tata średnio umie w aparat ale ta fota mu "wyszła"
Grupa czapli nad strugą
Wygląda jak projekt AI
#fotografia #natura


Społeczność
Zwierzaków zdjęcia wszelakie - z netu i własne. Jeśli jednak wrzucacie znalezione w necie, warto podać źródło :)
tata średnio umie w aparat ale ta fota mu "wyszła"
Grupa czapli nad strugą
Wygląda jak projekt AI
#fotografia #natura

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
To dopiero ekscytujące spotkanie na terenie Nadleśnictwa Olsztyn…
Zobaczyć rysia w naturalnym środowisku to marzenie wielu miłośników przyrody! (bo jak wiadomo - wszystkie Ryśki to porządne chłopy!)
Ryś to jeden z największych polskich drapieżników i jeden z dwóch, obok żbika, dzikich gatunków kotów występujących w Polsce. Choć ich krajowa populacja jest stabilna, spotkania z nimi należą do rzadkości, ponieważ ryś jest skrytym i czujnym zwierzęciem.
Przypominamy, że gatunek ten objęty jest ochroną ścisłą!
#zwierzeta #ciekawostki #polska #las


@zuchtomek w 2011 albo 12 w listopadzir gnilem w swietoszowie w wojski o jedyna pozytywna rzecz jaka pamietam to to jak siedzieliśmy w lesie i w pewnym momencie przelecial nam przed nosem rys, tak 5-10 metrow od nas, bylo go widać max przez 10 sekund ale to te 10 sekund ktorych raczej w zyciu nie powtorze xd
Zaloguj się aby komentować
Taki dostojny chłopiec wita się z całym hejtu o godzinie 8:00
Dzień doberek!
#pokazpsa #smiesznypiesek #dziendobry #zwierzaczki

Zaloguj się aby komentować
#pies #piesel takiego piesia znalazłem na ulicy, był zmęczony. Wykąpałem go, a teraz śpi. Jutro jadę do weta i zobaczymy co dalej

Zaloguj się aby komentować
Czarne piskle
#heheszki #smiesznykotek

Zaloguj się aby komentować
Atencyjne wieprze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#swinkimorskie #wieprznezycie #zwierzaczki


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Trzymanie 4 kawii w tak małej klatce to podchodzi pod znęcanie się nad zwierzętami
#zwierzaczki #kawia #kawiedomowe

Zaloguj się aby komentować
W końcu ustrzeliłem wszystkie 4 na raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wieprznezycie #swinkimorskie #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Przypominam właścicielom #zwierzaczki że niedługo rozpoczyna się okres linienia i zamiany okrywy zimowej na wiosenną.
W związku z tym bardzo polecam podawać im Kerabol. Sierść rośnie szybciej, gęsta, lśniąca, a stara wypada w związku z tym sprawniej.
#koty #psy #fretki

Zaloguj się aby komentować
Kapibara śnieżna zwiedza teren.
#fretki #pokazfretke #smiesznypiesek #zwierzaczki #zimonapierdalaj


Zaloguj się aby komentować
człowiek weź już wstawaj bo głód
#fretki #smiesznypiesek #pokazfretke #zwierzaczki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Właśnie mi się uwaliła na bebech.
Śmiało, można boopać w nochala
#smiesznypiesek #pies

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować