
Społeczność

Społeczność
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zapraszam na przegląd prasy! Plotki Ploteczki
Shams Charania, ESPN: topowy prospekt, Darryn Peterson, zapowiedział, że przed draftem spotka się tylko i wyłącznie Washington Wizards, którzy mają pierwszy pick.
Tony Jones, The Athletic: obóz Darryna Petersona jest ponoć zmartwiony tym, że on i Keyonte George mają tego samego agenta. Jazz jednak uważają, że zawodnicy mogą grać razem na parkiecie i wzajemnie się uzupełniać.
Tony Jones, The Athletic: Utah Jazz są rozdarci pomiędzy wyborem AJ Dybantsy, Darryna Petersona, a Camerona Boozera.
Grant Afseth, Dallas Hoops Journal: obóz Darryna Petersona chciałby, aby zawodnik trafił albo do Washington Wizards, albo do Memphis Grizzlies.
Shams Charania, ESPN: Alex Sarr doznał kontuzji podczas treningu i wkrótce przejdzie operację na pękniętej stopie. Zawodnik Wizards ma być gotowy na start sezonu.
Shams Charania, ESPN: Chicago Bulls zatrudnili Tiago Splittera w roli trenera głównego.
Bill Simmons, The Ringer: Boston Celtics chcą pozyskać Giannisa Antetokounmpo. W poprzednim tygodniu złożyli ofertę Bucks. Nie wiadomo póki co, jak ta propozycja wygląda.
Jake Fischer, Stein Line: mimo tego, że środowisko NBA spodziewa się, że Washington Wizards podpiszą przedłużenie umowy z Traem Youngiem, kilka drużyn - w tym Miami Heat - rozważają opcję ściągnięcia do siebie obrońcy. Dla Heat Young, ale także Kawhi Leonard i Ja Morant jest planem B, gdyby nie udało im się pozyskać Giannisa Antetokounmpo.
Brian Windhorst, ESPN: San Antonio Spurs nie zamierzają wymieniać De’Aarona Foxa.
Brian Windhorst, ESPN: Giannis Antetokounmpo chce grać dla Heat. Nie wyklucza innych opcji, ale Heat są zdecydowanie pożądanym przez niego kierunkiem. Heat złożyli już ofertę Bucks, ale klub Greka nie jest nią zachwycony. Paczka ma koncentrować się wokół Tylera Herro, Jaime Jaqueza Jr-a, Kel’el’a Ware’a i 13. picku w drafcie 2026.
Brian Windhorst, ESPN: Giannis Antetokounmpo dał do zrozumienia, że jeśli zostałby wymieniony do Boston Celtics, podpisałby z nimi przedłużenie kontraktu. Wymiana do Celtics jest jednak bardziej skomplikowana. Po pierwsze, Boston preferuje bezpośrednie negocjacje tylko i wyłącznie z przeciwnym klubem, bez udziału zawodnika i jego sztabu, a agenci i Antetokounmpo też chcą być włączeni w cały proces. Po drugiej: Celtics wiedzą, że pozyskanie Greka będzie wiązało się z wdrożeniem nowego stylu gry i rozłamem duetu Jayson Tatum - Jaylen Brown z racji tego, że ten drugi najpewniej będzie musiał zostać uwzględniony w wymianie.
Gary Washburn, Boston Globe: Boston Celtics starają się znaleźć sposób, by pozyskać Giannisa Antetokounmpo bez konieczności oddawania Jaylena Browna.
Vincent Goodwill, Yahoo! Sports: osoby blisko ligi sądzą, że według Miami Heat to Boston Celtics mają przewagę w wyścigu po Giannisa Antetokounmpo.
Ira Winderman, South Florida Sun Sentinel: Giannis Antetokounmpo w Boston Celtics to prawdopodobny scenariusz. Celtics próbują znaleźć trzecią drużynę do transferu Jaylena Browna.
Grant Afseth, Dallas Hoops Journal: Clippers wyrastają na trzeci zespół, który mógłby przyjąć do siebie Jaylena Browna w trzystronnej wymianie, na mocy której oddaliby piąty pick do Milwaukee Bucks, a Giannis Antetokounmpo trafiłby do Boston Celtics.
Jake Fischer, Stein Line: Milwaukee Bucks chcieliby pozbyć się Kyle’a Kuzmy i Bobby’ego Portisa w potencjalnej wymianie Giannisa Antetokounmpo.
Marc Stein, Stein Line: Dallas Mavericks są otwarci na wymianę Klaya Thompsona, PJ-a Washingtona i Daniela Gafforda.
Jon Krawczyński, The Athletic: można spodziewać się, że Minnesota Timberwolves dokonają znaczących zmian w składzie i ich pierwsza piątka będzie wyglądała zupełnie inaczej. W kuluarach mówi się o Kawhiu Leonardzie i Jalenie Suggsie.
Sam Amick i Eric Nehm, The Athletic: Joan Beringer i Jaden McDaniels są nietykalni w kontekście potencjalnej wymiany. Minnesota Timberwolves są w pewnym stopniu też zainteresowani Kyriem Irvingiem i Ja Morantem, którzy mieliby stworzyć backcourt z Anthonym Edwardsem. Mówi się także, że Wolves mogą dołączyć do wyścigu po Giannisa Antetokounmpo, a Bucks oczekują w zamian Jadena McDanielsa, Naza Reida, Terrence’a Shannona Jr-a i dwóch picków w pierwszej rundzie draftu.
Grant Afseth, Dallas Hoops Journal: Dallas Mavericks chcą zatrzymać Kyriego Irvinga, w którym widzą mentora dla Coopera Flagga.
Marc Stein, Stein Line: Detroit Pistons i Indiana Pacers są zainteresowani Treyem Murphym III, ale New Orleans Pelicans oczekują dużej zapłaty za transfer ich skrzydłowego.
Marc Stein, Stein Line: Rockets, Hawks i Blazers są potencjalnymi nowymi kierunkami dla Jaylena Browna, gdyby Boston Celtics zdecydowali się go puścić dalej.
Sam Amick, The Athletic: pojawiły się problemy w relacjach Walkera Kesslera z Utah Jazz. Zawodnik nie jest zadowolony z tego, że klub nie zaproponował mu przedłużenia umowy zeszłego lata i z tego, jak Jazz podchodzą do jego wolnej agentury. Kessler będzie zastrzeżonym wolnym agentem.
Tim MacMahon, ESPN: Walker Kessler miał podobno odrzucić ofertę Jazz w wysokości 140 mln dolarów za pięć lat gry. Zawodnik i jego obóz oczekują większych pieniędzy.
The Ringer: Los Angeles Lakers rozważają ruch po Walkera Kesslera.
Marc Stein, Stein Line: Los Angeles Lakers najpewniej podpiszą przedłużenie umowy z Austinem Reavesem.
Dan Woike, The Athletic: Lakers uważają, że narracja o słabej defensywie duetu Luka Doncić - Austin Reaves jest mocno przesadzona. Reavesem interesują się Pistons i Hawks, a Brooklyn Nets są gotowi dać maksymalny kontrakt zawodnikowi.
Pat McAfee Show: Rich Paul powiedział, że 10-12 drużyn jest zainteresowanych podpisaniem LeBrona Jamesa.
Basketball Talk: Orlando Magic dają wolną rękę nowemu trenerowi, Seanowi Sweeney, odnośnie do przyszłości Paolo Banchero i Franza Wagnera w kontekście potencjalnego włączenia się do wyścigu o Giannisa Anteotkounmpo.
Tim Bontemps, ESPN: Jalen Duren ma oczekiwać więcej niż 30 mln dolarów za sezon.
Brian Windhorst, ESPN: Los Angeles Lakers i LeBron James ponoć negocjują warunki nowego kontraktu dla zawodnika.
Monte Poole, NBC Sports: LeBron James jest łączony z Golden State Warriors i w jakimś stopniu wykazuje zainteresowanie dołączeniem do Stephena Curry’ego i spółki.
Marc Stein, Stein Line: spośród graczy Denver Nuggets Aaron Gordon budzi największe zainteresowanie na rynku. Plan Nuggets na offseason zakłada podpisanie przedłużenia umowy z Peytonem Watsonem, ale sprawdzą też możliwość wymiany Christiana Brauna lub Camerona Johnsona.
Brian Windhorst, ESPN: New York Knicks planują zaoferować przedłużenie umowy Mitchellowi Robinsonowi, który tego lata będzie wolnym agentem. Center nie będzie narzekać na brak zainteresowania na rynku i otrzyma też oferty z innych klubów.
Zach Lowe, The Ringer: Oklahoma City Thunder dostali kilka połączeń z pytaniem o dostępność Cheta Holmgrena, ale kategorycznie odmówili negocjacji. Holmgren nigdzie się nie wybiera.
John Hollinger, The Athletic: Nets i Bulls monitorują możliwość podpisania Jalena Durena.
Jake Fischer, Stein Line: Detroit Pistons są zainteresowani Tylerem Herro.
Brian Windhorst, ESPN: Cleveland Cavaliers starają się znaleźć nowy kierunek dla Dennisa Schrödera.
Jake Fischer, Stein Line: Atlanta Hawks mają nadzieję podpisać przedłużenie z CJ-em McCollumem.
Jake Fischer, Stein Line: Milwaukee Bucks chcieliby mieć trzy picki w tegorocznym drafcie.
Jake Fischer, Stein Line: Charlotte Hornets mogą przehandlować swoje któryś ze swoich dwóch picków (14. lub 18.) w tegorocznym drafcie.
Jake Fischer, Stein Line: Minnesota Timberwolves rozważają oddanie swojego 28. picku w drafcie. Klub poszukuje dodatkowego ballhandlera.
The Athletic: Terry Rozier stara się wrócić do gry w NBA mimo, że dopiero czeka na proces.
#nba #koszykowka

Zaloguj się aby komentować
halko
dzwoni twoja Rzaba po witanko
#dziendobry

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #memy #ryby #wedkarstwo #pasjonaciubogiegozartu #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zainspirowany wpisem @Yes_Man pomyślałem, że zrobię spis powszechny Hejto!
Co Wy na to?
#hejto #rodo

Zaloguj się aby komentować
Jak pogadasz z Mariuszem pracującym w kołchozie i spytasz ile zarabia to ci normalnie powie:
- minimalna krajowa i pięć stówek w kopercie, jakoś się kręci.
Pogadasz z Anetką w korpo, to też normalnie odpowie:
- No, średnia krajowa, czasem premia wpadnie, jest okej.
A lekarz? Ja pie**olę… Lekarz w Polsce to jest zupełnie inny gatunek człowieka, ku**a.
Zapytasz go, to nie usłyszysz:
- A, osiemdziesiąt, sto tysięcy, zależy od miesiąca.
Nie, ku**a. Od razu zaczyna:
- Jak pan śmie pytać? A wie pan ile ja się uczyłem, ku**a? A wie pan ile mam odpowiedzialności? A wie pan, że mam trzy etaty, dwa kontrakty, cztery dyżury i jeszcze prywatny gabinet?
#lekarz100k #takaprawda #pracbaza #afera #konowalposting #humorobrazkowy

jak w kazdej tak znajonalizowanej branzy (chyba ustepujacej tylko wymiarowi sprawiedliwosci) w sluzbie zdrowia wszystko zbudowane jest na hierarchii politycznej, gdzie kumoterstwo sie szerzy i najwazniejszym wyznacznikiem powodzenia nie jest swiadczenie jakosciowych uslug, tylko to z kim pijesz wutke. ustawione dziady kosza miliony, a rezydenci bez znajomosci zapierdalaja za miske ryzu. not all doctors are bastards
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pamiętajcie o jednym drogie dzieci - jak robilcie system IT gdzie dane są trochę zaokrąglane - zawsze zaokrąglajcie w stronę, co jest milsza dla użytkownika. Nikt nie będzie się kłócić że podało mu wynik lepszy jak mu na palcach wychodzi, a że odrobinę gorszy już będą się kłócić jakby ich życie od tego zależało
#programowanie #gownowpis

@Ragnarokk Łooo panie! Zaokrąglanie jest trudniejsze niż myślisz!
Dekady temu pracowałem nad projektem, gdzie wartości od .5 włącznie były zawsze zaokrąglana w górę. Efekt? Od czasu do czasu, bardzo rzadko pojawiał się DC bias na wejściu PA. Konsylium złożone z programistów i elektroników ścigało ten problem około dwóch tygodni. Na szczęście byłem wtedy juniorem i wątpliwa przyjemność debugowania tego nie spadła na mnie.
Zaloguj się aby komentować
straty oszacowano na 21,37zł
#bekazprawakow #polityka #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszkipolityczne #polityka #poznan

Zaloguj się aby komentować
a pamiętacie jeszcze to patriotyczne
narodowcy to szkodniki, które powinny zostać zdelegalizowane, you can't change my mind
#bekaznarodowcow #bekazprawakow #polityka
Zaloguj się aby komentować
Cz... czy pracownice Biedronki nie mają przypadkiem obowiązku noszenia staników...?
#pytanie #pytaniedoeksperta #oporniknazakupach #biedronka #gownowpis


Zaloguj się aby komentować
#anonimowehejtowyznania
Ziomki, dajcie plusa na pocieszenie, bo życie mi pokazuje jakim otworem stoi do człowieka.
Od ośmiu miesięcy szukam pracy jako admin IT, bez skutku. Wysyłam CV, czasem jest kontakt, częściej nie ma. Jak dochodzi do rozmowy, to albo dziękujemy, albo sorry, znaleźliśmy kogoś innego - tańszego, albo cisza.
Mieszkam i pracowałem zdalnie w miejscowości, do której przyjechałem do żony (jak przyjeżdżałem, to jeszcze żoną nie była). Znajomych brak (lub są, ale od strony żony), rodziny brak (poza teściami i inną od strony żony), z nikim pogadać, nikomu się wyżalić. Dołek, zniechęcenie, poczucie wyalienowania zawodowego spowodował napięcie pomiędzy mną a żoną eskalujące do tego stopnia, że naprawdę zacząłem myśleć o separacji. Na chwilę obecną przeprowadziłem się (na prośbę żony) do niedalekiego mieszkania, by niby odświeżyć atmosferę w domu ze względu na dziecko (prawie 4 lata). A dziś się dowiedziałem, że żona mnie zdradza od dwóch miesięcy z typem ze swojej pracy.
I sam już, k⁎⁎wa nie wiem co dalej. Pierwszy odruch - wyjechać jak najdalej w pizdu (czyli do rodziców), ale nie zostawię córki, z którą mam bardzo dobry kontakt i ja bym płakał i ona by płakała. Już i tak odczuwa tę moją "chwilową" przeprowadzkę. Z żoną mieszkać już mi się nie chce, zaczynam kombinować sprawę rozwodową, wynajem czegoś nowego to znów ekstra koszt przy braku pracy. Mam jeszcze na karku alimenty do spłacania na drugie dziecko (dawne dzieje, nie doszło wtedy nawet do ślubu), teraz dojdą mi nowe - jeśli uda mi się ugrać rozwód z orzeczeniem o winie żony - to na córkę, jak nie, to pewnie jeszcze na żonę. Mieszkanie (TBS) jest na żonę.
Mieścina jest na tyle mała, że z moim wykształceniem i historią pracy nie znajdę nic w zawodzie, zdalnie wychodzi jak wychodzi, mogę co najwyżej pójść na kasę do Netto za minimalną. A ta pójdzie na jedne alimenty i wynajem i nara, żryj gruz.
Syf, kiła i mogiła, wszystko się sypie. Całe szczęście w międzyczasie zapisałem się na terapię by obgadać swój stan psychiczny w związku z brakiem pracy, relacją w domu itp., to teraz dojdzie kolejny temat, zdrady.
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
#anonimowehejtowyznania #hejtoanonim
ID: #HA_4390089b402cfc9d
Wpis dodany za pomocą hejtoanonim.pl . Zaakceptowany przez @bojowonastawionaowca
@DKK Nie kłamie, bo całą historię znalazłem na jej koncie na facebooku. Ot, tworzyła wypowiedź na messengerze sama do siebie, jakby pisała pamiętnik, lub posta do wyżalenia komuś na forum.
Dowiedziałem się nie wprost, nie prosto w oczy.
Komentarz dodany za pomocą hejtoanonim.pl .
Nigdy nie miałem takich problemów ale widzę to tak:
Zostajesz na miejscu i próbujesz ogarnąć jakąś robotę, która niekoniecznie da Ci satysfakcję i pieniądze. Będziesz mógł się zajmować częściej dzieckiem ale dziecko w którymś momencie też da Ci w kość, bo mamusia wykreuje w jej głowie obraz tatusia nieudacznika. Czemu ty tato jesteś taki biedny?
Wyjeżdżasz do dużego miasta i ogarniasz się zawodowo i finansowo. Może dzidcko bedziesz widział weekendowo ale będziesz miał satysfakcję z pracy i za parę lat będziesz na takim stanowisku, że młoda będzie z Ciebie dumna. A jak zapyta dlaczego rozwód to powiesz, że mama nie miała dla ciebie litości w chwili kryzysu. A tata potrzebował pomocy a nie zdrady.
Zaloguj się aby komentować
To jest zycie. Wstajesz sobie rano. Ogladasz meczyk. Pijesz kawke, zjadasz jajeczniczke. Potem idziesz niespiesznie do dino po buleczki. Cudownie. #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Byl slup, nie ma slupa.
#bartekdeweloperski #budujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Haha, ale śmieszny ten memik normalnie tyle lajków i piorunów, to chyba przez to, że te postacie są do siebie podobne. Normalnie nie wytrzymie
A teraz coś może o tym lekarzu co zarabiał miliony i według niektórych załatwiał partyjniakom dostęp do lekarzy bez kolejki? Bo o tym nigdzie na Hejto nie słyszałem?
Zaloguj się aby komentować
husaria hurra!!!! cała naprzód!!!
#bekazprawakow #bekazpisu #polityka

Zaloguj się aby komentować