#anonekrandkuje
Kolejna zawiedziona moim brakiem loczków. Ehh, chyba chuop będzie musiał sobie wyhodować chińską zupkę
#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow

#anonekrandkuje
Kolejna zawiedziona moim brakiem loczków. Ehh, chyba chuop będzie musiał sobie wyhodować chińską zupkę
#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
wczoraj randka z dziewczyną numer 6. Było spoko. Byliśmy na bilardzie, a później na herbacie spotkanie bez alkoholowe, bo bilard na początku może wskazywać jakby było alkoholowe. Spotkanie trwało około 4 godzin może 4h 30 min w sumie nie wiem dokładnie czas tak zleciał, że ciężko określić nawet, bo ani razu nie wyciągnąłem telefonu żeby sprawdzić która godzina dopiero jak położyłem się spać to ogarnąłem, że jest późno w c⁎⁎j. Jakbym wpadł w jakąś dziurę czasoprzestrzenną. Pamiętacie to uczucie gdy za dzieciaka bawicie się z kolegami na podwórku nikt nie ma zegarka i po prostu razem spędzacie czas, ale w pewnym momencie poczujecie że już starczy i jesteście zmęczeni więc każdy idzie do domu? No to właśnie coś podobnego miałem wczoraj i już dawno nie miałem takiego uczucia XD
No, a ogólnie samo spotkanie fajne jedna z moich top randek do tej pory porównywalna z dziewczyną numer 2 i 4. Reszta to były w sumie słabe randki. Dziewczyna ładna i ogarnięta studiuje, prowadzi własną działalność, dobrze zarabia chyba. No i właśnie tu jest problem. Bo wiecie znacie ten typ dziewczyn, co mają wszystkie sociale i jak tylko opuszczają dom wrzucają wszędzie jakieś relacje na ig face i inne gówna? Więc to jest tego typu dziewczyna. 2 tysiące znajomych na fejsbuku 2 tysiące obserwujących na ig itp. Na dodatek jest dziana pełno jakichś wyjazdów za granicę dużo znajomych wyjścia co weekend do pubów. A ja? Chłop piwniczak mający dwóch kolegów tych samych od 20 lat z którymi gra w fortnite i wychodzi na siłownie XD Zaczęliśmy gadać o wakacjach i ona zaczęła gadać gdzie to nie była, Holandia, Włochy, Chorwacja, Kostaryka, Grecja, Turcja itp. A ty Legitymacja gdzie byłeś, gdzie wyjeżdżasz? Eeeee ja byłem w szklarskiej porębie i w tatrach kiedyś, aha no to fajnie XD i tyle. Po prostu mam wrażenie że znowu nic z tego nie będzie, bo właśnie na tej fali nie nadajemy, ja prowdzę skromne życie piwniczaka i mi wiele do życia nie potrzeba, a ona to jest jeden wielki chaos cały czas coś musi robić nie ważne co byle robić. Trochę się tego boje, pójdę z nią na randke a ona będzie mi zdjęcia robić i wrzucać na ig gdzie 2k ludzi będzie oglądać moją morde no k⁎⁎wa XD Z resztą już jak byliśmy na bilardzie to robiła jakieś k⁎⁎wa relacje że hehe sobotę spędza poza domem ja pi⁎⁎⁎⁎le XD trochę gardzę takim czymś no cringe jak c⁎⁎j xD
No ale po spotkaniu wymienilismy się kontaktem poza tinderem i zaproponowałem następne spotkanie zgodziła się i już nie piszemy na tinder tylko gdzie indziej. Na dodatek na mocny plus że zaproponowała że zapłaci za siebie i nawet chciała zapłacić za mnie, bo mieszkam dalej i było jej głupio że musiałem tak daleko przyjeżdżać, bliżej niej. Bardzo doceniam takie rzeczy, bo przynajmniej wiem że ktoś nie przyszedł się najeść za darmo albo coś. Rachunek podzielilismy na pół każdy zapłacił za siebie.
No ogólnie wszystko spoko tylko to jej przywiązanie do social mediów i relacjonowanie całego swojego życia mnie odrzuca i nawet trochę się tego boję jakby nie patrzeć, nie wiem może jakiś zjebany jestem albo coś XD
#tinder #legitymacjarandkuje #zwiazki #randkujzhejto
Zaloguj się aby komentować
#anonekrandkuje
Potężny #dogpill
#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow

Zaloguj się aby komentować
#anonekrandkuje
Koniec dla chuopa
#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow

Zaloguj się aby komentować
Co wam się podoba i nie podoba w #tinder #randki? Co byście w nim zmienili?
Czy Tinder się kończy? Czy ludzie się nim już znudzili?

Zaloguj się aby komentować

W Polsce przypada 5,2 mln kawalerów wobec 4,1 mln panien. Na 380 powiatów w Polsce już statystycznie tylko w trzech jest więcej singielek. W kraju nie brakuje miejsc, w których nadwyżka samotnych mężczyzn odpowiada realiom znanym z Chin czy Indii. Znalezienie jakiejkolwiek partnerki staje się dziś...
Zaloguj się aby komentować
#anonekrandkuje
Co robić
#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow

Warunki z PRL-u to walisz jakiś tekst, że wychowałeś się w tamtych czasach i poczujesz się jak u siebie. Nie proponujesz pomocy w sprzątaniu, to jej chlew a ty chcesz zamoczyć, najwyżej zrobicie większy chlew.
Mówisz, co będziesz robił, a nie pytasz się różowej, co chce robić lub gdzie iść, np.:
Idę do baru Tego a Tego w piątek po południu. Nie chcesz mi towarzyszyć? -> piwko, wspólny spacerek, happy end
W sobotę maluję ściany w pokoju, ale potrzebuję pomocy przy szczegółach. Nie chcesz się ubrudzić? -> piwko, wspólna kąpiel, happy end
Wyjeżdżam do Miasto załatwić kilka spraw, jest tam ciekawa wystawa w muzeum. Nie chcesz się ze mną wybrać? -> kawa, wspólna podróż i dłoń na kolanie, happy end
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
ten #tinder to też jakoś z d⁎⁎y pary dobiera. Mam zasadę że nie przesuwam w prawo dziewczyn z kolorowymi włosami, kolczykami w nosie i tatuażami (to jakieś 60% profili), po czym przed chwilą w pary mi wrzuca babe z kolorowymi włosami, lewczkę, miłośniczkę zwierząt, wegetariankę, wytatuowaną na twarzy. Jestem pewny że takiego czegoś to bym nawet w stanie ostrego upojenia alkoholowego nie przesunął w prawo, a mi dało z nią macza. Tinder też randomowo z d⁎⁎y te pary wrzuca moim zdaniem jakieś osoby które na pewno nie były lajkowane przeze mnie. Usunąłem ją odrazu ofc, to jakieś nieprozumienie musiało być.
#legitymacjarandkuje
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nie potrafię pojąć czemu mam powodzenie na tinderze u ładnych facetów a kobiety to zazwyczaj nawet nie pokazują twarzy lub są plus size. Z mężczyznami też dużo lepiej się gada bo są rozmowni mają zainteresowania i gadka się klei a z kobietami to c⁎⁎j wie jak pisać by odpisały a w profilu nic o sobie nie mają to ciężko zachaczyć o cokolwiek.
#tinder #przemyslenia #rozowepaski #niebieskiepaski

Zaloguj się aby komentować
Co wykopek tutaj zrobił to ja nie mam pytań! Jest grubo, plusujcie w gorące, róbcie znaleziska, wysyłajcie znajomym!
Myślicie, że jest tragicznie, że rynek zaorany i laski lecą tylko na chadów?
Jest gorzej, znacznie gorzej, projekt klaudiusz to była pestka przy tym eksperymencie wykopka fake news polska!
Otóż okazuje się, że tinder to ... druga roksa, garsioniera, aplikacja dla escortek i seks-workerek.
Dziwicie się, że nie wychodzi wam z laskami? Dalej szukacie problemów w sobie? Chodzicie na terapie, do barbera, kosmetyczki, stylistki tylko po to, żeby zaimponować babie na tinderze... a ona chce się r00chać za kasę xD albo ONS z oskarkami.
Brawo normicy, dalej szukajcie problemów w sobie! Problem jest tylko i wyłącznie w was, nie zasługujecie na p0lskie kobiety, macie zbyt wiele wad, za słabą pracę, jesteście zbyt nudni, pracujcie nad sobą, żeby zasłużyć na laskę z tindera. Clean your room!
#blackpill #redpill #przegryw #tinder
Zaloguj się aby komentować
Eh te "randki" z tindera są takie bezduszne... ( ͡° ʖ̯ ͡°) To nie dla mnie. #tinder #podryw #zwiazki
@Asystentka_Magika jeżeli oczekujesz że po pierwszym spotkaniu się zauroczysz to musisz być dynamiczna albo chłopak z którym się spotykasz musi być dynamiczny. Jak jesteś szara myszka to trzeba się trochę pospotykać żeby się poznać a ty byś chciała wszystko teraz już po pierwszym spotkaniu odrazu miłość. Taki to wygląda:

Zaloguj się aby komentować
jezuu jak ja piszę do dziewczyny na #tinder sam pierwszy z siebie to nigdy nie chcą pisać zawsze to są jakieś jebnięte mam wrażenie, jak dziewczyna sama do mnie napisze pierwsza to w 100% jest spoko i ogarnięta i normalna. Nie wiem dlaczego tak jest, ale mój success rate jeśli chodzi o umówienie się na randkę to gdy dziewczyna napisze pierwsza to zawsze się uda gdy ja napiszę pierwszy to chyba się jeszcze nigdy nie udało XD Chyba po prostu przestanę pisać i będę czekać aż jakaś dziewczyna do mnie sama napisze i tyle, bo pisanie samemu to jest moim zdaniem marnowanie czasu XD
#tinder #legitymacjarandkuje #zwiazki #wychodzimyzprzegrywu
Zaloguj się aby komentować
W jaki sposób poznawać ukrainki albo białorusinki? Badoo, tinder ewentualnie są inne portale randkowe gdzie można je spotkać w polsce? Co wstawiać na profilowe i w opisie co może spodobać się takim ukrainkom? Jak się ubierać? Strasznie podoba mi się ich akcent i dotychczas ze wszystkimi z którymi się umawiałem, to miałem pozytywne wrażenia. Ktoś da jakieś rady?
#badoo #tinder #wychodzimyzprzegrywu #zwiazki #przegryw
@DeadRabbit Ja chyba jestem nudny albo przynajmniej taki mogę się obecnie wydawać xD mam kilka fajnych fotek z podróży które według badoo generują mi większość przesunięć w prawo. Ale pozatym to obecnie moje zainteresowania to czytanie i studiowanie informatyki bo na więcej mnie poprostu nie stać XD ale w sumie pomyślę czy da się to może przedstawić w jakiś ciekawy sposób.
@super_przegryw Jest zasada w Kinematografii, show dont tell. nie mówisz, że czytasz ksiązki dajesz jakiś fajny cytat z książki. 1. komuś może się odnieść do tego cytatu. No tak to takich fotek się najlepiej trzymać. 3 fotki maks. mały procent przegląda dalej. Z doświadczenia to polecam ci zrobić kilka profili z róznymi fotkami i opisami. Każdy profil ustawić na innym regionie. Po miesiącu będziesz widział jaki z tych profili działa najlepiej i daje najwięcej LIke. Potem wprowadzasz drobne korekty i znowu wystawiasz kilka profili. W rezultacie drobnymi korektami wyjdzie ci optymalny profil. Profil musi być lekki i zabawny. w skrócie trochę taki Click Bait.
Zaloguj się aby komentować
Ustawiłem dzisiaj tindera na Odese i mam wrażenie, że Ukrainki są ładniejsze od Polek. Jak patrzę na uczelni to mam te same przemyślenia. #tinder #ukraina
Zaloguj się aby komentować
#anonekrandkuje
Jak się umówić na randkę z Tindera? Po prostu przyznaj się, że jesteś zjebany
#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow


Zaloguj się aby komentować
#p0lka #zwiazki #tinder #gw
kolejne socjotechniki...
Polko, jesteś najlepsza. Wartosciowa. Piękna. Go gurl! Nawet jak będziesz mieć 40+ to i tak na aplikacjach randkowych znajdziesz partnera kilkanascie lat młodszego. Nic się nie martw. Teraz masz 30 i jeszcze nie obniżyłaś wymagań? to nic. Popatrz jak rozpadają się normalne małżeństwa. To nie dla ciebie. Za kilka lat i tak masz szanse na przystojnego, młodszego i bogatego faceta. Niczym w najnowszym filmie Blanki Lipińskiej. Przecież jesteś tego warta.

@katastrofa_w_nadfiolecie Tak na wszelki wypadek pytam: na tym zdjęciu to jest jakaś "para" a nie matka z synem?
Bo jak opcja 1 to młodziak powinien się porządnie wyuczyć bolcowania (jak jeszcze nie jest miszczem), a jak już będzie umiał doskonale władać mieczem to brać nogi za pas i zmienić nr telefonu.
Mam 15 lat młodszą dziewczynę. Róznica jest taka, że jak patrzeć na foto to ci kolesie to jakieś simpy. taki simp porucha, zrobi jakąś tam kariere zacznie się ogarniać i babcia pójdzie w odstawkę na rzecz młodszej laski. Co zresztą idzie doczytac w artykule, że ją zostawił bo nie chciał mieć z nią dzieci. Miałem takich znajomych co z desperacji tak robili by zamoczyć.
Zaloguj się aby komentować