Po co Tusk miesza XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Po co Tusk miesza XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Zostawiam Was z tym.
Ku*wa mać!
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Ale tego szmateckiego musi boleć XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Mamy to! Prokuratura wystawiła list gończy za niejakim Romanowskim XD
To chyba pierwszy przypadek w historii, kiedy poszukiwany jest poseł bieżącej kadencji, były wiceminister sprawiedliwości. Na chwilę obecną nie znamy miejsca pobytu podejrzanego. - Wiemy, że podejrzany nie posługuje się żadnym numerem telefonu zarejestrowanym na swoje dane osobowe - dodał rzecznik. Co więcej, Romanowski miał wyłączyć telefony 6 grudnia i nie logował się w sieci żadnymi numerami, jakie znają śledczy. Nie przebywa pod żadnym, znanym organom ścigania adresem.
Pisowskie tchórzliwe śmiecie, tfu!
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
TVN i Polsat.
To tak żeby nikt nie mówił, że to histeria platformerskich trolli, silnych razem i innych majonezów.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni
(Tekst nie mój, źródło: Doniesienia z putinowskiej Polski na fb)

Zaloguj się aby komentować
Jeżeli myślisz, że w Polsce już gorzej być nie może to wyobraź sobie to XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Macie jakieś pomysły?
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Psy szczekają, karawana jedzie dalej XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Pracuję sobie spokojnie a tu nagle! Ni to trzask ni to huk, drgania potężne, jakieś trzęsienie ziemi? Spanikowany wchodzę na fb a tam się okazuje, że pisowcom d*py popękały a wycie słychać już na sąsiedniej galaktyce.
Nie dla pisowca TVN XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Jak dowiadują się reporterzy Telewizji wPolsce24, Policja może mieć problemy z szybkim i bezproblemowym zatrzymaniem Marcina Romanowskiego, aresztowanego na trzy miesiące przez warszawski sąd. Nasze źródła informują, że poseł i były wiceminister sprawiedliwości może podjąć próbę „obywatelskiego sprzeciwu” wobec politycznej nagonki wymierzonej w jego osobę.
Obywatelski sprzeciw XDDD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Nie mogę z tego XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Każdy ma swoje ruchadło leśne.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni
Nota moderatora @bojowonastawionaowca : zgodnie z materiałem Oko Press konto to może być elementem prorosyjskiej dezinformacyjnej siatki. Rzecznik prasowy PiS twierdzi, że nie jest ono związane z kandydatem na prezydenta

Zaloguj się aby komentować
*Puk, puk!*
-Kto tam?
-Napewno nie Romanowski.
Ps. Niech mu cela ciężką będzie.
#bekazpisu #jebacpis #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Po co mi narkotyki po co mi gorzała. Wystarczy, że oglądam Republikę, woda z mózgu robi się sama XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

miałem przeklejać to z wykopu ze swoim komentarzem ale pomyśłałem że każdy już widział itp
Zaloguj się aby komentować
Wnioski nasuwają się same.
„W” to trollownia współfinansowana przez szmateckiemu i jego kumpli z organizacji przestępczej.
#jebacpis #polityka #bekazpisu #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

@Wyrocznia i dlatego się stamtąd wyniosłem i usunąłem konto, które miałem tam od 15 lat z hakiem, a ostatnio to nawet mi się już w ogóle nie chce tam nawet wchodzić żeby poczytać. Każde dowolne znalezisko choćby zahaczające o politykę to spęd pisowskich trolli odmieniających "Trzaskowskiego", "Rafałka", "uśmiechniętą koalicję", albo "ratusz" przez wszystkie czasy, osoby i przypadki. Oni serio dalej myślą, że jak tak będą napierdalać, to ludzie się przekonają do niezależnego i apolitycznego, czy coś. Nie wiem. W sumie to w d⁎⁎ie to mam, jak wcześniej wypok to już była faza schyłkowa, samowolka moderacji i polityczna napierdalanka, tak przez ostatnie 5 lat skurwił się już do końca i nic tam już nie idzie znaleźć normalnego. Albo pisowkie trolle i polityka, albo mirko zasrana patusami na tagach i pedofilią na nocnej.
Co nie zmienia postaci rzeczy, że ta banda pożytecznych idiotów to kompletnie inny temat i w sumie to czekam, aż stanie się jedna z dwóch rzeczy- albo ich zdelegalizują i zaczną zamykać, albo przy którymś kolejnym grupowym ogrzewaniu dupami asfaltu komuś żyłka pierdyknie, albo znajdzie się w sytuacji, gdzie nie będzie miał czasu, bo będzie wiózł bliską osobę do szpitala i takiego chwasta po prostu rozjedzie. Bo prędzej czy później coś się z tego urodzi, a jeśli ta bananowa banda myśli, że to co robią, czy jakieś oblewanie sztuki zupą z puszki w muzeum to rozwiązanie problemu, albo jeszcze lepsze- sposób na przekonanie mas do swoich racji- nieważne przez kogo by nie były opłacone (a wiemy, że są!)- to oni są głupsi, niż klocek spuszczony do kanalizacji.
Zaloguj się aby komentować
Hej Mati! Widać po mnie?
#jebacpis #belazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
XDDD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@suseu w sumie biorąc pod uwagę, że zatrzymali się żeby zjeść chociażby obiad a i przed Lublinem muszą go przyszykować (świeża koszula, kosmetyka) to w Lądku był może z 20 minut, tyle by kilka fotek pstryknąć jaki to „ludzki pan” z niego XD
W sumie nie wiem po co to było, ludzie z Lądku po takiej ściemie go nie wybiorą.
Zaloguj się aby komentować
Szymek gra va bank, to lubię:) on wie, że po przegranych prezydenckich i z końcem obecnej kadencji sejmu zniknie pod progiem wyborczym ograny jak dziecko przez Herr Tuska:)
PS. Trochę mi go zaczyna być szkoda, że podpisał cyrograf z diabłem.
#putinowskapolska #polityka

@Wyrocznia ...Coś miałeś Szymek ale już tego nie masz. A teraz wstajesz i idziesz do domu i czekasz na kolegów pana premiera. A jak przyjdą to mówisz:
- dzień dobry tak jest proszę panów 30% proszę panów i 50% się znajdzie. Dziękuję całuje rączki- tak powiesz chamie pierdolony-czy napiją się panowie wódeczki?
Zaloguj się aby komentować
W następnych dniach planowane jest dorzucenie się żułowi do piwa.
Przypominam: NIEZALEŻNY Nowogrodzki
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska


Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry.
Jest weekendzik a ja nieironicznie życzę wam by ktoś w waszym życiu pałał do was tak gorącym uczuciem jak niejaki Berkowicz do Tuska. I odpisywał na każdy wasz tweet w kilka minut.
Miłego dnia i smacznej kawusi.
#jebackonfederacje #bekazkonfederacji #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować