Jackson Browne - Lives in the Balance
https://www.youtube.com/watch?v=o_8UAYJLU98
Utwór ze ścieżki dźwiękowej serialu Miami Vice ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(jednak te składanki z soundtrackiem to złoto :3)
#muzyka #miamivice #80s

Jackson Browne - Lives in the Balance
https://www.youtube.com/watch?v=o_8UAYJLU98
Utwór ze ścieżki dźwiękowej serialu Miami Vice ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(jednak te składanki z soundtrackiem to złoto :3)
#muzyka #miamivice #80s
Zaloguj się aby komentować
ace ventura dobra komedia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#guwnowpispremium #samochody

Zaloguj się aby komentować
yyyy, dzięki? XD wolałbym chyba naprawionego Lenny'ego w apce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(chociaż dobra ja i tak rzadko coś piszę ostatnimi czasy XDDDD)
#gownowpis #hejto #update

Zaloguj się aby komentować
Witajcie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Chwilowo miałem przerwę, bo w międzyczasie ogrywałem jedną kaszankę [by nie powiedzieć że gó grę z kosza](nie warto za tą cenę XD) i się zajmowałem reanimacją pajoneera ale jestem z powrotem XD
Od jakiegoś czasu myślałem nad wpisem o dość specyficznym i rzadkim wozem, to jest Moskwiczem 2141 Aleko ostatnim dziełem fabryki AZLK, który nad Wisłą stanowił pewną ciekawostkę ; ) bo było ich mało u nas XD
No i cóż, wracam do regularnego pisania o gratach (oby XD)
Miłego wieczoru, weekendu i do następnego wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#autakrokieta #samochody #motoryzacja #ciekawostki #zsrr
PS. Może się w końcu zmobilizuję i fanpeja odpalę


Zaloguj się aby komentować
Troszkę sobie uzupełniłem kolekcję od ostatniego wpisu XD Płyty sztos wyszły, warto było się bawić z pajoneerem XD
#vinyl #winyle #muzyka #vintage #miamivice



Zaloguj się aby komentować
Rzymianie są to ciekawe kiedy będzie Asterix i Obelix do kupienia #cobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować
Dobre ponad pół roku temu wrzucałem pikapa jakiego zmodziłem - no cóż, znudził mi się XD I z jakiś dobry kwartał rzeźbiłem coś innego od nowa XD mi przyypomina krzyżówkę Tatry z amcarami i simcą 1307 XD
EDIT: względem poprzedniego modelu - obecny zyskał bardziej "odwzorowane" podwozie oraz komorę silnika, rozbudowaną deskę rozdzielczą, czworo drzwi z przednimi blokowanymi XD szyberdach z przodu i w sumie to chyba tyle z większych zmian
#lego #klocki trochę #cobi (chociaż ich jest duuużo mniej niż w poprzednim pikapie ( ͡° ͜ʖ ͡°) )





Zaloguj się aby komentować
Danuta - Touch my heart (1987)
https://www.youtube.com/watch?v=cJ2wUSEfNR0
(tak, Polka nagrała utwór italo disco XD)
#muzyka #80s #italodisco
Zaloguj się aby komentować
Hejjj ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Ostatnio rozpisywałem się o Tatrze 613, totaż uzupełniłem i poprawiłem wpis o Tatrze 700 - ostatniej tylnosilnikowej limuzynie czeskiej marki. Wspomniałem także o prototypie 700 GT czy Ecorra Sport V8, czyli sportowych wersjach "700".
Cóż mogę więcej powiedzieć - do zobaczenia w Nowym Roku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#autakrokieta #samochody #motoryzacja #tatra



Zaloguj się aby komentować
W końcu się zawziąłem i po paru miesiącach doprowadziłem adapter/gramofon do stanu bezbolesnego używania dzięki wymianie wkładki XD No nie powiem, Bad to the Bone i Self Control robią teraz robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)(ʘ‿ʘ)
(i w końcu będę mógł Kerbera słuchać bez bania się o porysowanie płyty XDDD)
#vinyl #winyle #muzyka #vintage



Zaloguj się aby komentować
Hemloo ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Kiedyś opisywałem Tatrę 603 oraz 700 - po dość długim czasie w końcu XD opisałem Tatrę 613 , czyli kanciastą następczynię znanego modelu 603... A skoro o niej mowa, rozpisałem się nieco bardziej o Tatrze 603 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) - część starszych czytelników może pamiętać wpis
Miłego wieczoru i weekendu i do następnego wpisu, może mi się uda przed Nowym Rokiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#autakrokieta #samochody #motoryzacja #tatra #recenzex

Zaloguj się aby komentować
Parę zestawów z #cada czy inne #mouldking już mam ale takiej cady RC jeszcze nie - powiem szczerze nawet spoko jeździ - i kosztuje stówę XD może z czasem przerobię na coś innego, na razie niech będzie Mirafiori Franka Kimono XD
#klocki


Zaloguj się aby komentować
Czeee ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Opisywałem już dwa polskie prototypy przy których długi czas była przypięta łatka zahud/ruskie nam ukrad/ukradli
- no jednak nie ukradł bo wcześniej pracowano nad tym XD chyba najsilniej kojarzonym z tym jest FSM Beskid czyli niedoszły następca znanego i kultowego malucha.
No i cusz mogę rzec, miłego wieczoru i weekendui do następnego wpisu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#autakrokieta #samochody #motoryzacja #fsm #prl

Zaloguj się aby komentować
toyota corolla llego el japones od nowości w Polsce ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#toyota #samochody #motoryzacja #czarneblachy

10 lat temu miałem kupić taką na pierwsze auto. Liftbacka, 1.6 benzyna, niestety nie dogadalem się z właścicielem o 500 złotych. W dokumentach wbity składak bo sprowadzona z rajchu jeszcze przed Unią, ale buda igiełka, przebieg chyba 60kkm (realny), jedyny problem to chodził na 3 gary. Po jakimś roku sąsiad oddał ją swojemu zięciowi, i ten w coś przyjebal i poszła na złom. Ahh zawsze się wkurwiam jak mi się to przypomina
Zaloguj się aby komentować
Hejjj ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Poczyniłem wpis o Volkswagenie tudzież Porsche 914 - wspólnym owocu wytwarzanego przez trzecią firmę.
No nie będę ukrywał, zaciekawił mnie ten mariaż dwóch spokrewnionych ze sobą firm. XD
Cóż mogę rzec - do następnego wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#autakrokieta #motoryzacja #samochody #volkswagen #porsche


Zaloguj się aby komentować
Hemlo ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Poczyniłem wpis o FSR Tarpanie - samochodzie rolniczym z poznańskiej Fabryki Samochodów Rolniczych.
Pisałem kiedyś o Tarpanie - zanim w sumie tag powstał XD - ale uznałem że jednak wpis o rolniczym wozie wymaga dużego uzupełnienia ; ) Zwłaszcza że noo, dzisiaj dzień straszenia, a Tarpanem można jednak straszyć ludzi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
No cóż mogę rzec XD miłego wieczoru i udanego długiego weekendu i do następnego wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#autakrokieta #samochody #motoryzacja #fsr

Zaloguj się aby komentować
WUNSZ!
Hemlo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Dawno nie opisywałem sportowych samochodów, toteż wziąłem na tapetę/warsztat/kanał/garaż jeden z kultowych - czyli żmiję, Dodge Vipera .
No cóż mogę powiedzieć, miłego wieczoru i weekendu i do następnego wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#autakrokieta #samochody #motoryzacja #dodge

@SonyKrokiet
Dodge Tomahawk model 2003
Podstawowe dane techniczne:
silnik
V10
poj.
8277 ccm
moc
500.00 KM (365.0 kW)) przy 5600 RPM
moment obr.
712.00 Nm (72.6 kgf-m or 525.2 ft.lbs) przy 4200 RPM
skrzynia biegow
2 biegowa
Wymiary:
Dług/szer/wys
2,591 /704 /937 mm
rozstaw osi
1,930 mm
wys. siedzenia
737 mm
masa własna
680.4 kg (1,500.0 pounds)
Osiągi:
V-max
482.8 km/h (300.0 mph)


Zaloguj się aby komentować
Hemlo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Poczyniłem wpis o Polonezie znowu XD , ALE tym razem o wersji Cargo
- czyli wersji kojarzonej najmocniej z sanitarką pogotowia, która jeszcze jeździła w służbie zdrowia kilkanaście lat temu.
chociaż jak parę lat temu się okazało parę sanitarek było w rezerwach pogotowia
No nic, miłego wieczoru i weekendu i do następnego wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#autakrokieta #samochody #motoryzacja #fso #polonez


Zaloguj się aby komentować
Hejjj ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Temat nieprodukowanych wozów zawsze mnie ciekawił - no w sumie wiele prototypów co opisałem zalicza się do tego grona XD - no ale z tymi co miano montować to wypada różnie jednak. Postanowiłem napisać o jednej ciekawostce, z gatunku miał być robiony albo i nie czyli o Zastavie 20 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
taka mała ciekawostka w rodzaju berlingo z nysy czy chery z żerania
Udanego wieczoru i weekendu, i do następnego wpisu - tym razem o faktycznie produkowanym wozie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#motoryzacja #samochody #autakrokieta #ciekawostki #recenzex

@SonyKrokiet To może lepiej że nie powstała
https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/producenci/news-yugo-najgorsze-auto-ameryki,nId,1370596
Zaloguj się aby komentować
lata mijają a silent hill car żerański dalej jeździ XD
#samochody #motoryzacja #polonez #fso i w sumie #pokazauto

Zaloguj się aby komentować