16 866,14 + 11,3 + 9,12 = 16 886,56
Przez problemy ze zmianą pracy chyba będę musiał odpuścić czerwcowe ultra🤷🏻♂️. Klepię więc sobie mało ambitnie te kilometry.
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

16 866,14 + 11,3 + 9,12 = 16 886,56
Przez problemy ze zmianą pracy chyba będę musiał odpuścić czerwcowe ultra🤷🏻♂️. Klepię więc sobie mało ambitnie te kilometry.
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
16 855,50 + 4,34 + 6,30 = 16 866,14
Zaległe za środę i dziś z rana jak śmietana.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin


Zaloguj się aby komentować
16 834,13 + 21,37 = 16 855,50
Miałem po wczorajszym wpisie nic nie dodawać dzisiaj, no ale...
Zaczęło się od tego, że wczoraj trochę byłem zmęczony - jednak trzy godziny snu to niewiele nawet jak na moej standarty
Wiele energii wieczorem nie miałem, a jak najmłodszy synek koło 21 zaczął wykazywać objawy powolnego wyczerpywania bateryjek, wziąłem go do kąpieli, przygotowałem do snu… no i padło sakramentalne „tato możesz mnie pousypiać?”
No ba! Uwielbiam usypiać młodego, zawsze czytamy jakąś bajeczkę, a potem mu śpiewam kołysanki. Tak było i tym razem, a na koniec oczywiście było przytulańsko… no i żem odpłynął. Kto wie ten wie - jest taki moment, gdy dziecko już śpi, a człowiek stwierdza „dobra, teraz jest moment żeby wstać i się poogarniać, ale… chrzanić to” xD I właśnie taki moment nadszedł.
Przebudziłem się jakieś 30 minut po północy, a że któryś ze starszych synów się kąpał w łazience stwierdziłem że dobrze jest jak jest i zamknąłem oczy. No i się przebudziłem ponownie jak była 3:30.
Niby fajna pora, ale jakoś miałem opory. Choćby dlatego, że bieg przed 4 rano z reguły zakończy się przed 6 rano, a to oznacza problem z zakupem obwarzanków i bułeczek. Przyjemność przyjemnością, a obowiązki obowiązkami. Tak więc jakimś cudem zmusiłem się jeszcze do przekimania chwili - trochę ryzykownie, bo nawet budzika nie ustawiłem. Ale i tak wstałem o 4:02
Szybko się ubrałem, przygotowałem kanapki na drugie śniadanie dla najstarszego syna (no niby powinien robić sam, ale niech ma trochę luzu), poleciałem do garażu… a tu spodzianka-niespodzianka: nie działa pulsomierz. No nie działa, bo wczoraj też nie działał i zapomniałem zmienić baterii xD Szybka decyzja - zmieniam. Nie trwało to długo, najwięcej mi zajęło znalezienie baterii i śrubokręta. Wszystko ruszyło, więc się pozbierałem i wyruszyłem niemal tak jak wczoraj - o 4:26.
Tym razem wybrałem ciut inną trasę - przeciwną do poprzedniej, za to omijającą Lasek Mogilski bo jakoś nie chciałem rozważać czy jak znowu obudzę jakiegoś dzika to nie wstanie lewą tylną nogą. Do tego wybrałem przebieg południowymi Wałami Wiślanymi - jakoś na nich czuję się bardziej w plenerze niż na północnej ich części, poza tym zdecydowanie mniej ludzi tam chodzi/jeździ - wczoraj rano na północnych spotkałem 5 rowerzystów.
No i co? Zamiast do Lasku Mogilskiego skręciłem ze Starego Wiśliska (hehe) na Błonia Nowohuckie - i nie spotkałem dzika. Spotkałem kurde całą rodzinkę dzików xD. Na szczęście wybrały drogę do lasu i nasze drogi się rozeszły
Potem już było bez niespodzianek. Doleciałem do Mostu Wandy, potem Wały, potem Most Nowohucki, okolice Expo, Staw przy Kaczeńcowej i ostatni podbieg do domu. Po drodze z zapowiadającej się pięknej pogody zaczęło konkretnie padać i doleciałem mocno przemoczony - ale co się napatrzyłem na piękne kolorki to moje
Oczywiście od razu po biegu wjechał arcyprzepyszny arbuzik
Jezu, alem się rozpisał. Sorki! Nic to, miłego wieczoru!
#sztafeta #bieganie #2137

Zaloguj się aby komentować
16 828,83 + 5,3 = 16 834,13
Włączyłem dzieciakom film/bajkę, dałem popcorn i te 5 km z braku laku musi wystarczyć. Dłużej samych ich nie zostawię.
Deszczowo ale to dobrze. Ja z cukru nie jestem a rośliny potrzebują. Więcej, deszczu, więcej trawy, więcej mleka, więcej Twarogu. Niech więc pada! Na chwałę Twarożą!
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
16 822,69 + 6,14 = 16 828,83
Bazunia z rana, tym razem jednak po okolicznych ulicach zamiast parku.
Spory ruch, dużo dzieci do szkół, ale przynajmniej tempem się nie musiałem przejmować.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
16 804,27 + 11,19 + 7,23 = 16 822,69
Miłego wieczorku :)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
16 796,54 + 7,73 = 16 804,27
Spokojnie i w pięknych okolicznościach przyrody. Zeszło ze mnie już wczorajsze napięcie.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
16 788,76 + 7,78 = 16 796,54
Z Psem.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
16 778,68 + 5,04 + 5,04 = 16 788,76
Ostatnie bieganko przed sobotnimi zawodami :)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
16 766,27 + 12,41 = 16 778,68
20 minut pod progiem i kilka przyspieszeń 40 sekundowych
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
16 753,9 + 12,37 = 16 766,27
Jeszcze się przejść gdzieś na spacer, wieczorem porozciągać i porolować i jestem happy. :D
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
16 748,14 + 5,76 = 16 753,90
Powolne tuptanie w drugiej strefie.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Osiągnięcie
— bo czemu by nie?
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
16 741,15 + 6,99 = 16 748,14
Progowe bieganko, 15 minut solidnym tempem. Coś gardło delikatnie mam podrażnione ostatnio, ale nogi i płuca zwyczajowo dają radę.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
16 651,34 + 21,37 + 21,37 + 8,02 + 5,31 + 12,37 + 21,37 = 16 741,15
No i coś tam polatane 😁
W weekend oczywiście poszły dwa papatony, bo jakżeby inaczej. Trochę sobie ostrzyłem zęby na jeszcze jeden w poniedziałek - ale zasiedziałem się przy robocie, zaspałem i skutek był taki, że nawet na dychę czasu nie starczyło 🙄 We wtorek jeszcze gorzej - ale tu przewidywałem problemy, bo to trudny dzień, dobrze że chociaż piąteczka wpadła 😅
W środę miało niby być lepiej, ale mnie straszliwa niechcica dorwała - ślamazarzyłem się, robiłem wszystko co niepotrzebne, kawkę z żoną wypiłem, ale w końcu się zmusiłem do minipapatonu czeskiego 😉
No i nadszedł czwartek. Wczoraj wieczorem uznałem, że dość tego lenistwa, kładę się wcześniej i startuję raniutko. I co? O północy się zorientowałem, że garmin ma 5% baterii xD więc siadłem przy kompie i czekałem aż staruszek Fenix cosik się podładuje. Skutek taki, że poszedłem spać o 1 rano 🤪
Ale... organizm był nastawiony na bieg 😃 i bez żadnego budzika wstałem o 4:07 😎 Po cichutku się pozbierałem, ciutkę zamarudziłem ale udało się wystartować o 4:28 😊
Biegło się fajnie, po drodze wizyta w aptece bo żona chciała jakieś leki (pan aptekarz chyba nie spodziewał się wizyty o 4:47 xD), a potem już wziuuum na Wały Wiślane. Bieg przeciętny, ni to szybki ni to wolny - ale tak celowałem, żeby się coś zmęczyć. Na Wałach pustki, ale czterech rowerzystów minąłem. W Lasku Mogilskim chyba zbudziłem dzika, bo usłyszałem głośne chrumknięcie i paniczny bieg przez krzaki xD aż mi się go żal zrobiło.
Potem już powrót na osiedle, po drodze obwarzanki pod Urzędem Pracy i myk do domu, świenty dystans zaliczony 🤩
Miłego dnia! ❤️
#sztafeta #bieganie #2137

Zaloguj się aby komentować
16 646,14 + 5,20 = 16 651,34
Rzuć ale nie zabieraj !
Pobiegane z doggo po lesie.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin



Zaloguj się aby komentować
16 640,14 + 6,00 = 16 646,14
Równe 6km, musiałem dobiec na parkingu do równego. Zadowolony jestem jak na to że nie biegałem 4tyg
Z ciekawostek. Okazuje się że mam lekkie płaskostopie, dziś pierwszy raz biegłem we wkładkach i w końcu łydka w lewej nodze mnie nie bolała po 4km. Sukces.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

@roadie czułem, że coś jest nie tak przy bieganiu i żona zauważyła koślawość u mnie (kostki schodziły do wewnątrz). Wybrałem się do ortopedy, zrobiłem RTG i wyszło. Na razie wziąłem sportowe wkładki FootWave PŁASKOSTOPIE POPRZECZNE 3/4. Ale w planie jest skan stopy i robienie wkładek na zamówienie. Ale to koszt około 500-700zł.
Zaloguj się aby komentować
16 627,03 + 13,11 = 16 640,14
Interwały na taśmie, odcinki 4 minutowe wleciały po: 4:00, 3:58, 3:58, 3:57 i 3:57
Bardzo duży luz, aż się zastanawiałam czy nie biegłam na nie skalibrowanej bieżni xD ale easy wlatywało z takim samym effortem jak zawsze więc idk
Klasycznie upocona niczym prosię 🐽
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
16 615,03 + 12,00 = 16 627,03
Przeziębiony, z zawalonym nosem. Ciężko było złapać równy oddech i złapała mnie kolka.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin





Zaloguj się aby komentować
16 607,39 + 7,64 = 16 615,03
Dziś jestem zadowolony z treningu. Wyszłem na normalne tempo a jakoś tak wyszło że zrobiłem 5km w 21:59. Brakło tylko 22 sekundy do życiówki z 2022 roku. Myślę że jest potencjał do pobicia 21:37 (taki mikropapaton) ale jakoś tak bez ciśnienia.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
16 592,14 + 15,25 = 16 607,39
Dzisiaj bieżnia
#sztafeta
Zaloguj się aby komentować