleciał, a Orbana już Putin jakoś pominął. No tak czy inaczej jest tak jak mówisz- wierzenie kacapom w ich zapewnienia, obietnice i umowy z nimi to żart sam w sobie.
Zanim się wszyscy rozkręcą to te dostawy zostały już wznowione
https://x.com/uncensorednews9/status/1871125232993677624
czy to dobrze czy źle nie oceniam
@manstain Yhym, po 20.01 Trump wykupi TVN, wygoni Tuska z Polski, zakonczy wojne, odbije Kanal Panamski, przejmie Grenlandie, pokona Chiny, zniszczy woke i LGBT, uratuje swiat i zmieni pampersa xD
Btw. Ten mur na granicy z Meksykiem to juz wybudowali w calosci za pieniadze Meksyku czy jeszcze trzeba poczekac?
@100mph
Ten mur na granicy z Meksykiem to juz wybudowali w calosci za pieniadze Meksyku czy jeszcze trzeba poczekac?
o to musisz Bidena sie pytac bo nie wiem czy wiesz ale on ciagle jest Prezydentem.
Prosze nie obrazaj siebie i chyba nikt kto ma wieksze IQ od ameby nie myslal, ze Trump kupi sobie Grenlandie, Kanada=e i co tam jeszcze.
Zaloguj się aby komentować