Zbudź się!
Dzisiaj może pokażą Gothic Remake. THQ Nordic showcase o 21 naszego czasu
#gothic
Zbudź się!
Dzisiaj może pokażą Gothic Remake. THQ Nordic showcase o 21 naszego czasu
#gothic
@Okrupnik wiadomo, że nie, ale jestem ciekaw co wyjdzie z tego. Grywalne demko było imho spoko, jeśli wywalą wszelkie wskazówki z interfejsu (typu "ten NPC ma quest", "ta skrzynia nie jest pusta"), zmienią model walki i pozostawią beziego bezimiennym. Ogólnie mi się podobało to demko gdyby wywalić wspomniane kwestie
Zaloguj się aby komentować
Wielki hejt na użytkownika @Cybulion !
Użyta przez niego czcionka w graficznym podpisie tak przypomina logo #gothic , że cały czas mam ochotę polować na orki w Górniczej Dolinie!
#heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Umar król, niych żyje król. Piranha Bytes to już pieśń przeszłości, ale jak uczył nas Maximus Decimus Meridius, to, co czynimy za życia, odbija się echem w wieczności. Kult Gothica nigdy nie ustanie, czego dowodzi twórczość fanowska – której najnowszym przykładem jest… produkcja fanowskiej śląskiej wersji językowej do „jedynki”."
https://www.cdaction.pl/newsy/lo-pierona-fani-tworza-slaski-dubbing-gothica
#gry #gothic #dubbing
@DiscoKhan Oj tak. Nie jestem ze Śląska, ale to brzmi kozacko, śląski pięknie siada w klimatach Górniczej Doliny
Dostosowali też nazwy mobów, ss ze strony projektu: https://slaskigothic.pl


Zaloguj się aby komentować
Piranha Bytes, niemieckie studio które dało światu Gothika i Risena, od dłuższego czasu zmagało się z problemami finansowymi i ostatecznie zostało zamknięte .
#gry #gothic #rpg
@aerthevist JoWood a potem THQ przejął prawa do marki bo autorom odjebało po sukcesie Gothic 2 i za psie pieniądze sprzedali kurę znoszącą złote jaja. To był mały team w którym każdy chciał robić co innego ( czego efektem był risen bo kilka osób chciało koniecznie grę o piratach zrobić xD) Przez naciski wydawcy wypusczono niedopracowanego g3, wydawca nie zarobił tyle ile się spodziewał więc kolejną część zlecono jakimś hindusom którzy ostatecznie zabili serię.
Goticzek 1 i 2NK to najlepsze drewno z wyrobów studia, za to i całą GD, Khorinis szacun. Trzeci goticzek to efekt przerostu ambicji nad skromnymi możliwościami studia pod nadzorem chytrego wydawcy. To nie mogło skończyć się inaczej niż katastrofą. Dzięki Beliarowi fani z Community Patch Team na miarę swoich możliwości zategowali co się dało.
Z kolejnych tytułów to jeszcze tylko pierwszy Risen się dla mnie obronił pokazując jakby wyglądał Gothic 4 gdyby prawa były wtedy w posiadaniu studia. I tak mimo ich odzyskania zespół nigdy nie podjął się zrobienia kolejnej odsłony serii, a wraz z przejściem pod skrzydła THQ Nordic ostatecznie je stracili.
Dalej to już równia pochyła, wciskanie piratów i futurystyczny RPG na życzenie Łysego, który co się okazuje po latach dobrze wypadał tylko w mediach ze swoim medalionem. Elexy przelały czarę goryczy ¯\(ツ)/¯
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ah shit here we go again.
Długo zbierałem się do kolejnego ogrania Goticzka, ale jakoś nie mogłem się zabrać. No i w końcu namówili tym portem na Pstryczka. Guwniaki pójdą spać i witaj Górnicza Dolino.
#gothic #nintendoswitch

@jelonek jeszcze nie sprawdzałem ale pod poniższym linkiem piszą że jest z NK
https://gothic.org.pl/news/premiera-gothic-classic-khorinis-saga-na-nintendo-switch/
@LZBNZ średnio mam ostatnio czas na granie, ale dotarłem do momentu przyjęcia do obozu. Niestety zamuliłem bo zepsułem misję na dołączenie do nowego obozu (wyleciało mi z pamięci że tę listę trzeba dostarczyć) i już nie ma na to opcji z tego co się orientuję. Został więc stary obóz. Na tę chwilę nie mam uwag co do grania na switchu. Gra działa bez problemu, jak się miało już z nią do czynienia to niczym nie zaskakuje. Może trochę niewygodnie się walczy i przez to jest jeszcze trudniej, zwłaszcza na początku. Ale można to zrzucić na karb mojego nieogarniania gry na padzie. Na razie ogrywam tylko pierwszą część.
Zaloguj się aby komentować
Tego Polacy już nie mogli im przebaczyć. W ten sposób cały zachodni świat został przekonany do sankcji a Chiny po ostatniej wizycie Dudu zaczęły zrywać współpracę z ruskimi bankami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A mogli zrobić taki, który by był w stanie wytrzymać...
#gothic #gothic2 #heheszki #memy i póki Maxi nie widzi to tagu polityka nie będzie

Zaloguj się aby komentować
aaaa jak już rzucałem czar szału beliara na @CzosnkowySmok to niech i na wszystkich czar poprawy humoru padnie
łuhuuu (☞ ゚ ∀ ゚)☞
#heheszki #smiesznefilmiki #mniesmieszy #cotozaczary #czarymaryhokuspokus #humor #fantasy #harrypotter #gothic #gothic2
jprdl ile tagów xD
aaa jeszcze #nsfw
ps. a miałem już nic nie wrzucać #gorzkiezalestarychmarud (*  ̄︿ ̄)
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Może i wiedział ale tylko wykonywał rozkazy!
#pdk #gothic #memy #staregry #retrogaming

Zaloguj się aby komentować
Częstujcie się, to w końcu świeża potrawka z prawie świeżego chrząszcza! Można brać dwie porcje. Tylko nie głaszczcie go po uszach po będzie Was bił chochlą! Wersja bezglutenowa z dodatkiem szarpanego ścierwojada już niedługo! I jakby ktoś spotkał Neka w tym całym Nowym Obozie to powiedzcie mu że on nie dostanie.
#humorobrazkowy #kerfus #gothic
#memy

Zaloguj się aby komentować
Kochani, jak to jest z tym dostawaniem się do klasztoru Magów Ognia na nauki bimbrownictwa? Rozumiem ten tysiąc złota, bo każdy chce złota. Ale na co im owca? Przecież Wrzód chyba nigdy nie był Arcymistrzem Kręgu Ognia...
#gothic #gothic2 #staregry #rozkminy #heheszki #pdk
Zaloguj się aby komentować
Kochani, skąd wziąć instalator nocy Kruka do G2? Szukałem i nie znalazłem.
#gothic #staregry #retrogaming
@Zjedzon
Możesz zobaczyć czy pod tym magnet torrentem jeszcze jakieś seedy są:
magnet:?xt=urn
Zaloguj się aby komentować
Przeklęte woke culture by zniszczyło najlepszą grę świata! Zawołałbym KasięJ żeby była awantura ale Kasi z nami już nie ma, miała piękny pogrzeb. #pdk
#gothic #heheszki #heheszkipolityczne #retrogaming #staregry

@Shizue @Yoghass koledzy, to co jest na obrazku to jest DOWCIP. Tu macie definicję: https://sjp.pwn.pl/sjp/dowcip;2453841.html
Wszystko na obrazku ma miejsce w oryginalnym Gothicu. Thorus, Gorn i Saturas są czarni, a ten wąsaty Latynos to Diego.
Zaloguj się aby komentować
Kurłaaaaaa Gothic jest taki za⁎⁎⁎⁎sty. Pierwszy raz gram magiem ognia (wcześniej to byłem sekciarzem i magiem wody) i jest za⁎⁎⁎⁎ście :DD
A ch⁎⁎⁎wa grafika i drewniany silnik tylko dodają tej zajebistości.
#gothic #retrogaming #retrogry
PS - Gomez nie wiedział o tym, że Kruk kazał wybić magów ognia i zapłacę 100 niewykończonych mieczy dla tego kto obali moją teorię
@ElegantiaGallia paaaanie, ja w dwójkę nigdy nie grałem mimo, że mam kupioną. Nigdy mi się nie udało odpalić, bo teraz mam za słaby sprzęt. A jak nie jest za słaby to tradycyjnie access violation wyskakuje. Przy jedynce zabawy z tym nie ma dużo, ale dwójki nigdy nie uruchomiłem jeszcze z tego właśnie powodu.
Zaloguj się aby komentować
Goticzek odpalony na Ubuntu, nie mam już powodów do używania WIndowsa
#linux #gothic

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować