Całkiem fajnie wyszła ta piosenka w modelu V3. Chyba muszę dopisać jakieś zwrotki, bo nie przewidziałem, że tak szybko będzie można generować tak długie fragmenty. XD
@Tylko-Seweryn do 2min, czasem w locie jak odsłuchujesz. Jakość jest trochę gorsza przy dłuższych klipach, ale i tak fajnie że dodali to do darmowych kont.
Noo ta grupa ostatnio porwala @UmytaPacha, juz prawie musialo dojsc do interwencji grupy hejto GRZMOT w skladzie @Felonious_Gru i ja, ale sie posrali i ja wypuscili.
Z wielką przyjemnością pragnę poinformować, że dostaliśmy grant na wydruk prototypów #pitchwhite , skutkiem czego w możliwej do przewidzenia przyszłości będzie można zamówić własny egzemplarz. Cena będzie plasować się w przedziale 80-100 PLN za zestaw 74 kart, żetonów, kostki i (oczywiście) instrukcji z pudełkiem.
Co do layoutu to chyba ani jeden ani drugi nie są całkiem spójne, chociaż pierwszy lepszy. No i font nie do końca pasuje. Jakoś za bardzo odstaje od reszty. Krój to jedno, a drugie, to że jest całkiem biały. Może mu narzucić trochę szarości?
@zachlapany_szczypior wrzucił o tym gryzoniu i pomyślałem sobie, że jak to możliwe, że AI nie ogarnia metalowych bębnów. Obejrzałem więc pierwszy lepszy obok (bo mam ten layout YT starym z proponowanymi filmami obok ) i okazało się, że jednak ogarnia.
A przy okazji znalazłem brylant. Zacytowałem refren, ale myślę, że zwrotki mają lepszy tekst. Zakochałem się zwłaszcza w tym rymie z Dorotką
Mogłem dać tam w komentarzu, ale uznałem, że warte to osobnego wpisu Sorki.
@AndzelaBomba nieprawda, 50 czy 60? ma taka sama stylistyke az do lat 80tych, polska nadganiala latami te "50te" https://youtu.be/tteeTlOX1F8 obie ekrainzacje lema wygladaja dosc podobnie a milczaca gwiazda jest wlasnie z 60 https://youtu.be/NIReUjhjWAw
@AndzelaBomba no z tymi 50tymi u nas to trochę autor przyszalał ale nieco później - tak jak wyżej kolega wrzucił - już się tego typu produkcje zdarzały.
Tak niewiele po wojnie to zwyczajnie pieniędzy na wymyślne dekoracje nie bylo. Ale tematyka... Jak byłaby pochwała ustroju i pewnych cech charakteru, tak jak Stalin tego wymagał to sci-fi spokojnie by przeszło. W ZSRR zresztą świetne filmy animowane w tym czasie produkowano.