BRAWO!!!
#polityka #palenie cena bedzie 20zł
Ale jak dla mnie powinna być min 30zl


Przyszedłem tu wrzucać memy i pić kawe, właśnie skończyłem pić kawe
BRAWO!!!
#polityka #palenie cena bedzie 20zł
Ale jak dla mnie powinna być min 30zl

Zaloguj się aby komentować
Ostateczne pytanie!
KTO DZIS WYGRA
Daj plusa dla zasięgu
#euro2024 #pilkanozna #mecz

Zaloguj się aby komentować
Jeśli nie zmienią Bidena to już nie ma żadnych nadziei dla USA po tym zamachu. Trump będzie na tym jechać aż do zwycięstwa
#politykazagraniczna
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry hejto!
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Prawdziwy mężczyzna nie pyta żony, czy może iść na mecz #wislakrakow , on wie, że nie może
XD
Zaloguj się aby komentować
Hej KredaFreda gdzie są #memylotr #memyleslienielsen
Hejto nie teraz
#wislakrakow

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Wybory w Ameryce już niedługo
#polityka #memy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaplusuj Pana Piłkarza, a przyniesie Ci szczęście w nadchodzącym tygodniu
#pilkanozna #mecz

Zaloguj się aby komentować
Przechodzilem w tatrach 50% szczytów
W turystyce pracuje już calķiem sporo więc pozwole się wypowiedzieć o ruchu konnym na Morskie Oko.
Uważam, że te konie mają tam zwyczajnie przejebane. Pod górę. Widać, że pracują na granicy w niektórych momentach.
Jak najbardziej jestem za likwidacją tam ruchu konnego. Aczkolwiek, nie popadajmy w szaleństwo. W dolinie kościeliskiej koniki mają płasko i na prawde nie raz widziałem jak nie mogły się doczekać szybszej jazdy. Wozy są mniejsze, trasy lżejsze.
Polecam
Tyle ode mnie
#konie #zakopane #gorale
Zaloguj się aby komentować
Wrzucam do kompletu, na prośbe @RACO
169/1000
#memylotr

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Z takich najbardziej przypałowych rzeczy jakie w życiu zrobiłem to:
Podczas porodu gdy moja żona cierpiała jak nigdy w życiu, trzymała mnie mocno za rękę.
Popatrzylem jej prosto w oczy, zabralem swoją rękę i machając powiedziałem "Ała"
XDDDD
Planowalem to długi czas
#truestory
#rodzice #dzieci
W szkole podstawowej po rozdaniu świadectw zwinalem swoje w rulon i schowałem pod ubranie. Rodzicom powiedziałem, że był błąd na świadectwie i dostanę je dopiero po wakacjach. Musiałem pójść do szkoły z ojcem wyjaśnić sprawę. Przyznałem się dopiero gdy sekretarka zaczęła dzwonić co wychowawczyni. Miałem wtedy przesrane podwójnie 😁
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
SIEMA GEJ-MERZY
Pokażcie jak wyglądają wasze biurka gdzie zabijacie potężne bossy?
szukam inspiracji
#gry
Zaloguj się aby komentować
DO BOJU POOOOLSKOOOOO
#mecz
Zaloguj się aby komentować