#olx #niepoprawnie #oswiadczenie
Wasz portal to jest jedna wielka j⁎⁎⁎na usterka.

#olx #niepoprawnie #oswiadczenie
Wasz portal to jest jedna wielka j⁎⁎⁎na usterka.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
OLX musi zwrócić pieniądze klientom
Zarzuty Prezesa UOKiK dotyczą wprowadzania konsumentów w błąd co do zakresu pakietu ochronnego, nieudzielania informacji o tym, że produkt można kupić bez usługi serwisowej i mylącego sortowania ofert wg najtańszych produktów. "Urząd podjął działania na podstawie skarg od konsumentów, którzy byli zaskoczeni tym, że płatny pakiet ochronny w rzeczywistości tej ochrony nie gwarantował".
Portal odda klientom pieniądze i poinformuje o tym konsumentów: jeśli konsument odpowie na tę wiadomość, otrzyma zwrot na konto bankowe, w przeciwnym razie zwrot środków zostanie przekazany do "portfela OLX" w serwisie.
Dotyczy to klientów, którzy:
- skontaktowali się z OLX od 24 sierpnia 2021 r. do dnia wprowadzenia zmian wynikających z decyzji ws. nieprawidłowo wykonanej transakcji, a spółka ich roszczenia odrzuciła, co konsumenci zakwestionowali
- skontaktowały się z OLX w sprawie tej usługi od 1 grudnia 2021 r. do dnia wprowadzenia wszystkich zmian wynikających z decyzji.
#wiadomoscipolska #olx
Czasem sortowanie po najdroższych też nie działa. Trafiają się ofert z cena bardzo niska i nie są to wyróżnione oferty. Na plus moderacja częściej kasuje zgłaszane ogłoszenia. Kiedyś byli tępi bardziej niż ci z wykopu. Ale po zmianach wymuszonych gdzie musi być informacja zwrotna co z że głoszonym ogłoszeniem się dzieje jest lepiej. Choć i tak kwiatki się trafiają
Zaloguj się aby komentować
Powiedzcie koledzy cebularze co #olx przeglądacie nawet śpiąc
Czy dostajecie powiadomienia w apce o zmianie ceny?
Kilka dni temu pytałem wystawiającego czy byłby skłonny rozważyć propozycję cenową jaką mu zaoferowałem.
Kolo obniżył cenę, ale nie dał mi znać. Gdybym po prostu nie wszedł z powrotem w ogłoszenie, to bym nawet nie wiedział, że obniżył cenę po mojej propozycji.
Po tym jak od dawna już ten serwis działa wolniej niż gówno w przeręblu jestem skłonny stwierdzić że opcja może nawet nie została wycofana, ale nie ma bata działać.
#internet #pytanie

Zaloguj się aby komentować
OLX już zupełnie odjechał, na liście "partnerów" brakuje chyba tylko koła gospodyń wiejskich w Radomiu.
#humorobrazkowy #heheszki #olx

Zaloguj się aby komentować
Naprawdę super oferta
#olx #januszex #praca

Zaloguj się aby komentować
Czy tylko ja ta uważam - że strona OLX jest najgorzej działającą dużą stroną z ogłoszeniami jaka istnieje w polskim internecie?
Wiecznie każe się logować, problem z wyszukiwaniem. Problem z wyświetlaniem zdjęć na safari.
Wylogowywanie, nie odświeżanie na żywo informacji o wiadomościach i w ogóle.
Nie rozumiem, jak można dopuścić do takiej bylejakości w tak dużym projekcie.
Trzymam kciuki, za Polskich przedsiębiorców - by wprowadzili nową jakość na tej scenie - jak inpost na scenie paczek.
#zalesie #olx

Zaloguj się aby komentować
I to jest konkretny sprzedający, cena oczywiście podana.
#olx #kolekcje #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Wystawiłem telefon na OLX, cena atrakcyjna bez negocjacji. Czekam na wysyp januszerki ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)
#gownowpis #olx

Zaloguj się aby komentować
nie dość że #olx działa jak z d⁎⁎y od wielu lat, to bonusowo od ponad 2 tygodni permanentne UPS
też wam wysiada każde ogłoszenie po chwili?
tak nasrane javascriptu, że już sami zatrudnieni stażyści nie ogarniają (*  ̄︿ ̄)
#gorzkiezale #dodupyztym #it

@VonTrupka Jestem nałogowym kupującym szrot na OLX. Z tego jebanego gówna po prostu nie idzie korzystać bez przeklinania co 30 sekund. To, że zapisywanie wyszukiwań działa jakoś krzywo i czasem pomija filtry albo dodaje jakieś z d⁎⁎y? C⁎⁎j, raz nastawiłem i działa. To, że mnie wylogowuje z p⁎⁎dy raz na jakiś czas? Zaloguję się, trudno. Ale strona potrafi po prostu raz na jakiś czas wybuchnąć albo tak, jak piszesz, albo jeszcze lepiej - po prostu w pizdu przestaje działać na jakiś czas XD i szukaj wiatru w polu.
A za wysyłkę biorą prowizję większą od ceny wysyłki, sk⁎⁎⁎⁎syny.
Zaloguj się aby komentować
Matko bosko, chłop lata jak nie sprzedawal na #olx a tu po wystawieniu aukcji zamiast klientów nagle uaktywnily się same spam boty,głuche telefony itp. (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻
Zaloguj się aby komentować
Po tym jak InPost jak zwykle dał d⁎⁎y chciałem pokazać kolejny zestaw #lego w #niepoprawnelego .
Standardowo wyczajone na #olx.
W opisie było, że Hermiona ma zamienione włosy, ale patrząc po tym jak popierdoliło ceny zestawów HP 50zł za 75966 to raczej dobra cena. Niestety okazało się, że dwóch elementów brakuje a dwa są zamienione kolorem (6226565, 6046922 x2, 6207929) . Pani ma dosłać - zobaczymy. Zamek powoli się rozrasta.


Zaloguj się aby komentować
Mój tata sprzedaje dom po swoich śp. rodzicach. Kupiłam mu starter z numerem specjalnie na te wszystkie olxy, otodomy i Facebooki. Tydzień nie minął i już telefon, że ktoś z rodziny miał wypadek i trzeba kaucję wpłacić
A żeby wam sk⁎⁎⁎⁎syny rączki ujebało, dobrze, że tata ma rozum... No i ten numer tymczasowy
#scam #olx
Zaloguj się aby komentować
Ktoś tu wie jak przykuć uwagę tytułem ogłoszenia
#perfumy #olx

Zaloguj się aby komentować
Jako, że dzisiaj jest ostatni dzień akcji "Nakarm Psa z OLX" to dzisiaj jest ostatnia szansa aby zapełnić psiakom (i kotom) miski w schroniskach w Augustowie i Zawierciu.
#psy #olx
Zaloguj się aby komentować
Podbijam, dziś ostatni dzień akcji, klikać od góry!
#psy #pieskiezycie #olx
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Co te OLX odpierdala xD. Mam najnowszą, a w ogóle c⁎⁎j im do tego #olx

Zaloguj się aby komentować
Nawiązując do poprzedniego wpisu i chyba zamykając wątek #olx uznało wniosek i podsłało taką wiadomość. #oszukujo ale chyba się uda odzyskać kasę.

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #hacking
Sprzedająca przekroczyła czas wysyłki, więc #olx automatycznie zwróciło kasę. Tyle, że sprzedająca nie ogarnęła i i tak nadała przesyłkę. To ma być ta ochrona w przypadku przesyłki olx? Oczywiście sprzedającą powiadomię i rozliczymy się poza olx, ale olx jest na tym w plecy bo zwróciło pełną kwotę razem z kosztem serwisu i przesyłki. Da fak? Miał ktoś taką sytuację?
Zaloguj się aby komentować