#spacex #starship #kerbalspaceprogram
Buzię widze w tym rakietu...

#spacex #starship #kerbalspaceprogram
Buzię widze w tym rakietu...

Zaloguj się aby komentować
Samochód tych typków od streama obrywa kawałkiem stanowiska startowego:
https://twitter.com/latestinspace/status/1649058400410509313
#spacex #starship

Zaloguj się aby komentować
Dobrze rozumiem, że test zakończył się klapą, bo rakieta miała opuścić naszą atmosferę, a tego nie zrobiła?
#spacex #starship
@zuchtomek wiadome, ze im więcej tym lepiej, starship też, miał kilka podejść nim udało się go w końcu posadzić. Mam nadzieję, że do następnego startu ogarną stanowisko startowe, raptory i system rozdzielania bo chyba też zawiódł. Jak to ogarną to zobaczymy co nawali xD Sam byłem pewien, że nie oderwie się od ziemi. W sensie, że zawiedze x silnikow(co się stalo) przez co przerwa procedure startu. A tutaj zonk, jak wystartowała to myślałem, że polwci i będzie cacy, no ale trudno
Zaloguj się aby komentować
Najgorsze w tym całym zachodnim lizaniu się po jajkach jest to, że przeciętny człowiek nie wie czy start poszedł dobrze, czy źle. Sądzę, że gdyby rakieta nawet nie wystartowała i upadła na ziemię, to bym słyszał u tych jutuberów same zachwyty. "To tylko test", "zebrali sporo bardzo wartościowych danych", "rampa jest cała", "największe wydarzenie mojego życia", "są jakieś zniszczenia, ale to pierwszy test". Człowiek zupełnie nic nie wyciąga od tych elonowych degeneratów. Nie jest istotne co się wydarzy, zawsze będzie sukces. Ci amerykanie już przeszli sami siebie. Gdyby na nich napluć, to by powiedzieli, że to wyzwalające i rozwijające uczucie.
#spacex #starship
Ja powiem jak naprawdę jest. Nie jest źle. Dobrze też nie jest. Jest średnio. Wystartowała, poleciała. To plus. Nie poszło rozłączenie członu. To minus, ale mają na pewno mnóstwo teraz danych do analizy i na następny start będą dużo lepiej przygotowani. Falconów rozjebali mnóstwo zanim zaczęły latać dość bezproblemowo. Skąd to wszystko wiem? Bredzę.
Zaloguj się aby komentować
i po wszystkim
#starship #spacex

Zaloguj się aby komentować
No i wylądował
#spacex #starship
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
AND LIFTOFF!
GO SPACEX, GO STARSHIP!
#spacex #starship

Zaloguj się aby komentować
problem z presuryzacją boostera
#spacex #starship
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zostało półtorej godziny do startu, w Starbase dosyć mgliście
Mission control audio: https://www.youtube.com/watch?v=tBKCePn1E5A
stream NSF: https://www.youtube.com/watch?v=uouujjgkR3A
#spacex #starship


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#spacex #starship #nasa
Zaloguj się aby komentować
O godzinie 15:28 czasu polskiego kolejna próba wysłania rakiety Starship-Super Heavy na orbitę
okno startowe od 15:28 do 16:30
oficjalny stream: https://www.youtube.com/live/-1wcilQ58hI?feature=share
nasaspaceflight (stream rusza już o 7:30 rano)
#spacex #starship #startyrakiet

Rozmowa na "papierosie" w moskiewskiej fabryce samochodów osobowych, "odbyta" przez dwóch inżynierów mechaników drugiej klasy z czterema medalami bohatera rosji, czerwonymi wstęgami zasługi dla kombinatu oraz jednym pucharem na zachętę.
-Toż to sie w głowie nie mieści. Prywatna firma na zgniłym i śmierdzącym zachodzie wypuści rakiete do nieba. I to nie byle jakie rakiete, takie co to jest wyższa i ciennsza łod naszej N1. Saszka, job twoju mać, my pokażemy temu amerykanu co to jest prawdizwa siła premysłu... Zrobimy nowego Moskwicza na stulecie stulejki naszego aparatu!
-Wadim, ale my mamy jedynie blachę i to kiepskiej jakości, nic nie produkujemy, wszystko importowane...
-Jobanyj Saszka, pa na to, wczorej żem, po kielichu, wlaz na aliekspres i kliknoł kup teraz: JAC JS4 z wniesieniem przez kuriera. Zrobimy tak, kurier nam wniesie my pszykleimy znaczki, że nasze, że moskiwcz, że w trudzie czoła skonstruowane. Odbierzemy nagrodę i jedziemy do mnie pić na daczę, tylko weź jakie ogórki...
-Eeebać, Ty to masz łeb Wadim, kocham Cię... (tutaj chłopaki się pocałowały i pocwałowały do pokoju wypoczynku celem ustosunkowania się do swoich przemyśleń)
Zaloguj się aby komentować
#spacex #starship #starszyp
K⁎⁎wa jutro koło 14 jestem w pracy w biurze i u klienta, ni hu nie oglądnę :-|
Zaloguj się aby komentować
No i jednak nie leci dzisiaj
https://twitter.com/elonmusk/status/1647950862885728256?s=20
#spacex #starship
Zaloguj się aby komentować
Starship wystartuje dzisiaj?
#starship #spacex
Zaloguj się aby komentować
NASA WB-57 właśnie wystartował z Huston, będzie śledził i monitorował start
https://fr24.com/N927NA/2fee0056
#spacex #starship

Zaloguj się aby komentować
NSF prowadzi już strimka z komentarzem ze Starbase
https://www.youtube.com/live/eN57x2a_waw?feature=share
#spacex #starship #rakiety
Zaloguj się aby komentować

Test orbitalny Starshipa tuż tuż. Ale dlaczego tak długo na niego czekaliśmy? Wyczekując na start zintegrowanego Starshipa (Booster 7 i Ship 24), zajrzyjmy w przeszłość ostatnich 2 lat na przeszkody, które trzymały Starship przy ziemi. #starship #spacex #technologia #rakiety #kosmos