Zawsze jak użyję innego koloru soli niż niebieski lub zielony to są komentarze że leżę w szczynach.
I prawidłowo, bo wygląda to okropnie. c:
#wpiszdupy #kapiel

Zawsze jak użyję innego koloru soli niż niebieski lub zielony to są komentarze że leżę w szczynach.
I prawidłowo, bo wygląda to okropnie. c:
#wpiszdupy #kapiel

Zaloguj się aby komentować
Jak się ogoli nóżki i pokremuje to tak fajnie zwiewnie przewiewnie lekko.
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Z cyklu: Chłop se kominek wstawił do chałupy.
Może i drogo ale za to kiepsko.
W ciągu ostatnich 2 lat:
Kupiłem dom, zmieniłem samochód a największy projekt jest ciagle przedemna.
Dzis pierwsze rozpalenie kominka we własnym domu.
Miło się sączy szkocką, z nogami wyciągniętymi na kanapie, nawet jak trzeba wstać o 6, żeby tyrać na tego Janusza…. A nie czekajcie, tyram sam na siebie.
Dygresja.
Ogólnie to ostanie 2 lata przyniosły masę zmian, wyzwań i stresu ale takie momenty, gdy spełnia się jedno z marzeń gowniaka, by wypić szklaneczkę szkockiej (no bo prestiżowo) przed kominkiem we własnym domu, to cieszy.
Jeszcze bardziej cieszy, że to co kiedyś było moim marzeniem, będzie punktem startu dla dzieci.
Moze i głupota ale spełniłem jedno ze swoich marzeń.
#wpiszdupy I trochę #chwalesie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
A zalogowałem na lurkera przez @mejwen i patrzę że mam powiadomienie sprzed 4 lat.
Sam wielmożny admin mi odpisał xD
https://lurker.land/post/C6zl8kFDP
#lurker #wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Coś hejto laguje.
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
I kolejna noc z głowy.
Teraz w głowie rozbrzmiewa "wstawaj szybko, dzwoń na 112"
#ehhhhhhhhhhhhhhhhhh #wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Jak ten śnieg postanowi zostać do wtorku to chyba pierwszy raz ever użyję 4x4 w aucie w trybie snow~
#drogi #wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Taki ładny chłopak jedzie metrem obok.l mnie, ale dziennego używa #ehhhhhhhhhhhhhhhhhh
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Każde położenie się spać zaczynam od szukania gdzie ten szczur schował mi szminkę
#fretki #wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
Ta woda jest lepiej zapakowana niż nie jedna wódka
#wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pytanie do tych co mnie obserwują.
Czemu?
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Zaatakowało mnie pudełko po mcnuggetsach :(
#wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=4Kl-bgOKm2o
Śmieeerdziele. Śmieeerdziele.
Smrodu mamy tutaj wiele.
#gimbynieznajo #wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kąpiel z olejkiem, solą, alatoniną, wanilią.
Ciepełko. Uwu.
#wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
Pornol wisi drugi dzień xd
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Zjadłbym popkornu scybulkom.
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować