Dziwna ta trutka na szczury teraz (◠‿◕)
#rckik #krwiodawstwo #heheszki

Dziwna ta trutka na szczury teraz (◠‿◕)
#rckik #krwiodawstwo #heheszki

Zaloguj się aby komentować
No i cyk
#barylkakrwi #rckik #krwiodawstwo

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj słabo poszło bo za mocno łapę zaciskałem i przestało lecieć, ale z drugiej poszło.
Data donacji - 01.03.2023
Rodzaj donacji - krew pełna
Miejsce donacji - Łódź
Grupa krwi - 0 Rh+
Prywatny licznik - 2700 ml
#barylkakrwi #krwiodawstwo

Zaloguj się aby komentować
#dziendobry #witamsie
To mój pierwszy wpis na Hejto. Konto już ma prawie 5 miesięcy, z serwisu zacząłem tak naprawdę korzystać po słynnej aktualizacji Wykopu i dopiero dziś nabrałem odwagi do zrobienia czegoś więcej niż grzmocenie.
Wrzucałem na Wykopie swoje postępy w oddawaniu krwi, więc i tu też będę to robił. W Kielcach oprócz czekolad dają też od czasu do czasu Majonez Kielecki! Serdecznie polecam! Mam na myśli głównie oddawanie krwi, ale majonez w sumie też.
Data donacji - 24.02.2023
Rodzaj donacji - krew pełna
Miejsce donacji - Kielce
Grupa krwi - 0 Rh+
Prywatny licznik - 3600 ml
#barylkakrwi #krwiodawstwo

Zaloguj się aby komentować
Oddawanie krwi po skaleczeniu. Jest banicja? Na ile? Na formularzach przy rejestracji pamiętam pytanie o to, ale szukając w internecie widzę że tylko zabiegi kosmetyczne, tatuaże, choroby skóry wykluczają, a zwykłego naruszenia naskórka nie.
#krew #krwiodawstwo
Zaloguj się aby komentować
czy jak pojde 56 dnia oddac krew to mnie przyjma?
czy ten 56 dzien dokladnie musi minac?
#krwiodawstwo #barylkakrwi
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
Hej #krwiodawstwo!
Właśnie chciałam oddać krew po raz pierwszy w życiu. Jestem niskociśnieniowcem, 90/60 to dla mnie norma, więc dzisiaj przed wyjściem zapobiegawczo wypiłam 3 espresso.
Ostatecznie jak doktor zmierzył było 100/60. Powiedział, że ludziom potrafi polecieć z -40 i jak mi zejdzie szybko do 60, to mogę zemdleć, że kawą mi się nie uda podbić jak piję na codzień, tylko jakimiś nielegalnymi substancjami, czego nie poleca
Także minimum to 110, a ja nie wiem czy to w ogóle u mnie możliwe.
Czy jest tu ktoś, kto ma podobnie?
Robicie coś w okolicy/na dzień pobrania?
Zaloguj się aby komentować
Jest możliwe, że 2 dni wolnego zostaną na stałe.
W Sejmie do pierwszego czytania trafił Projekt Ustawy O Krajowej Sieci Onkologicznej w którym zapisano takie zamiany.
https://krwiodawcy.org/2-dni-wolnego-na-stale
Rząd lubi rozwiązywać problemy cudzym kosztem (tu akurat kosztem pracodawców).
#krew #krwiodawstwo #barylkakrwi
Zaloguj się aby komentować
I lecimy, ale te czekolady to jest dramat.
#krwiodawstwo

Zaloguj się aby komentować
No to lecimy
#barylkakrwi #krwiodawstwo

Zaloguj się aby komentować
Po dłuższej przerwie, czas zacząć to robić z jakąś regualrnością ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Data donacji - 26.01.2023
Rodzaj donacji - krew pełna
Miejsce donacji - RCKiK Wrocław
Grupa krwi - B Rh+
Prywatny licznik - 900+450=1350 ml
#krwiodawstwo #barylkakrwi
Zaloguj się aby komentować
jest jakiś hejtoskrypt do baryłki krwi? pierwszy raz bym dodał swoja donacje, przy okazji z własnym rekordem prędkości 4minuty i 3 sekundy na 450ml krwi pełnej #krwiodawstwo #barylkakrwi

Zaloguj się aby komentować
Myślałem że zacznę dzisiaj naszą pierwszą hejterską #barylkakrwi krwi, ale niestety dyskwalifikacja do połowy marca
#krwiodawstwo
@woohoo myślimy nad tym, nie jest to takie proste bo mamy pewne zobowiązania i czekamy na decyzje osób trzecich
dodatkowo jest problem bo nie możemy dostać dostępu do API hejto, jest jakiś problem nad którym pracują ( https://www.hejto.pl/tag/api ), zobaczymy kto się ogarnie szybciej, hejto czy wykop
Zaloguj się aby komentować
U Pana Janusza wystąpił incydent kałowy. Chyba dawno kontroli z PIPu nie miał XD
Zdjęcie ukradzione z Białkovego portalu.
#bekazpodludzi #pracbaza #januszex #krwiodawstwo

@Fulleks polscy pracownicy, zwłaszcza fizyczni, są jednymi z najgorzej opłacanych w całej UE. I nie powielajmy tutaj mitów o jakiejś niższej produktywnosci, która jest wynikiem uśredniania wyników gospodarki względem gospodarek w zachodniej Europie, które w latach 1945-1990 działały na "trochę" innych zasadach niż nasza. W polskich fabrykach smrodu zapierdala się jak nigdzie indziej, miałem okazję widzieć jak pracują fizyczni we Francji, Portugalii i w UK i nigdzie nie było takiego kultu zapierdolu za 1euro premii na godzinę jak w Polsce. Nawet Ukraińcy którzy przychodzą do pracy do fabryk w Polsce nie godzą się na te warunki. Więc przestań powielać te korwinistyczne bzdety, bo mam dość wysłuchiwania madrasci rodem z pewnego znanego ekonomisty powiązanego z partią której nazwa składa się z wielu sylab, a jednocześnie z tylko jednego słowa, który to ekonomista 8-16 naucza na YT licealistów jak go panstwo ich okrada poprzez podatki i prawo pracy, a wieczorami firmuje swoją twarzą konferencje na których cudotwórcy sprzedają naiwniakom udział w piramidach finansowych i pakiety medyczne u magików od wachadełek.
7@Fulleks polscy pracownicy, zwłaszcza fizyczni, są jednymi z najgorzej opłacanych w całej UE. I nie powielajmy tutaj mitów o jakiejś niższej produktywnosci, która jest wynikiem uśredniania wyników gospodarki względem gospodarek w zachodniej Europie, które w latach 1945-1990 działały na "trochę" innych zasadach niż nasza. W polskich fabrykach smrodu zapierdala się jak nigdzie indziej, miałem okazję widzieć jak pracują fizyczni we Francji, Portugalii i w UK i nigdzie nie było takiego kultu zapierdolu za 1euro premii na godzinę jak w Polsce. Nawet Ukraińcy którzy przychodzą do pracy do fabryk w Polsce nie godzą się na te warunki. Więc przestań powielać te korwinistyczne bzdety, bo mam dość wysłuchiwania madrasci rodem z pewnego znanego ekonomisty powiązanego z partią której nazwa składa się z wielu sylab, a jednocześnie z tylko jednego słowa, który to ekonomista 8-16 naucza na YT licealistów jak go panstwo ich okrada poprzez podatki i prawo pracy, a wieczorami firmuje swoją twarzą konferencje na których cudotwórcy sprzedają naiwniakom udział w piramidach finansowych i pakiety medyczne u magików od wachadełek.
Zaloguj się aby komentować
I cyk! Po ponad roku pogodziłem się z RCKIK!
Kolejne 450ml do kolekcji. Jeszcze 2 razy i 3 stopień Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi
#czujedobrzeczlowiek #krwiodawstwo
Zaloguj się aby komentować
Panie Areczku pana krew jest dla zarządu, nie dla szpitala xD
#januszex #kolchoz #krwiodawstwo #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Marzy mi się taka zdrowa rywalizacja wykop/hejto w ilości donacji
Dorzucam 450ml, na liczniku 10350ml
Cel na ten rok dobić do 12L
Trzymajcie się zdrowo!
#krwiodawstwo

@Forwarder dzięki za donacje
społeczność krwiodawców na wykopie jest 20x większa więc ta rywalizacja byłaby bardzo nierówna
@monke zależy od leku ale raczej nie niż tak
@Zarandar nie ma czegoś takiego jak donacje krwi ze wskazaniem na osobę (i nigdy nie było), ostatecznie krew idzie do wspólnej puli w placówce i z niej jest wydawana na podstawie określonych przepisów
Zaloguj się aby komentować
Psychiatra też wchodzi w zakres przyjęć do lekarzy specjalistów w tym okresie 7dniowym?
Zaloguj się aby komentować