Co chłopy myślą o ewentualnym zarywaniu do Ukrainek?
#przegryw #tinder
Co chłopy myślą o ewentualnym zarywaniu do Ukrainek?
#przegryw #tinder
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Robił ktoś z was eksperyment na tinderze gdy sam ma kartoflaną mordę i jest ulańcem? Warto w gl zakładać tindera czy ogarnąć się jako tako i dopiero?
#pytanie #tinder #rozowepaski #randkujzhejto #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Czemu kobiety w taki sposób zaczynają rozmowę? Dałem w prawo bo one mnie a nie, że są ciekawe w jakiś sposób czy ładne.
#tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow


Zaloguj się aby komentować
zagadałem do takiej brzydszej dziewczyny, która chyba była piwniczakiem miała książki wpisane w zainteresowania jakiś hary potter i ogólnie takie rzeczy. Usunęła mnie z par po dwóch wiadomościach XD to już lepiej mi z ładniejszymi idzie XD A myślałem że jak do takiej zagadam to będzie elegancko szło a tu zonk XD
#legitymacjarandkuje #tinder #wychodzimyzprzegrywu #randkujzhejto
@5tgbnhy6 no ale była w sumie brzydka jakby nie patrzeć no miała taką specyficzną urodę co nie znaczy że nie chciałbym się z nią spotkać i jej poznać, no ale nie poznam bo mnie usunęła już. Bo jeżeli była by fajna to mi by to wcale nie przeszkadzało. Każdy ma jakieś wady ja też nie jestem najpiękniejszy XD
Zaloguj się aby komentować
Kiedy wracasz do domu z nowo poznaną laską z tindera i pragniesz ją uświadomić co ją czeka...
#tinder #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
byłem na randce z nową dziewczyną w tym tygodniu. Z dziewczyną o numerze 5. Nie ma co opisywać nawet. Nie pasujemy do siebie światopoglądowo totalnie, każdy z innej planety, dziewczyna była starsza ode mnie, z wyglądu ładna, a nawet bardzo ładna, całkiem wygadana. Po spotkaniu zapropnowałem jej następne spotkanie, napisała że przemyśli i może się odezwie pary nie usunęła więc c⁎⁎j wie. No nie wiem dla mnie te wszystkie spotkania są takie krindżowe, że nie wiem w sumie jak to skomentować nawet xD no ale c⁎⁎j tam nie przejmuje się.
Ja po prostu nie potrafię tak poznawać nowych osób. W szczególności jeśli ktoś proponuje wyjście w stylu na jedzenie albo na spacer gdzie tylko się gada. Ja po prostu nie potrafię takich rzeczy. Ja muszę coś robić, mieć jakieś "zadanie do wykonania". Dla mnie dobre wyjście na randkę to na łyżwy, rolki, rower, na bilarda na coś co będzie do roboty innego niż tylko gadanie. Gdzie będzie można razem coś wspólnie zrobić. Samo gadanie jest ku⁎⁎⁎⁎ko nudne w szczególności z nowo poznaną osobą której totalnie nie znasz XD
naprawiłem w sobie wiele rzeczy wygląd, pryszcze na mordzie, dentysta, ogarnąłem fryzurę tak aby wyglądać jak człowiek i rzeczywiście wyglądam dobrze. Ale niestety pewnych spierdoleń w głowie nie da się naprawić przynajmniej nie tak szybko jak wygląd najwidoczniej XD
ja nie wiem może jakiś zjebany jestem albo co. Ja nawet nigdy w życiu nie wychodziłem z kimś tylko po to żeby sobie pogadać XD
W sumie nadal utrzymuje kontakt z dziewczyną numer 4. I to chyba tyle.
#tinder #legitymacjarandkuje #wychodzimyzprzegrywu #zwiazki
@5tgbnhy6
a z kolegami/rodzina tez lubisz cos robic przy spotkaniach?
w sumie jak się widzę z rodziną to jest spoko do jakiegoś czasu, bo jak powyżej jakiegoś czasu to już się męczę i wolałbym iść sobie pograć na kompie jak już dowiem się co u kogo słychać. No ale wtedy nie czuję się niezręcznie czy krindżowo tylko po prostu mnie to nudzi i tyle. A z kolegami to nigdy nie umawiam się tylko po to żeby gadać najczęściej na jakąś siłownie, basen, picie alkoholu albo coś i z nimi też nie czuję się niezręcznie bo ich znam i z nimi nigdy nie jest niezręcznie nawet jakbym nasrał na stole XD W sumie z ojcem to prawie wcale nie gadam jakby nie patrzeć tylko jak coś razem robimy jak mu pomagam coś naprawić, bo to się często zdarza.
Ja ogólnie bardzo dużo czasu spędzam w samotności pracuje zdalnie po pracy też siedzę przed kompem sporo nie mam zbyt ciekawego życia, bo na wakacjach też zbytnio nigdy nie byłem no i też nie mam o czym gadać może po prostu. No dla mnie takie siedzenie żeby tylko pogadać to jest dziwne po prostu i mnie nudzi. Jeszcze ze znajomymi to okej, ale z nie znajomą osobą to już w ogóle. Ale ogólnie ze swoimi znajomymi dogaduje się dobrze tylko że ja ich znam ponad 20 lat to jest od kiedy pamiętam i ciężko mi poznać kogoś nowego. No nie wiem może mam ten autyzm jakąś lekką odmianę albo coś xD no ale też z drugiej strony normalnie funkcjonuje chodzę do pracy na siłkę do sklepu tylko ja po prostu nie wiem jakiś nie ufny jestem chyba albo coś.
@Typowa_baba znaczy ja też wszystkie dziewczyny które poznałem uważam że są na swój sposób fajne i na prawdę sympatyczne. Tak jak pisałem nie mam im nic do zarzucenia tylko po prostu nie zawsze można się dogadać. Ja jestem typem piwniczaka i trochę też takim wieśniakiem to wiadomym jest że nie dogadam się z jakąś panią, która jest ąę i chodzi do teatru i z jakąś klubową karyną też się nie dogadam po prostu bo jesteśmy z innych światów. A tam są najróżniejsi ludzie. No kurde dłuższe spotkanie dwóch totalnie nieznanych osób zawsze moim zdaniem będzie dość crindżowe to tak jakby wziąć z przystanku jakiegoś losowego typa albo typiarkę i zaprosić na naleśniki.
Zaloguj się aby komentować
Na tinderze są ładne dziewczyny? Tylko średnie mi wyskakują a o wiele lepsze mam na uczelni. #tinder
Zaloguj się aby komentować
#humorobrazkowy #heheszki #p0lka #seks #tinder #zwiazki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zamężnych kobiet wśród Polaków jest 350 tys. więcej niż mężczyzn. Polacy tracą kobiety na rzecz obcokrajowców. Brakuje ponad milion wolnych kobiet licząc osoby niezamężne.
#ciekawostki #przegryw #rynekmatrymonialny #tinder #p0lka

Zaloguj się aby komentować
Który gotowy na to, żeby zadbać finansowo o starą 35 letnią panne po karuzeli kaktusów? Oczywiście, żeby dostąpić tego zaszczytu musisz spełnić kilka wymagań:
musisz być mądry,
wykształcenie co najmniej też magister - jak nasza stara księżniczkowata panna
musisz być przysojny, wiadomo żaden norman - tylko chad
musisz być wysoki
Chryste... teraz doczytałem, 35 lat i ona chce mieć dzieci... chyba z downem! xD
#przegryw #blackpill #tinder #rozowepaski #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow

@JSON @JSON #JSON : ponieważ dzieci nie mam i w związku nie jestem nie doradzę ci żebyś nie uczył ojca dzieci robić
Gdyby mi płacili za wyszukiwanie rzeczy w netach to przynajmniej ciekawą robotę bym miał. Nie żebym się chwalił,ale trochę się na tym znam ja nie z typów co na wykopie i hejto pytają o rzeczy co można znaleźć googlując. No ale na detektywa czy coś to za gruby jestem i za małe umiejętności społeczne
Do tego materiału na wykopie to sam potrafiłem dotrzeć,ale pytałem o miasto. Widocznie źle zadałem pytanie i nie zrozumieliście o co mi chodzi ok. Ok, przekleił to z jakiegoś MGTOW z FB więc w sumie cholera wie skąd typiara jest.
Mam 35+ moja dziewczyna ma 19 i wiem, że nie chciał bym się umawiać z moimi rówieśniczkami. Baby z traumami i one nawet nie randkują. Pochodzisz z takimi miesiąc i często już pchają do ślubu, ekspresowe tempo bo czas im się kończy. Nawet na randce z dziewczyną co miała 30 to spytała po jakim czasie byś chciał zamieszkać z dziewczyną, ja mówię nie wiem, najpierw tak umawiać się przez dwa lata .. przerwała i tekst "Ja nie mam czasu na randkowanie". XD
Zaloguj się aby komentować
jestem kobieta i jestem w szoku co tu sa za brednie widze ze facet ma byc przystojny bo jak nie to nie ma szans na dziewczyne
poznalam swojego chlopaka 5 lat temu na poczatku kompletnie mi sie nie podobal erecz mnie odpychal swoim wygladem ale mial wspaniala osobowosc wiec po miesiacu dalam mu szanse i tak juz ze soba jestesmy od 5 lat
fakt faktem mojego chlopaka ciezko zagonic do pracy lubi troche wypic czasem nawet mnie uderzy i poflirtuje z innymi kobietami ale w rzeczywistoaci jest naprawde cudowna oaoba
takze glowa do gory Panowie i zacznijcie pracowac nad swoja osobowoscia i tez kogos znajdziecie
ponizej zdjecie mojego faceta jako dowod ze nie klamie
#przegryw #blackpill #p0lka #tinder #przegryw #logikarozowychpaskow

Zaloguj się aby komentować
#anonekrandkuje
Jutro miną dwa tygodnie od mojego modelowania u fryzjera. Dalej nie wrzucili fot/filmów na swoje sociale
#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow
jakiego znowu quiffa? boki krótko góra długo tak to się nazywa a nie jakiegoś quiffa. No jak masz twarz nie wyjściową to nie dziw się że swojego salonu nie reklamują twoja twarzą, ludzie kupują oczami. Teraz już nawet aktorów brzydkich nie zatrudniają
@Legitymacja-Szkolna ale przyszedłem tam do nich na plan zdjęciowy, bo właśnie miałem im reklamować salon. I nie użyli tych fot i filmów xd Chyba, że tak długo im zajmuje wrzucenie
k⁎⁎wa jakie nazwy xD
@Randy_Robinson ale jakie nazwy?
@Anonek
Chyba, że tak długo im zajmuje wrzucenie
czasem obróbka zdjęć zajmuje sporo czasu i też jak mają innych modeli, to oni nie będą wrzucać wszystkiego na raz tylko będą wrzucać tak żeby na przykład raz na tydzień wrzucić, bo tak się prowadzi media społecznościowe robisz sesje zdjęciową raz i tak kilkaset zdjęć i potem to wrzucasz przez dwa lata na swój profil że niby to z dzisiaj XD
Zaloguj się aby komentować
W tym opisie jest mnóstwo czerwonych flag:
Typiara po przejściach, pewnie po rozwodzie, a więc skrzywiona psycha o czym świadczy tekst: "dużo wrażliwsza i bardziej uczuciowa", a więc zrobisz byle gówno i zaraz awantura: "Ty mnie już nie kochasz!!!" bo jej były tak robił i zdradzał + jest zazdrosna
ma znajda
pali
pije
w wieku 29 lat ma wykształcenie średnie
Wiać jak najdalej.
#przegryw #blackpill #redpill #rozowepaski #tinder

Zaloguj się aby komentować
Chłop założył tym razem normalne konto na tinderze i też na próbe na badoo. Jednak tym razem wystawił swoje prawdziwe zdjęcie. I co? Gówno, zero polubien. Z kontem gdzie zamiast swojego ryja wstawiam jakieś widoki przynajmniej mam kilkanaście par że przynajmniej pogadać chlop może.
Chłop już nie wie gdzie z niewyjscowym ryjem 2/10 ma poszukać sobie kogoś. Ehh dodatkowo za każdym takim podejściem psycha coraz mocniej rozjebana ehhh
#tinder #zwiazki #przegryw
Zaloguj się aby komentować