prawda jest taka że internet to najgorsze co spotkało ludzkość
#przegryw #takaprawda
prawda jest taka że internet to najgorsze co spotkało ludzkość
#przegryw #takaprawda
Zaloguj się aby komentować
Za gówniaka jak byłem u wujków to mieli takie dwa psy kundelki. Jeden gładki a drugi długowłosy. No i ten gładki często dymał kudłatego (oba były młode wtedy dosyć) a także jak była kotka to i kotkę. Także proszę sobie wyobrazić co powoduje brak dostępu do suki.
#gownowpis #takaprawda #zwierzaczki #pieskiezycie
Zaloguj się aby komentować
@KulturalnyLosPederasta może i jesteś stary, ale za to pocieszny jak h⁎j XD
#takaprawda #oswiadczenie #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Swędzi mnie w środku w prawym nadbiodrzu. Tak w środku, w środeczku. Drapanie po skorze nie daje efektu. K⁎⁎wa, dajcie mi pogrzebacz którym podrapię się od środka!!!!
#gownowpis #zdrowie #takaprawda #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
To już wole zrobić laske dla @yeebhany niż dla @KulturalnyLosPederasta
#takaprawda #gownowpis #oswiadczenie #janiegej
Zaloguj się aby komentować
Kocham internety xD
Ale PO nie jest takim szambem jak PIS. Sorry, nie jestem specem/koneserem od szamb, więc dla mnie szambo to szambo.
Myślałem że COVID wam pokazał kto lubi łamać konstytucje i równość praw - jak i PIS tak i PO chciało te prawa nam odebrać poprzez wymaganie certyfikatu. Ale widocznie Polacy lubią być dymani
Większość was pójdzie do urn nie po to by głosować na swoją partię, tylko po to by głosować przeciw Partii. Tak ładnie was ugrali, że nie głosujecie racjonalnie - wedle przekonań - lecz wedle sprzeciwu by wybierać mniejsze szambo
Trolle PO są takie że jak srasz na te obie partie, to srają wyzwiskami że jestem pisowcem xD Albo jesteś z nami albo przeciwko nam. To dowodzi że nic nie różnicie się od PISu, chociaż możecie udawać że jesteście lepsi od nich.
Tylko debil głosując od lat na te same partie liczy na pozytywne zmiany. Ale to Polakom nie przeszkadza
To właśnie przez tak słabą opozycję która nie ma planu na siebie PIS rządzi 8 lat. To przez KO kacapski twór jak Konfederacja ma 11%. I szczerze mówiąc aż się dziwie że tylko tyle procent.
Za 8 lat będziecie mi wmawiać że PIS był mniejszym złem niż PO, tak jak wmawialiście to ludziom w 2015r. A ja jak zwykle będę się z was nabijać, bo Polacy mają pamięć złotej rybki
#takaprawda #jebacpis #jebacpo #polityka

Co ma zrobić szarak, dla którego żadna partia nie daje pokrycia w 100% z własnymi przekonaniami? Założyć może własną? Program Partii Piratów kręci się wokół prawa autorskiego, patentów itd. Gdzie reforma służby zdrowia, systemu edukacji, obniżenie podatków (połączone z ograniczeniem rozdawnictwa), uproszczenie prawa itd
@Klopsztanga nie wiem po co rozpisałeś zdanie "sram na wszystkie partie, jestem ponad to i gardzę wami" aż na 8 punktów.
Poza tym za mało zaznaczyłeś swoją dominację nad motłochem, trzeba było dodać więcej "xD"
Trzeba przyznać, że to bardzo wygodne podejście. Nie wybierając nikogo nie musisz myśleć, analizować, ważyć argumentów za i przeciw. No i przede wszystkim nie możesz też popełnić błędu, a to przecież by było najgorsze u kogoś przekonanego o własnej zajebistości.
Możesz za to stać z boku i się śmiać z ludzi, jacy to oni głupi, bo próbują wybrać jak najlepiej z tego co mają realnie do wyboru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować
Chuop warszawski umyty. Wymoczył się w wannie, umył SIURKA KUSICIELA razem z MOSZNĄ JAJCATĄ, d⁎⁎e i reszte mniej istotnych części ciała. Pachnący żelem oraz mydełkiem.
Kolacji chuop nie będzie jadł co by pozbyć się zbędnych kilogramów i przyzwyczajać organizm chuopski do DEFICYTU BOŻEGO.
W nowym LOKUM OSIEDLOWYM chuop ma prysznic z hydromasażem więc trzeba się będzie odzwyczaić od moczenia MOSZNY JAJCATEJ i przyzwyczaić do szybkiego obmywania ciała z nieczystości powszednich.
#takaprawda #przegryw #gownowpis #oswiadczenie

Zaloguj się aby komentować
Pokrzyczeliśmy, pijęczyliśmy a tak na serio uja to dało xD Miałem nadzieje na rozróby, jak to jest w Francji, Niemczech itp, bo to tylko działa na władzę.
A jak co protest, Polacy nie potrafią protestować. Za miękkie pały z nas. #takaprawda #protest #marsz4czerwca
Zaloguj się aby komentować
Słuchajcie, ale mi się przytrafiła historia. Jedna z tych co będzie mi się przypominać przez resztę życia pod prysznicem, zalewając poczuciem żenady.
Siedziałem sobie w barze, jadłem obiad pyszny, zupa, drugie danie. W pewnym momencie przyszedł taki dziadek już starszy człowiek i chciał zapłacić za jedzenie ale za każdą próbą zapłaty kartą, wydobywał się taki dźwięk pik pik z terminala że nie łapie karty . Dziadek się zdenerwował i zaczął krzyczeć, że jest zepsuty terminal i co to ma znaczyć, na co pani za ladą mu zwróciła uwagę, że musi dotknąć kartą terminala bo za daleko ją trzyma.
Wywiązała się kłótnia a ja, że byłem lekko skacowany i mnie to zdenerwowało to się włączyłem w dyskusję i powiedziałem dziadkowi, że przez cały dzień terminal jakoś działał jak każdy dotykał go kartą a nagle on jeden nie dotyka i nie działa, także niech dotknie i przestanie robić aferę. Dziadek mnie nie posłuchał tylko się kłócił dalej, że są zarazki i on nie dotyka i że to jest karta zbliżeniowa i zbliża i że ma działać.
Ja się wkurzyłem i stwierdziłem, że mu coś udowodnię, więc wstałem, podszedłem do lady, poprosiłem o kompot, powiedziałem że zapłacę kartą, dotknąłem kartą terminala i terminal nie zadziałał xDDD
#jedzenie #takaprawda #truestory #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Podczas piątkowych przygotowań do transportu, znalazłem na jednej z półek przedmiot z dzieciństwa. Był to rzutnik do wyświetlania bajek na takich taśmach przeziernych (nie wiem jak to sie nazywa profesjonalnie xD). Coś w tym stylu, plus do tego z kilkanaście lub więcej pudełeczek z taśmami do niego. Za gówniaka kilkuletniego (kiedy już coś z tamtego okresu pamiętam) było mi wyświetlane na ścianie takie coś. To były takie kojące, przyjemne chwile. Zdjęcie z neta dla zobrazowania znaleziska. #bajki #wspomnienia #dziecinstwo #takaprawda #oswiadczenie #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Kiedyś takiemu kolesiowi, z którym byłam w jednej grupie na studiach, półżartem półserio zaproponowałam, że chciałabym z nim na judo posparować. Szkoda że nie przyatakował werbalnie tematu dalej, bo się dla jej podobał.
#gownowpis #takaprawda #zalesie #wspomnienia #mysliprzeruzne
Zaloguj się aby komentować
Kiedyś taka jedna d⁎⁎a z którą byłem w jednej grupie na studiach półżartem półserio zaproponowała że by chciała ze mną na judo posparować. Żałuje że nie przyatakowałem werbalnie tematu dalej, bo się dla jego podobała.
#gownowpis #takaprawda #zalesie #wspomnienia #mysliprzeruzne
Zaloguj się aby komentować
@Suodka_Monia jesteś liturgiczną Monią osiedlową.
#takaprawda #oswiadczenie #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
@Quake jesteś taki agresywnozaczepny. Lubie takich zawodników ostrych do pyskówki. Ja nie gej jak coś.
#takasytuacja #takaprawda #gownowpis #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Ehh, czemu te Audi A5 są takie drogie ja pi⁎⁎⁎⁎le. Do 20k Euro albo gruzy i niedobitki. Dopiero do 25k Euro wydają się być w miare ok. Ehh... Dla chuopa tylko insignia 1.5T odkurzacz został albo inna astra... A golfa GTI 7 brać i gazować? To też jakieś rozwiązanie, nie limuzyna ale przynajmniej w miare premium.
#takaprawda #samochody #motoryzacja #gownowpis #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
co za curwy z netii. Przed podaniem adresu oferta internet+TV za 55/mies. A po wpisaniu zrobiło się 65...
#netia #gownowpis #zalesie #takaprawda #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
Uwaga, teraz coś czego nie przełkniesz, tzw: hard pill to swallow
No to teraz wypadałoby ładnie przeprosić tych panów - którzy załapali o co chodzi PISowi już w 2016r, a zostali wyśmiani przez Polaków, no i przede wszystkim wykopków.
No i przeze mnie również, bo sam beształem alimenciarza.
#polityka #takaprawda #bekazpisu #kod #konstytucja

Zaloguj się aby komentować
Chuop wrucil z #pracbaza i nie ma gdzie zaparkować. Ehh.
#takaprawda #gownowpis #zalesie #oswiadczenie

Zaloguj się aby komentować
Hohoho, no pięknie, rangi działają.
#hejto #rangi #niewiemjakotagowac #takaprawda

Zaloguj się aby komentować