
Społeczność
UK
Dla wszytkich uzytkownikow mieszkajacych w UK

Społeczność
Dla wszytkich uzytkownikow mieszkajacych w UK
Zaloguj się aby komentować
#uk
jeeezu, zdechnąć można przez ten upał...
Zaloguj się aby komentować
35 stopni, no kto to widzial, zegnajcie giniemy xD
#uk #heheszki


Zaloguj się aby komentować
Zaufaj prognozie, mówili. Będzie piękny wschód słońca, mówili.
Wstałem jak jakiś alpinista–asceta o 3:00 rano, żeby wdrapać się na Pen y Fan i zobaczyć "magiczny poranek nad chmurami".
Na szczycie czekała mnie magia… mgły. Wiatr próbował mnie zdmuchnąć do Walii północnej, deszcz skutecznie udawał prysznic, a widoki? No cóż. Sami zobaczcie.
#natura #gory #hike #mgla


Zaloguj się aby komentować
Dalczego zielony ludzik juz nie miga ? Krotka historia sygnalizacji na przejsciach dla pieszych:
https://www.youtube.com/watch?v=K1VBCjEcyJE&ab_channel=ChrisSpargo
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Hi guys, weekend is here again.
Hope you’ve had a good week and earned a few quid
#greatbritishweekend
Co do chooja z tą pogodą, nie padało przez kilka dni i teraz w godzinę musi nadrobić?
#uk #pogoda #deszcz

Zaloguj się aby komentować
Hi guys, weekend is here again.
Hope you’ve had a good week and earned a few quid
#greatbritishweekend
Zaloguj się aby komentować
Pie***le, nie wracam dziś do roboty. Dobrze, że pogoda dopisuje
#uk #weekoff

Zaloguj się aby komentować
Wyniki wyborów samorządowych w UK są lekkim zaskoczeniem bo Reform UK czyli partia Nigela Farage zgarnęła 662 siedzenia i ma pod samodzielną kontrolą 9 hrabstw xD
Zaraz za nimi Liberalni Demokraci (xD) Torysi trzeci (xDD) a partia rządząca na 4 miejscu (xDDD).
Politycy w szoku, miliony pytań bez odpowiedzi, BBC nie nadąża gotować bigosu.
https://www.bbc.co.uk/news/election/2025/england/results
#uk #politykazagraniczna
@hellgihad to są wybory lokalne w kilku obszarach administracyjnych, wygrywa ten kto zagoni wyborców, bo frekwencja zazwyczaj jest dramatycznie niska.
Pracę domową odrobili Reform UK, LibDems i Greens, Oni właśnie wykorzystali frekwencję poniżej 30%
Oczywiście, to jest sygnał dla konserwatystów i partii pracy, ale raczej nie zakładałbym że lewicowy elektorat wybrał Nigela
Zaloguj się aby komentować
Hi guys, bank holiday weekend is here! Hope you’ve had a good week and earned a few quid
#goodmorning
Zaloguj się aby komentować
#uk #heheszki
Uwielbiam kuchnie brytyjską
A u was co dziś na obiad?

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czy jakiś mądry człowiek mi wytlumaczy taką sytuację:
Przy wymianie bojlera fachowcy angielscy nie wymienili bardzo starego kabla od zasilania. No i po czasie zaczęło wywalać korki.
Po wezwaniu ich spowrotem, w pośpiechu nowy kabel podłączyli do starego gniazdka ściennego i pora na cs'a.
Czy to jest normalne? Bo coś mi nie pasowało od samego początku a chatgpt powiedział, że tak nie wolno bo bojler ma większy pobór mocy i coś tam.
Dzisiaj kładłem plyty gk i wymienialem gniazdka, więc kabel od bojlera polaczylem z innym nieuzywanym przewodem
Coś się stanie?
Na zdjęciu gniazdko z fachowo wpiętym kablem od bojlera.
#elektryka #remontujzhejto #uk

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dlaczego w Wielkiej Brytanii brakuje mieszkań socjalnych? W niektórych regionach kraju prawie 70% mieszkań socjalnych przypada obcokrajowcom.
Ciekawy gif prezentujący zmiany w demografii miasta: https://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Birmingham#/media/File:Ethnic_demography_of_Birmingham_from_1951_to_2021.gif
https://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Birmingham
#imigranci #migracja #wielkabrytania #birmingham #ciekawostki0jcapijo

@0jciecPijo No i co insynuujesz.
Dlaczego w Wielkiej Brytanii brakuje mieszkań socjalnych? W niektórych regionach kraju prawie 70% mieszkań socjalnych przypada obcokrajowcom.
A potem jak @pszemek Ci pisze jak jest to się wijesz jak wąż, bo Ci się retoryka rozjebała. Poczytaj o Housing Act 1980, rozeznaj się w polityce, historii oraz aktualnej sytuacji.
Niewątpliwie na pewno zmniejszyło to ilość dostępnych mieszkań socjalnych.
Jak dobrze, że na tagu #uk i portalu są inteligentni ludzie, którzy wiedzą, że na takich jak Ty trzeba pluć i omijać z daleka. Ha tfu.
@0jciecPijo brakuje bo posprzedawali w latach osiemdziesiątych, wprowadzili zasady pierwokupu po zniżkowych cenach i nie budowali, żeby zapełnić luki, a Ty czemu myślisz, że brakuje? I czemu najeżdżasz na obcokrajowców? Skąd dane, że 70%?
Piszesz tendencyjne i tanie wpisy pod tezę, które się kupy nie trzymają.
Zaloguj się aby komentować