Hej są tu jacyś ifoniarze?
Stara moja jest ajfoniarą i szukam dla niej telefonu. Gdybyście mieli wybrać, uwzględniając stosunek jakości do ceny i tego co model oferuje, to co byście wybrali?
#iphone #apple #telefony

Przyszedłem tu wrzucać memy i pić kawe, właśnie skończyłem pić kawe
Hej są tu jacyś ifoniarze?
Stara moja jest ajfoniarą i szukam dla niej telefonu. Gdybyście mieli wybrać, uwzględniając stosunek jakości do ceny i tego co model oferuje, to co byście wybrali?
#iphone #apple #telefony
Lepiej brać wersję pro wcześniejszego modelu niż zwykłą nowszego. Ostatni wyjątek od tego to chyba przejście z 11 na 12, bo tam był duży skok w wyświetlaczu. Ale od tamtego czasu to kolejne wersje nie wnoszą nic nowego poza odświeżeniami bebechów. Najlepiej spojrzeć na specke na stronie Apple i samemu ocenić. A, i wersje pro w sklepach Apple są dostępne tylko dla najnowszego modelu, dlatego taka 13/14 pro to już tylko do kupienia z drugiej ręki.
Zaloguj się aby komentować
JAZDA JAZDA JAZDAAA
#wislakrakow
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Przypominam, że hejto to portal dla starych ludzi
#humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Oglądanie Wisły Kraków to jest czysty masochizm
#wislakrakow
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nadszedł dzień dzisiejszy
Rapid Wiedeń - Wisła Kraków
#wislakrakow #mecz #ligaeuropy

Zaloguj się aby komentować
Ostatnio tak sie emocjonowalem na narodowym jak grała Wisla.
Brawo za brązowy medal!
#igrzyskaolimpijskie2024
Zaloguj się aby komentować
Murem za Babiarzem
#humorobrazkowy #igrzyskaolimpijskie

Zaloguj się aby komentować
Uważajcie co w Krakowie wyrzucacie do śmietników, możecie zostać nieświadomie skrojeni z kubków xD
#wislakrakow

Zaloguj się aby komentować
To był mecz który zostaje z człowiekiem.
Pełny stadion, kapitalna atmsofera i Sukiennicki który wkręcał Austriaków aż miło.
Szkoda, że nie wyciągneli remisu, ale było super
#wislakrakow
Zaloguj się aby komentować
Chcielibyście poznać relacje z meczu #wislakrakow jedynego zespołu ktory może nas godnie reprezentować w pucharach?
FORZA WISŁA T
FORZA WISLA S
FORZA WISLAAAAA HEJ TO NASZ TS
#ligaeuropy
#mecz
Zaloguj się aby komentować
Co jest większe od ego Wałęsy?
Nie wiem
#polityka #usa

Zaloguj się aby komentować
Już w czwartek komplecik na #wislakrakow
Jak obstawiacie?
Zaloguj się aby komentować
Chciałbym powiedzieć, że w całym swoim życiu głupszego strajku nie widziałem. Z całym szacunkiem dla ofiar wojny jaka się dzieje w Palestynie i tego co wyczynia Izrael.
Nie moge zrozumieć jaki ma sens strajk na polu przy uczelni w Krakowie w Polsce? Wtf? Co to ma niby zmienić? Netanjahu wycofa wojska bo studenci śpią w Krakowie w namiotach?
#wojna #krakow #izrael #palestyna

@Kredafreda mój risercz zajął mi parędziesiąt sekund i zawarł się we wpisaniu frazy "krakowska uczelnia protest".
No okazuje się, że studenci protestują przeciwko współpracy Uczelni z organizacjami powiązanymi z Izraelem. Jeżeli studenci tej Uczelni czują, że Uczelnia nie powinna podejmować współpracy z Izraelem, to gdzie mają protestować?
Zaloguj się aby komentować