
bobse
- 175wpisów
- 650komentarzy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
A ty, jak rozwiązałeś problem podatku cukrowego w swoim życiu?
#podatki #kefir #bekazlewactwa

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Developer maltaview wcale się nie kryje z tym, że będą budować bloki nad Maltą w Poznaniu wbrew planowi zagospodarowania. J⁎⁎ać lokalne PO, developerów i wszystkich innych chujów, którzy wzięli w łapę.
#poznan #malta #patologia #patodeweloperka

Zaloguj się aby komentować
Obudowa na dysk M.2 NVME 2230. Just saying.
#komputery #informatyka #elektronika

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wydaje mi się, czy POKO karzące ludzi za używanie piecy węglowych to skurysyństwo i je⁎⁎⁎ie najbiedniejszych?
#samorzad #poko #polityka #miasto

@bobse To, że ktoś jest biedny nie daje mu przywileju zatruwania innym życia. Pół roku nie mogę normalnie mieszkania wietrzyć bo na dworze wali jak w wędzarni.
Już pomijam fakt, że w mojej okolicy domy kosztują po kilka milionów (środek Wrocławia) więc jak ktoś pali węglem to jest zwyczajnie skąpy a nie biedny.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Lekarz zapisał antybiotyk a on jest niedostępny w całej Polsce. Co jest nie tak z tym krajem, że brakuje nawet antybiotyków w hurtowniach?
#leki #medycyna #zdrowie

Zaloguj się aby komentować
Yamaha PDX-B11 - głośnik Bluetooth na 6 paluszków AA
#technologia #audio #muzyka #dobro

Zaloguj się aby komentować
>limit zakupionych produktów to trzy opakowania na kartę biedronka
Tresowanie bydła trwa w najlepsze...
#1984 #komunizm #niewolnictwo

Zaloguj się aby komentować
Otwarty budzik, który wymaga zeskanowania kodu QR/barcode, do wyłączenia alarmu.
https://f-droid.org/en/packages/com.sweak.qralarm/
#alarm #budzik #android
Zaloguj się aby komentować
Dlaczego Polacy nie potrafią zrobić dobrego kwasu sprzedawanego komercyjnie?
#kwas #chleb #picie #zdrowie

@bobse to coś nawet koło kwasu chlebowego nie stało. To zwykła woda z cukrem. W kwasie chlebowym nie może być konserwantów, bo naturalny kwas chlebowy jest probiotykiem. Tu masz dobry dobry i prawdziwy: https://polkawarmia.pl/produkt/kwas-chlebowy/
O to rozszerzyles moj horyzont, do tej pory myślałem, że kwas Gira Imperial oraz kwas od Gubernija, oba w szklanych butelkach to są dobre (i akurat byly w osiedlowym sklepie), ale patrząc na skład to umywają się do tego co wkleiłes teraz muszę sprawdzić ten co wkleiłes.
@bobse kwasy w plastikowych butelkach to popluczyny. Serio.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ilu prezesów newagu siedzi w pierdlu w chlewie?
#newag #polska #pociagi #komputery
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować