#rebuddyzacja Janusza, tak do porannej kawusi.
#heheszki #humorobrazkowy #memy


#rebuddyzacja Janusza, tak do porannej kawusi.
#heheszki #humorobrazkowy #memy


Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #memy #polityka #trump #americanpsycho

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #memy #polityka #bekazpisu #trump

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Paczka nr 89
Lata 2015-2020 i to co wtedy bawiło internautów.
#retromemy <- tag do czarnolistowania
#memy #starememy #humorobrazkowy #heheszki i siłą rzeczy #polityka






Zaloguj się aby komentować
Jeden z moich ulubionych
#heheszki #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Kontynuujemy nitkę #rebuddyzacja nosaczowych tekstów.
#heheszki #humorobrazkowy #memy


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@mannoroth Masa ludzi jak ich pytasz, gdzie podjechać, to zaczyna ci tak roztłumaczać (jak już dojedziesz do Dzbanowic od strony Nowej Wsi, to tam na drugim skrzyżowaniu z kapliczką, tam gdzie droga główna będzie trochę szła po łuku, za takim dużym żółtym domem skręć w lewo, a potem jakieś trzysta metrów, będzie taki kawałek lasu, potem mijasz taką halę magazynową i zaraz za tą halą stoją takie domy...), zamiast po prostu podać ci adres, żeby go wklepać w nawigację
Pamiętam jak mój ojciec, zawodowy kierowca, wytłumaczyl mi kiedyś, jeszcze przed erą telefonów i nawigacji, jak mam dojechać w jedno miejsce. To było z 10 kilometrów a ja godzinę błądziłem, co było mega po⁎⁎⁎⁎ne bo to miało być od skrętu w jakąś wioskę "cały czas prosto". Gdy po powrocie zacząłem mu robić wyrzuty odparł niewzruszony:
Ty głupi nie wiesz że cały czas prosto znaczy z pierszeństwem?
@mannoroth Klasyka, miałem takiego wuja. Na każdym większym spotkaniu rodzinnym pierwsza godzina mijała na rozpytaniu, jak kto i którędy dojechał. I w sumie wszyscy to przyjechali źle, bo to nie tak trza, to przed Kukułkami jest taki mostek, znaczy był, bo rzeczka wyschła i tam zasypali, no ale wiadomo, to właśnie - za tym mostkiem trza w lewo na Kąkolewo-Osadę, a tam to już caaaały czas prosto do starej dwunastki, a potem to już prosta droga: mijasz Kopystki, Łopatowice, w Łopatowicach-Kolonii skręcasz w prawo i za drugim sklepem to już prawie na miejscu jesteś, bo to ile stamtąd? 10-15 kilometrów. xD
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #smieszneobrazki #memy #kosmos #ksiezyc #astronomia

Zaloguj się aby komentować
#memy #heheszki #humorobrazkowy #kryptowaluty #zondacrypto

Zaloguj się aby komentować