#mundial #pilkanozna gdzie można obejrzeć powtórki meczy?

Społeczność

Społeczność
#mundial #pilkanozna gdzie można obejrzeć powtórki meczy?
Szybko zleciało, czas wracać 😎 #podrozujzhejto #samolocik


Zaloguj się aby komentować
#hipokryzjapisowcow #bekazpisu #polityka


Zaloguj się aby komentować
He he #heheszki
Nie ma to jak dostać śmietnikiem xD Komuś się przytrafiło? :)
#motocykle
Zaloguj się aby komentować
Kurde, też tak mam :/
#heheszki #zwiazki #logikakobiet
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nie mam zielonego pojęcia czemu, ale dziś rano obudziłem się z tą melodią w głowie. Może komuś też uaktywni jakieś wspomnienia.
https://www.youtube.com/watch?v=_mh1k2KnSR4
#gownowpis #lata90 #tvp
Zaloguj się aby komentować
Gdzie ta lista VIPów od lekarza Kacprzyka? Dawajcie mi ich!
Chciałbym zobaczyć teraz mnogie przypadki rodem senatora Lenza (https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/11245469,tomasz-lenz-wykluczony-z-ko-zabieg-syna.html ). I teraz każdy po kolei z tej listy jest wywalany z pracy / partii. Zawsze coś.
#polityka #konowalposting
Zaloguj się aby komentować
119 011 100 - 288 = 119 010 812
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
"Kiedyś to były auta, teraz już takich nie robio. Teraz to siem tylko psujom"
Zawsze mnie bawi ten tekst. Wszystko się psuje, nie ważne czy stare czy nowe. Na przykład dzisiaj ten gagatek ze zdjęcia przywitał mnie awarią modułu klimatyzacji więc nie mam w ogóle nawiewów w kabinie xD
Może różnica jest taka, że w starszych autach moduły był oddzielnie więc nawet jak dupnęło A to pozostałe B i C działają niezależnie. Teraz z jakąś centralną jednostką to pewnie razem ze śmiercią nawiewów umarłoby sterowanie szyb i ekran dotykowy xD
No i sprawa jest taka, że teraz to muszę wyciągnąć moduł, rozłożyć i polutować płytkę aby naprawić zimne luty. A w nowym musiałbym wymieniać jakiś komputer i programować go od nowa.
#motoryzacja #samochody #pokazauto

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
ok, so basically im very smol
Chciałem poinformować, że społeczność hejto #psy powiększyła się o kolejnego gagatka
Pewnie pojawi się tu od czasu do czasu przy okazji wrzutek spacerowych
#pokazpsa

Zaloguj się aby komentować
#pilkanozna #mundial trochę #gownowpis i jakaś taka #nostalgia
Ależ się dobrze bawię wpisując codziennie rano wyniki z poprzedniego dnia i z minionej nocy. Jak za starych czasów. Swoją drogą ten "Skarb Kibica" z "Przeglądu Sportowego", to złoto. Odwalili kawał dobrej roboty.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#motoryzacja dzisiaj, dokładnie po 11 miesiącach od zakupu trafił się ciekawy przebieg

Zaloguj się aby komentować
. #hydepark #kino #filmy #seriale #polecam
Jak ktoś lubił #yellowstone , a szczególne te niemiałkie części serialu to polecam #duttonranch

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wczoraj rozmawiałem z typkami z pracy o #motoryzacja , bo skłaniam się do wymiany mojego 15 letniego Passeratti na coś świeższego. I pytałem, czy ich auta spełniają ich oczekiwania. I tak: - jeden ma Hyundai Tucson z 2016, diesel: żre mu tyle oleju, że co miesiąc prawie litr dolewa. Do tego kilka miesięcy temu mu się zepsuł silnik i wydał na to 15k pln. - drugi ma Focusa, nie pamiętam jaki rok, ale jakoś z rok, dwa po gwarancji i mówi, że wydaje jakieś 10k rocznie na auto (na same naprawy usterek) - trzeci ma starego Citroena i chciał kupić nowego, to mu mechanik powiedział, że te nowe to do końca gwarancji mało kiedy dociągają bez przejażdżki co najmniej raz lawetą
Trochę mnie to zmartwiło, bo w moim to w sumie nic się nie psuje, a wymienić bym chciał, jedynie dlatego, że fajnie byłoby mieć android auto.
Poważnie to tak wygląda w tych trochę nowszych autach, czy to tylko zbiegowisko pechowych kierowców było?
@Spleen Jak nazistowskich wozów nie lubię dla zasady - tak muszę przyznać że lepiej dbać o tego starego paska, kupić mu dedykowany android system nawet za 3k z montażem NIŻ kupować coś nowszego w co będziesz musiał włożyć $ na start (99% osób nie inwestuje przed sprzedażą tylko się pozbywa).
Sprawdź dokładnie jaki jest stan podłogi, podłużnic i kielichów, czy w głębi nie jest zgnity - jeżeli jest ok - ja bym trzymał
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna