18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Dziady i baby to jednak bydło. Mam 32 lata i pierwszy raz od kilkunastu lat korzystam z NFZ z powodu skreconego stawu skokowego i zerwanych wiązadeł. 2 tygodnie czekania na poradnie chirurgiczną, a półtora miesiąca na ortopedyczną. Dzis przyszedł czas odwiedzenia tej pierwszej. Przyjechałem 40 minut wcześniej, żeby ogarnąć, gdzie w ogóle mam się udać. Na miejscu hołota nie potrafi określić się na jaką godzinę była umówiona. Mam SMSa z potwierdzeniem godziny 12:21, a od godziny jestem dopiero 13 w kolejce, bo plebs nie potrafi w zegarki, a kłócić się z nimi nie da, bo Cie od kurw będą wyzywać jak poprzedniczkę, która ma na wcześniejszą godzinę niż ja i próbowała z nimi walczyć xD wyszło na to, że i tak jest za mną
#kasachorych #szpital #ortopedia #choroba #patologia
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
idzie z zachodu moda xD https://www.youtube.com/watch?v=qqXi8WmQ_WM
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Patologia na ogródkach działkowych w Gdańsku.
#patologia #trojmiasto #gdansk #czerwonykorsarz #pomorskatelewizjanarodowa
Zaloguj się aby komentować
A teraz opowiem wam cześć historii mojego ojca
Tldr; mój ojciec od roku prawie neetuje
Ojciec mój, lat obecnie 56, od lutego tamtego roku neetuje i wychodzi na to, że prędzej się przekręci niż pójdzie do jakiejś pracy.
Z poprzedniej roboty (jeździł jako kurier paletowy w hurtowni budowlanej) wyleciał z hukiem, bo prowadził będąc pijanym (2.5 promila).
A z czego żyje? Najpierw z oszczędności, teraz już tylko z renty rodzinnej po swojej żonie a mojej matce. No i chleje. Z przerwami. Najpierw potrafił nie pić 3 miesiące, wpadł w cug, pił trzy tygodnie, potem nie pił dwa miesiące, pił dwa tygodnie, znowu nie pił dwa miesiące, znowu wpadł w cug. Ostatnio wytrzymał chyba z miesiąc, a teraz pije od tamtego tygodnia.
A pije mniej albo więcej odkąd pamiętam. Fakt, że w domu nie było nigdy awantur z tym związanych, ale też nie można było nigdy z nim poważnie porozmawiać, bo jak rozmawiać z kimś po 3/4 piwach.
A no i w związku z tym piciem już trzy razy wylądował na SOR i miał dwie operacje na trzustkę. Raz to ledwo go odratowali.
#polskiedrogi #patologia #alkoholizm
@Stefan_Badyl Alkoholik prawdziwie chory nawet po wiadomości od lekarza, że czeka go przeszczep wątroby lub śmierć, i tak wybiera alkohol. Tacy ludzie nigdy nie powinni być uznawani za świadomych i poczytalnych. Mój wuj miał wybór i czas. Wybrał spisanie testamentu i maraton alkoholowy do mety. Miał 59 lat i 1,5 roku do emerytury.
Zaloguj się aby komentować
Serio, teraz będzie zalew hejto tymi prymitywnymi przeróbkami zdjęć JP2? Czy my Polacy naprawdę nie potrafimy zbudować czegoś fajnego - tylko musimy od razu to zasrać głupimi i wulgarnymi treściami, które zniechęcą wartościowych użytkowników?!
@hejto @lubieplackijohn
#hejto #patologia
Zaloguj się aby komentować

Był brutalny i bezwzględny, choć miał zaledwie 22 lata. Upatrzył sobie wracającą do domu Agnieszkę D. (†30 l.) i zaatakował. Zgwałcił i straszliwie pobił młodą pielęgniarkę. 30-latka nie przeżyła tego ataku i po kilku miesiącach zmarła w szpitalu. Zabójca z Białegostoku przez 20 lat był...

Jacek K. brutalnie zamordował matkę, a jej ciało woził w bagażniku auta. Był pod wpływem narkotyków, co sąd w Gdańsku uznał najwyraźniej za okoliczność łagodzącą. Stwierdził, że mężczyzna jest niepoczytalny ze względu na chorobę wywołaną nałogowym zażywaniem środków odurzających i skierował do...
Źle wygląda jak ktoś tak niedorozwinięty emocjonalnie, niedojrzały w formie samej komunikacji ma odpowiadać za moderację treści innych użytkowników.
A więc co, ma zostać wybór między ciąć się zardzewiałym nożem #wykop, czy czysta ale nowa żyletka #hejto ?
#wykop #hejto #afera #patologia #chamstwo

Zaloguj się aby komentować

65-latka ze Śremu (woj. wielkopolskie) przeżyła prawdziwe piekło w domu krewnych, którzy mieli otoczyć ją opieką. Brutalność stosowanych wobec niej tortur zmroziła nawet samego sędziego. "Z tak drastycznymi opisami się jeszcze nie spotkałem" - mówił podczas ogłaszania wyroku. Krewni pani...
Może nie kłamie, nie wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #wtf #patologia

Zaloguj się aby komentować
ja pi⁎⁎⁎⁎le chłop jechal 24 godziny z typową emigracją busem:
- z tyłu było nas 3 w busie, jeden zawodnik wypił 10 piw (nie żartuje), a drugi 4+ setke wódki
- ten chłop co tyle pił co 30 min prosił o przerwe żeby sie wyszczać i busiarz szedł mu na rękę
- playlista kierowcy busu to były dosłownie same piosenki bonusa rpk i stare klasyki rycha peji itd xD
- tematy busiarza kierowcy busu to: fame mma,marta linkiewicz i że kogoś za⁎⁎⁎ie jak jeszcze raz zadzwoni i będzie sie pruć przez telefon
- jeszcze gdzieś w niemczech busiarz złapał sie ze swoim szefem albo kimś wysoko wystawiony i ten zauważył puszki od warki które sie walały i do mnie że nie ma picia w busie i że co ja sobie myśle, a ja mówie że to nie ja nawet XD bo tamci poszli akurat na stacje kupić kolejne piwerka i mi sie dostał opierdol
#zalesie #emigracja #wychodzimyzprzegrywu #przegryw #zalesie #patologia
fame mma,marta linkiewicz i że kogoś za⁎⁎⁎ie
@madafaka prawie jak na wykopie xD tylko że w realu osoby które tym się interesują dodatkowo walą piwskiem
mam nadzieję kumplu, że chociaż słuchawki tam masz
@cipskozjadacz wśród patusów never relax. Raz tacy chcieli mnie pobić właśnie dlatego że przez słuchawki nie usłyszałem jak "proszą" o drobne na bilet
Zaloguj się aby komentować
Gość już się poskarżył na wykopie xD
Bardzo dobra decyzja Pana Admina (specjalnie z dużej).
Stop dla toksycznych ludzi.
Niech gniją w swoim kręgu spierdolenia.
Oczywiscie wspieram wszystkie osoby z #depresja
i polecam dać tag #przegryw na czarno bo jedyne co oni potrafią tam robić to ciągnąć człowieka na dno.
#p0lka #patologia

@schweppess ale co to znaczy określenie dokładnie co wolno, a czego nie? W prawdziwym życiu tez nie masz wytycznych jak masz się zachowywać. Wystarczy być minimalnie wychowanym i mieć coś w głowie, żeby nie chodzić dookoła i nie pi⁎⁎⁎⁎lic głupot. Czy wspomniany użytkownik przychodzi do pracy i opowiada dookoła jakie to p0lki są złe? Szczerze wątpię. Takie osoby z automatu są odsuwane na bok, bo każdy kto ma chociaż trochę rozumu będzie się trzymał od takich osób z daleka. A później wielki płacz, ze przegryw.
Zaloguj się aby komentować

Nawet do pięciu lat więzienia grozi 68-latkowi z Wierzbicy, który pięścią ogłuszył, a następnie zakopał dwa młode psy. Nie udało się ich uratować. Mężczyzna twierdził, że nie stać go na wyżywienie wszystkich zwierząt, jakie posiada.
#zwierzeta #zwierzaczki #patologia #prawo
#madka #p0lka #facebook #dej #patologia #patologiazmiasta #bekazpatologii #rakcontent

Zaloguj się aby komentować
#madka #p0lka #facebook #heheszki #gownowpis #patologia #patologiazmiasta #nieuki #karyny

Zaloguj się aby komentować