Zielonka d⁎⁎a cicho
#wpiszdupy
Zielonka d⁎⁎a cicho
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Wracając z sylwestra zatrzymaliśmy się w jednym z kołobrzeskich hoteli, jak się okazuje chyba z tych bardziej fancy. Domyślacie się pewnie, że w takim miejscu możemy zobaczyć cały przekrój społeczeństwa i nie tylko Polski, ale też Niemiec.
Hotel fajny, a ludzie ciekawi: mamy tu skromnych, lekko przestraszonych ludzi w średnim wieku (widać, że sprawili sobie prezent z okazji nowego roku i rzadko korzystają z hoteli).
Mamy starych Niemców co pamiętają Bismarcka i traktują całą przestrzeń wokół nich jako swoją - przechodzisz koło takiej baby, tak wielkiej że ma własny księżyc i możesz być pewien, że nagle uzna że nie chce iść lewa strona korytarza tylko przejdzie na prawo, a zaraz się rozmyśli i wróci na lewo jednocześnie cię taranując.
Mamy też Polaków husarzy katolików patriotów, którzy przyjeżdżają drogimi niemieckimi autami na niemieckich i holenderskich blachach, za to w odzieży patriotycznej (ciekawe czy mają kąpielówki z papieżem), którzy hotel uważają za własność i zachowują się w nim jak w oborze w ojczystej wsi.
Jest też spora doza młodych ludzi.
Jednakże przed chwilą w barze. Otóż, żeby dojść do strefy basenowej i spa trzeba przejść obok tego baru, dość wąskie przejście jak jest ruch. No i koło tego baru odbywa się też dancing jak wczoraj na sylwestra. Mamy zatem zbitek dancingowiczow po 50 ładnie ubranych, ludzi korzystających z baru mających wygląd przeróżny i ludzi wychodzących z basenu i spa - pół biedy jak mają szlafrok bo zdarzają się tacy, co nie wstydzą się swojego ciała i hardo przeciskają się między bawiącymi ociekając wodą w kąpielowych slipkach.
Nawet na lotnisku nie widziałem takiego miszmaszu xD
#gownowpis #wpiszdupy
@maximilianan Kiedyś na zakończenie konferencji w hotelu przygrywał jakiś zespół i były tańce. Długo nie trzeba było czekać jak przylazły jakieś Niemce (dwóch menschów i jedna Niemka) i chcieli też się wbić na naszą imprezę. Mówimy, że impreza zamknięta i żeby sobie poszli. Nie potrafili tego zrozumieć i nachalnie próbowali się tam dostać. Nie rozumiem takiego nieokrzesania.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jakiś ptak świergoli. Chyba mu się pory roku pomyliły.
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Potrzebowałem rolki taśmy teflonowej bo mi się zgubiła.
No więc mam teraz 12 rolek za 20 złociszy, bo jakbym kupił jedną to bym zapłacił 5 złotych.
Jakieś pomysły co mogę zrobić ze 150 metrami taśmy teflonowej?
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Długo wytrzymałem bez wrzucania KasiaJ na #czarnolisto? Bo właśnie to zrobiłem.
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
zostatniejchwili!!oneone
ODETKAO MI USZY OBA PIERWSZY RAZ OD DWÓCH DNI SŁYSZĘ NORMALNIE
#brejkinnjus #wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
W końcu pospałem chociaż trochę i od razu choroba -80% do efektywności.
#wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
Myju myju
#samochody #brumbrum #myjumyju #wpiszdupy


Zaloguj się aby komentować
Jezdem miljonerem.
@Felonious_Gru chcesz coś z avonu
#wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj miałem piękny sen.
Zabiłem się.
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Prawie dzisiaj wrzuciłem dickpicka na #tinder jak zdjęcie nowe wrzucałem.
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Jem Riso czekoladowe, żółty ser, chleb i kabanosy angielskie.
#wpiszdupy #jedzzhejto
Zaloguj się aby komentować
Chyba podczas posiedzień sejmu nie ma co wrzucać wpisów bo przepadają.
#wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować
Odrzucić czy zaakceptować, oto jest pytanie
#wpiszdupy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Taki kolor jak rozumiem jest akceptowalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kapiel #wpiszdupy #pdk

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować