Jest tak. Tesciowa juz na zmywaku xD
#architektura #budujzhejto

Jest tak. Tesciowa juz na zmywaku xD
#architektura #budujzhejto

@bartek555 na bogato ten fidget spinner
Ciekawe wnętrze, chciałem napisać ze nie w moim stylu ale w sumie tak nie do końca.
Kanapa mi się bardzo podoba, stolik i stół też. Podłoga i kuchnia fajna. Tych krzeseł bym sam nie wybrał a marmuru nienawidzę xD
[kto pytał?
Dobrze to wygląda, jest spójnie i już bliżej niż dalej. Jeszcze coś na ściany i będzie super
@bartek555 jako introwertyk to muszę powiedzieć, że podoba "mnie sie" ustawienie stołu i narożnika. Podczas imprez można sobie na kanapę walnąć plecami do reszty towarzystwa, kiedy większość zostaje przy stole. Chociaż moja luba ma odmienne zdanie i idąc na kompromis postawiliśmy narożnik bokiem. Zabezpieczyłeś nóżki mebli przed rysowaniem?
@bartek555 pozytywny jestem, dziękuję za troskę
Zaloguj się aby komentować