Taka pizza mi wczoraj wyszła, co sądzicie?
#pizza #gotujzhejto


Taka pizza mi wczoraj wyszła, co sądzicie?
#pizza #gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Nawiązując do wczorajszego wpisu ramka już siedzi na aucie 😁
#hdk #krew #barylkakrwi

Zaloguj się aby komentować
Ale dziś obdarowało w rckik
#krew #barylkakrwi #hdk

Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=awkv2_IGyZw
Ktoś się pytał w co się bawię na YT to odpowiadam że robie se filmiki z 20 letniej gry
A no i to jest ta sławna misja z helikopterkiem
Jak ją wspominacie?
#gta #youtube #retrogaming #chwalesie
Zaloguj się aby komentować
Dodaje ktoś #shorts na YT albo na #tiktok ?
Z jakiego programu korzystacie bo mnie już Clipchamp do szewskiej pasji doprowadza....
#youtube
Zaloguj się aby komentować

Budynek zasilany glonami produkuje zieloną energię - zobacz zalety i wady innowacyjnego projektu SolarLeaf.
Dodaje znalezisko jako ciekawostkę i odpowiedz na pomysł montowania takich instalacji na przystankach autobusowych.
I takie akcje lubię, miasto zadowolone bo mniej wyda na koszenie, trawa bo ostatnio same susze no i jeszcze owady skorzystają. Win-win-win
#przyroda #ciekawostki #owady #pszczoly

@Koloalu Kolejna oszczędność miasta jako "akcja chrońmy środowisko". Akurat przy drodze to tego typu łąk bym nie urządzał, bo liczy się dobra widoczność, a nie pseudo ekologia i jest to stwarzanie zagrożenia. Nie pisałbym o tym gdybym już nie przeżył akcji z wybiegającym zwierzęciem albo żulem, bo miasto krzaków przy jezdni nie kosi, bo debile sądzą, że to chroni planetę jakkolwiek.
We Wrocławiu niekoszone było w wielu miejscach i w momencie największych upałów skosili całość, więc cała niegdyś zielona łąka stałą się w wielu miejscach żółtą, wysuszoną pustynią czyli cała pseudo otoczka o ochronie owadów, zachowaniu wilgoci, itp. poszła w pizdu, bo z góry ustalone terminy, a nie pogoda odgrywała kluczową rolę w przetargu na koszenie. Gdzie tu sens, gdzie logika? Jakoś nikt z tego powodu nie protestuje, że miasto oszczędza tzn. chroni planetę i wbrew temu co założył na początku wyżyna wszystko do gołej ziemi.
I teraz wypadałoby sobie zadać pytanie czy tu chodzi o coś więcej niż oszczędność budżetu miasta, bo to już kolejna rzecz po gaszeniu połowy latarni w różnych dzielnicach w celu "ochrony planety", a nie oszczędności czy obciążenia systemu energetycznego.
Główny powód mojego bólu d⁎⁎y jest taki, że wymyśla się jakąś z d⁎⁎y otoczkę z wytłumaczeniem jak dla 8 letniej dziewczynki i wszyscy wokół nie mają z tym problemu, że traktuje się ich jak kretynów, a nie podaje się prawdziwego powodu - tj.
a) bo jesteśmy biedni,
b) bo nie potrafimy zarządzać budżetem miasta i jesteśmy niegospodarni,
c) za dużo kradniemy.
Natomiast nie przeszkadza to w wywalaniu publicznych pieniędzy na niepotrzebne nikomu obiekty małej architektury, jakieś akcje z d⁎⁎y, eventy czy wspomaganie drużyn sportowych nieodnoszących żadnych sukcesów nigdy i nigdzie. Ech.
Podsumowując. Jest to zwykłe robienie z obywateli debili, a co poniektórzy jeszcze temu przyklaskują. Sam uważam, że w wielu miejscach pozostawienie takiej wysokiej trawy to same plusy jak parki choćby, ale w mieście liczą się przede wszystkim wysokie drzewa, bo to one chłodzą całe otoczenie, a najczęściej są one rżnięte równo i nasadzane małe gówna, które za 20 lat wyrosną i znowu ktoś je zetnie, bo trzeba więcej miejsca pod deweloperkę zostawić.
Zaloguj się aby komentować
Jak to mówi były trener pan Michniewicz:
"Wynik 2:0 jest bardzo niebezpieczny" XDDDDD
#mecz #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
Kolejne fragi na farcie wjechały
#warthunder #grajzhejto #gry #darmowegry
Zaloguj się aby komentować
https://youtube.com/shorts/N871UTMVHTE?feature=share
Raz w życiu coś tam wyszło😁
#warthunder #grajzhejto #gry
Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=KAOga8XvnkU&t=12s
A wy jak bardzo lamicie w War Thunder?
#warthunder #gry
Zaloguj się aby komentować
No to w końcu wam napisze
155/155 przejechałem całą trasę ale niestety nie bez problemów. Około 15km przed meta pojawił się problem z kolanem w postaci prawdopodobnie łękotki. Oby rano było lepiej bo jutro mam do przejechania kolejne 130km. Ogólnie organizacja wyjazdu oraz trasa bardzo na plus, tempo turystyczne ok 18-22 km/h. Jak ktoś jeździ coś na rowerze czasem to serdecznie polecam rajd wokół zalewu szczecińskiego. W domu zrobię szerszą relacje co i jak.
#rower #rowerowehejto

Zaloguj się aby komentować
72/155 km
Jeszcze żyje i nawet całkiem nieźle obym nie chwalił dnia przed zachodem słońca. Ktoś pytał czy d⁎⁎a mnie nie będzie boleć jak nie dam rady... Już mnie boli także bez różnicy 😁
#rower #rowerowehejto
Jak ktoś ogarnia wołanie to poproszę zawołać z poprzedniego wpisu ludzi

Zaloguj się aby komentować
Dziś trasa ok 155km przede mną życzcie mi szczęścia może przeżyje 😁
#rower #rowerowehejto

Zaloguj się aby komentować

W nocy z 12 na 13 kwietnia wszedł w życie zakaz przebywania w odległości 200 metrów od terminalu LNG w Świnoujściu. Jak informują służby wojewody, na miejscu już jest więcej policjantów i strażników granicznych. Za złamanie zakazu grozi kara do 500 zł.
26 826 + 32 = 26 858
Może tym razem się uda dodać :(
EDIT: bez zdjęcia się udało ciekawe.
No to lecimy dalej z tym tematem :)
#rowerowyrownik
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/rowerowyrownik/
Zaloguj się aby komentować
Też wam nie działa skrypt #rowerowyrownik ?
Zaloguj się aby komentować
22 982 + 58 = 23 040
Tym razem nie złapał mnie deszcz... Tym razem był to śnieg xd. Pogoda strasznie nie rozpieszcza :/
#rowerowyrownik
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/rowerowyrownik/

Zaloguj się aby komentować
21 965 + 62 = 22 027
Co nas tak mało, wincyj moi drodzy wincyj :)
#rowerowyrownik
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/rowerowyrownik/

Zaloguj się aby komentować