
AmAd
- 147wpisów
- 418komentarzy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Fajnie by było gdyby @cebulaZrosolu zaprosił mnie kiedyś na obiad i opowiedział jak by to było być spełnionym człowiekiem. #przemyslenia
Zaloguj się aby komentować
Chciałbym dostać kierowcą Tira ale pewnie nie znam prawka. #kierowcy #bekaztransa #zalesie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Panie i panowie. Do tego się dorasta. Boczek w Dino po 14 zł do tego cebula sól i pieprz. Wszystko podane na chlebie z lokalnej piekarni i z musztardą. #jedzenie #jedzeniotalerze #pyszne

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zjadłem słoik ogórków kiszonych i mi słono jest potężnie. #gownowpis #zalesie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry. Mam taką wieże technics. Mam do niej ogromny sentyment jednak brakuje mi pokrętła regulacji głośności. Nigdy go nie miałem :(. Czy wiecie gdzie mogę takie dokupić lub czy jest wśród was ktoś kto po podaniu wymiarów wydrukuje mi to w 3d ? Sprzęt dużo dla mnie znaczy a brak gałki mnie irytuje.
#elektronika #audio #audiovoodoo #majsterkowanie #druk3d #pytanie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Mama najebała skurwielowi i k⁎⁎as jest w odwrocie. #nowotwory
Zaloguj się aby komentować
Zastanawiam się nad twarogowym wyzwaniem w 2026 czyli jeść jeden twaróg dziennie. Aby dostarczyć organizmowi niezbędnego do przeżycia twarogu. #365danztwarogu
Zaloguj się aby komentować