Rynek matrymonialny w Polsce i Irlandii.
#ciekawostki #irlandia #polska #tinder #zwiazki

Rynek matrymonialny w Polsce i Irlandii.
#ciekawostki #irlandia #polska #tinder #zwiazki

Zaloguj się aby komentować
na wykopie i tutaj czasem widziałem zachwyt ukrainkami. Moim zdaniem to one są 100 razy gorsze niż polki wyrachowane materialistki.
#tinder #ukrainki #p0lka

Zaloguj się aby komentować
taka #p0lka mi się trafiła na #tinder chyba jednak wolę wypierdalać xD

Zaloguj się aby komentować
Jak nie szukać w potencjalnych partnerach cech swojego byłego? ;/ Minęło już tyle czasu a ja widzę, że dalej zawieszam wzrok tylko na osobach, które mają podobne cechy do niego.
#pytanie #pytaniedoeksperta #zwiazki #milosc #tinder #psychologia #anonimowehejtowyznania
Zaloguj się aby komentować
Halo? Policja? Proszę przyjechać na tindera!
#przegryw #heheszki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #tinder

Zaloguj się aby komentować
sparowało mnie na #tinder z jakąś laską i napisała mi ze ma depresję i bierze psychotropy xd ja się na tym nie znam ale to da się wyleczyć czy jakby zostaje z tobą do końca życia i musisz brać non stop leki które jakby sprawiają że depresja znika. Jest sens w ogóle z kimś takim się zadawać? Nie mam totalnie o tym pojęcia. Miałem w sumie takiego jednego dalszego znajomego z depresją i w sumie to on czasem też odwalał jakieś krzywe akcje. Nie wiem co o tym sądzić może się z nią spotkam raz i obczaje o co chodzi albo w ogóle usunę parę w pizdu.
#legitymacjarandkuje #depresja #zwiazki #wychodzimyzprzegrywu #tinder
Zaloguj się aby komentować
Zawsze, kiedy przewinę na nie jakiegoś ulańca xd #heheszki #tinder

Zaloguj się aby komentować
Gdy laska mówi, że jest zwierzakiem w łóżku...
#humorobrazkowy #heheszki #zwiazki #randki #tinder #anime #randomanimeshit

Zaloguj się aby komentować
wcześniej jak się umawiałem z dziewczynami na #tinder to one pisały pierwsze i te co pierwsze napisały to mogłem się z nimi umówić z dnia na dzień, teraz pisze z 4 laskami na raz do których napisałem sam i to pisanie prowadzi donikąd mam wrażenie. Potwierdza się tylko teoria moja, że jak laska sama nie napisze pierwsza to idzie ciężko strasznie. A tak to odpisują raz na dzień wieczorem i c⁎⁎ja wiadomo.
Na razie stagnacja cały tydzień nie byłem na żadnej randce na weekend też nie mam nic ustawione więc jest lipa ogólnie, bo nie mam co robić jutro i w niedzielę i bym sobie wyszedł gdzieś na randeczkę. Ale w sumie też odpocznę sobie od tych randek bo ostatnio to było tego sporo jednak.
Urabiam te 4 laski jedna już napisała że jest bardzo chętna na spotkanie ale ona chce popisać wcześniej zeby wyczaić czy jestem normalny a odpisuje raz na dzień XD no i w sumie tyle jeśli chodzi o projekt #legitymacjarandkuje na tą chwilę.
Wkurwia mnie to pisanie strasznie, uważam że lepiej ustawić się na szybko na godzinę lub 30 minut i sprawdzić czy jest w ogóle o czym gadać jeśli tak to wtedy sobie lepiej popisać i spotykać się dalej jeśli nie ma o czym gadać to gg i nara lecim z następną. I też to odpisywanie raz na dzień jest takie po c⁎⁎ju lepiej by było jakby chociaż któraś miała te 10-15 minut wieczorem żeby na raz wymienić kilka wiadomości a nie jedna wiadomość na dzień XD
#wychodzimyzprzegrywu #legitymacjarandkuje #zwiazki #randkujzhejto
Zaloguj się aby komentować
#anonekrandkuje
Może jak napiszę jej ładny kod to się zgodzi na randkę
#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow

Zaloguj się aby komentować
Chyba #tinder jeszcze bardziej dokrecil srube zeby wykupywac premium xdd. Zalozylem nowe konto na nowy numer i w jakies 3 dni wpadlo 20 kilka polubien. Wykupilem golda na miesiac na jakiejs promocji zeby sprawdzic te polubienia. Przez miesiac na premium wpadly moze ze 2-3 polubienia(pomyslalem, ze skonczyl sie ten boost dla nowych kont + widocznie nie jestem na tyle atrakcyjny zeby wpadalo wiecej likow). Mialem juz powoli kasowac aplikacje po utracie premium i znowu w jakies 3-4 dni ponad 20 polubien wpadlo i na tym sie zatrzymalo xddd
@Wojbody no nie wiem ja w tej chwili po 3 tygodniach mam 100 par ponad i 90 polubień, a nawet nie mieszkam w dużym mieście. Jak zajeżdżam do wojewódzkiego na chwilę to zawsze wyjeżdżam z +10 polubień i +10 par, wystarczy że tylko tam zajadę na godzinę dwie. Ostatnio jak byłem w niedzielę wieczorem to lekko wpadło w wieczór z 20 par XD
Zaloguj się aby komentować
No mordeczki, po miesiącu używania tindera chyba czas go usunąć.
Byłem na dwóch randkach, jedna dramat, druga ujdzie ale jednak to nie to.
Wnioski mam takie, że może nie jestem jakiś piękny i wysoki ale coś tam nawet wpadało. Pisałem łącznie chyba z 6 kobietami. Kilka kolejnych w ogóle nie odpisało.
Mam takie wrażenie, że po prostu nie umiem z typiarami rozmawiać.
Zmiotło mnie z planszy po kilkuletnim związku xD
Trzeba się skupić na tym słynnym hobby, bo chociaż to mi daję frajde nadal no i dziewczynę z ostatniego związku właśnie poznałem dzięki hobby.
#tinder #randki #zwiazki
@saiko "ja to po załamaniu sercowym ostatnim nie umiem zakochać sie i nie wiem czy to można naprawić"
nie waz sie tego naprawiac, jak sie zakochasz to jestes na straconej pozycji, przegrales zanim wystartowales,
ona ma byc fajna w lozku, robic dobrego loda, ugotowac cos potrafic, podobac ci sie ale nie za bardzo, nie ksiezniczka co lezy i pachnie, chociaz troche poukladane we lbie, jakies zainteresowania inne niz k⁎⁎wa fryzjer i psiapsiolki, i najlepiej jak malo mowi..... to wszystko powaznie pisalem, zrodlo wiedzy: ja sam, 44 lata, kilka dlugich zwiazkow, sporo krotkich dla zabawy, i jeden rozwodzik po 2 latach z jakas psychopatka hahahahaaa, ale co sie oruchalem to moje, kumple mi zawszy mowili, piotrek, ty to masz zawsze najladniejsze d⁎⁎y, co robisz? , ja mowie, nic nie robie, po prostu sie nie zakochuje i je troche malo szanuje... szkoda ze ja nie mialem kogos takiego jak ja sam teraz, jak bylem mlody, zeby mi powiedzial co i jak, powodzenia mlody, zacznij troche olewac te kurewki.
Zaloguj się aby komentować
Normictwo oczywiście twierdzi że Blackpill nie istnieje.
Ale jak chłop zakłada konto na #tinder ze swoim prawdziwym ryjem to ma 0 par. Gdy chłop zakłada konto bez prawdziwych zdjęć, tylko z jakimiś widokami to nagle ma jakieś pary.
Chłop nawet potrafi pierwszy zagadać i pociągnąć rozmowę, że początkowo looszka jest zainteresowana chłopem, ale wszystko pryska po kilku dniach gdy chłop postanawia się ujawnić i pokazać swój ryj. Wtedy najczęściej looszka urywa kontakt z chłopem. Nie odzywając się wieciej do niego.
Czasami nawet bez tego kontakt się urywa, bo chlop przegrywa konkurencję z jakiś chadem
I aby normictwo się nie pluło że chłop ma za duże wymagania, to nie. Chłop celuje w zwykle szare myszki , nawet takiego grube, które i tak mają wybujane ego, i myślą tylko o chadach. Jak dowiadują się jak chłop wygląda to urywają kontakt.
Chłop w wieku 29 lat przegrał życie i nie ma już żadnych szans na związek
#zwiazki #przegryw
@Liam; @Odczuwam_Dysonans - bardzo dobra uwagi. Najlepiej rozmawiać, być sobą, zagadywać, nawiązywać relacje - nawet te powierzchowne, z panią w sklepie, ludźmi w pracy, tymi którzy pracują obok, których się mija codziennie. To jest rzeczywiste.
Każdy jakoś postrzega samego siebie i konstruuje swoje poczucie wartości. Jeśli ktoś szuka walidacji, zagipsowania pęknięć we własnym obrazie poprzez partnera/seks/związek, to nie szuka osoby, tylko takiego gipsu do utrwalenia kruchego obrazu siebie. Jest to instrumentalne, tylko w innym wymiarze niż pragmatyczne zawieszenie się na czyjejś pozycji społecznej albo materialnej. Im dłużej ktoś w taką grę w gipsowanie, tym mniejszy otrzymuje zwrot z inwestycji. Więc, jak komuś nie odpowiada taka twarz, sylwetka, praca, pozycja społeczna, wykształcenie, podejście do życia, to nawet lepiej - oszczędność czasu. Sam profit. Może lepiej nie uczestniczyć w internetowym targu próżności i łatania czyjegoś ego i szukać relacji, które bardziej rokują na coś wartościowego.
@Zlasu dobrze napisane, sam z resztą w pewnym momencie, mając możliwość wejść w związek, czułem że jestem w takim stanie że byłoby to trochę nie fair, bo nie chciałbym żeby to ta druga strona musiała dbać o obie. Nie jest to kwestia po prostu niskiej samooceny, rzeczywiście wtedy potrzebowałem dojść do siebie po pewnych traumatycznych przejściach. Jednak pomogliśmy sobie wspólnie i oboje wyciągnęliśmy pozytyw z tej relacji.
Uważam że, skoro nie mamy aparycji modela, to trzeba grać tymi kartami które się posiada. @Liam pisał że potrafi rozmawiać, stąd uważam że powinien szukać w miejscach gdzie ludzie oczekują ciekawej rozmowy, a nie przez aplikacje które u podstaw mają założenie oceny wyglądu zanim jeszcze zaczniemy rozmawiać - w czym nie ma oczywiście, obiektywnie, nic specjalnie złego, no ale spycha to inne cechy na drugi plan. Tymczasem jest wiele osób, dla których elokwencja, inteligencja czy inne niepowierzchowne cechy są ważniejsze. Nie żeby wygląd tracił wtedy całkowicie znaczenie bo emocje nie są zero-jedynkowe, ale, jak to się mówi, można próbować "nadrabiać gadką". No tylko niekoniecznie na Tinderze. Chociaż oczywiście i tam jest na to jakaś szansa.
Zaloguj się aby komentować
Kukolandia Europy
#przegryw #demografia #p0lka #tinder #emigracja

Zaloguj się aby komentować
Myślicie, że opis na tinder: "Możesz mieć mojego fiuta, ale nigdy nie będziesz mieć mojego serca!" jest ok?
#przegryw #blackpill #tinder
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Z miesiąc temu, jeszcze na wykopie pisałem, że założyłem konto na Tinderze jako laska, ale ze swoim ryjem przerobionym w Faceapp na kobietę żeby przekonać się jak ta apka wygląda od strony kobiet. Błyskawicznie zdobywałem lajki xD Później wrzuciłem to samo zdjęcie bez przeróbki jako ja i lajków prawie w ogóle nie miałem xD. Potem ktoś mi napisał, że na Tinderze blackscreen ma więcej polubień niż facet 7/10. Założyłem więc blackscreen Ania 26 bez opisu. Lajków miałem bardzo dużo, match po jakimś czasie prawie z każdym.
No i do czego zmierzam - po takim intensywnym lajkowaniu każdego chłopa, po zalogowaniu się po jakimś czasie mam k⁎⁎wa ponad 100 wiadomości xD Miasto wojewódzkie, praktycznie w centrum.
Nie warto Panowie z tej aplikacji korzystać i tracić zdrowia psychicznego xD
Ale pocieszające jest to, że dużo typów to jacyś upośledzeńcy ze zjebanymi tekstami.
#tinder #randki #zwiazki


@evilonep czy skuteczne, to się nie wypowiem, ale na pewno włosami bym się jakoś mocno nie przejmowała - poza wykopem nikt nie zwraca aż takiej uwagi na zakola, mężowie moich koleżanek już łysieją, a nikt póki co rozwodu nie planuje
Tak naprawdę to w dorosłym życiu, w obecnych czasach, to ludzie poznają się głównie przez takie aplikacje, więc jeśli ktoś bazuje tylko na takich doświadczeniach (a serio nie miałam wcześniej pojęcia, jak wygląda tinder ze strony mężczyzn, dopóki nie zaczęłam czytać tego typu wpisów), to na pewno nie służy to jego samoocenie, to naturalne, że człowiek boi się odrzucenia, a na tinderze głównie to spotyka. Co nie zmienia faktu, że nie ma sensu wylewać swoich frustracji na normalnych kobietach
O, to masz odwrotnie po wyjściu od fryzjera niż ja i pewnie większość kobiet - ja zawsze przez kilka dni przechodzę załamanie, ze za dużo obcięte i są teraz za krótkie
@nezka92 skoro już zeszliśmy na temat moich włosów, to bardziej wpływa to na moją samoocenę, całkowicie w oderwaniu od tematów randkowania itp
Co do poznawania, to w moim otoczeniu dużo osób, które są w relacjach poznały się przez wspólnych znajomych, w pracy, na jakieś imprezie itd. Nie znam zbyt wiele par, które stworzyły trwalszy związek przez tego typu aplikacje, a jeżeli już z nich korzystają to mają raczej negatywne doświadczenia, również kobiety. Ja uważam, że nawet osoba, która nam się na pierwszy rzut oka wydaje średnio atrakcyjna, to przy bliższym poznaniu może nadrobić to np. charakterem i w pewnym momencie staje się też atrakcyjna fizycznie
@evilonep Rozumiem, łatwo się mówi, jak kogoś problem nie dotyczy. Moim zdaniem to jak ktoś łysieje do tego stopnia, że ma włosy tylko na skroniach, to powinien być już całkiem łysy
Kiedyś na forach PUA (haha co ja czytałam w gimbazie xD) był ten temat i tam mieli zawsze taką dewizę - łysienie nie jest Twoim wyborem, bycie łysym już tak
Myślałam, że dla mężczyzn wygląd nie jest aż tak istotny, bo to głównie na kobiety patrzy się przez pryzmat urody, ale z drugiej strony setki badań dotyczących wpływu atrakcyjności na odbiór raczej stawiają sprawę w nieco innym świetle
Zaloguj się aby komentować
ja pi⁎⁎⁎⁎le sparowało mnie z taką fajną #szaramyszka na #tinder błagam żeby zechaciała wyjść ze mną na randeczke. Już jej zaproponowałem wyjście, napisała że pewnie bardzo chętnie, tylko kurde rzadko odpisuje i jeszcze nie ugadaliśmy żadnych konkretów, trzymajcie kciuki żeby się udało, bo jest bardzo fajna dziewczyna echhh. proszę niech ze mną wyjdzie błagam. co ja pi⁎⁎⁎⁎le w ogóle pewnie będzie jak zawsze czyli gówno
#legitymacjarandkuje
@azovek bo ty myślisz, że tinderowka analizuje sytuację chłopa - że ma auto, pracę itd i zestawia to z mieszkaniem u rodziców... Nie, ludzie myślą na skróty i skojarzeniami.. ona słyszy "mieszkam u mamy" i ci przypierdala łatkę niesamodzielnego z automatu.
Co ja ci poradzę, na to że laski myślą stereotypami.
Do 30 możesz mieszkać? A czemu nie do 40? 30 lat, to jakaś magiczna bariera?
Ja się wyprowadziłem w wieku 20 lat jakieś 25 km od rodziców i uważam, to za jedną z lepszych decyzji w życiu. Trudno mi z tobą polemizować, jeśli mieszkasz z rodzicami, bo nie zdajesz sobie sprawy z dodatkowych obowiązków, które idą w parze z wyprowadzką.
Jak siedziałem na portalach randkowych, to kłamałem np że mam psa. Potem mówiłem "kłamałem z tym i z tym" i nic się nie działo, bo laska jak już pozna twoją osobowość, to przestaje logicznie myśleć. No i ja tam byłem tylko żeby poruchac, a nie szukać partnerki xD
Możesz kolego mieszkać gdzie chcesz. Ani mnie to ziębi, ani grzeje. Jeżeli nie opiekujesz się schorowanymi rodzicami, to w moim przekonaniu idziesz na łatwiznę. Ja sobie cenię niezależność i poczucie, że jestem u siebie, a nie korzystam z gościny u kogoś.
@Randy_Robinson zależy jakie laski, jak pustaki to tak. Można znaleźć normalną osobę na tinderze, ale nie jest to częste.
No i ja tam byłem tylko żeby poruchac, a nie szukać partnerki xD
Jak ktoś szuka ruchania i nie ma własnego lokum, to już i tak jest stracony na miejscu. Chyba, że pojedzie do niej albo coś wynajmie
Możesz kolego mieszkać gdzie chcesz. Ani mnie to ziębi, ani grzeje. Jeżeli nie opiekujesz się schorowanymi rodzicami, to w moim przekonaniu idziesz na łatwiznę. Ja sobie cenię niezależność i poczucie, że jestem u siebie, a nie korzystam z gościny u kogoś.
To powodzenia pracować mając co chwila praktyki, hobby, które uniemożliwiają pracę. Dodatkowo dostaję kasę od rodziców, także nie muszę pracować. To, że pochodzisz z biednej/patologicznej rodziny, to nie moja wina. Ale jak już pisałem, widzę że jesteś gościem, który woli ponad połowę kasy na mieszkanie jak frajer jakiemuś typowi wydawać niż pomieszkać z rodzicami jak jesteś sam.
@azovek gościu skąd ty wiesz, że wydaje ponad połowę wypłaty na mieszkanie? Od 3 lat jestem na swoim, a wcześniej nie płaciłem nigdy połowy pensji.. skąd ty to wziąłeś?
Nie pochodzę ani z biednej, ani patologicznej rodziny WTF jakie ty wnioski wyciągasz xD wstyd byłoby mi ciągnąć pieniądze od rodziców w sytuacji, kiedy jestem w stanie sam na siebie zarobić. To się nazywa bycie mężczyzną, a jedyną patologią jesteś tutaj ty pijawko xD
Typ nie może pracować, bo ma hobby xD powiedz że baitujesz xD stawiam, że jest między nami maks 5 lat różnicy, ale serio gościu, ty jesteś dla mnie gówniarzem xD
Zaloguj się aby komentować
p0lka po wyjechaniu do UK XD NATURA takie coś znalazłem chyba akurat wróciła w swoje rodzinne strony na chwilę bo złapało mi jej profil kilka kilometrów od mojej wiochy. To też trzeba mieć niezłą odwagę żeby takie coś pisać pod swoimi zdjęciami XD
#przegryw #tinder #p0lka

@Legitymacja-Szkolna Jako były emigrant w UK mogę jedynie potwierdzić, że Polki uwielbiają jazdę na mahoniowej i hebanowej knagoruzeli, tymczasem stricte Murzyni mają fetysz grubych białych kobiet, bez względu czy to Polka, Brytyjka, czy jakakolwiek inna narodowość, chociaż grzmocą co się rusza i na drzewo nie ucieka i tak i tak.
Zaloguj się aby komentować