
Społeczność

Społeczność
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj ja byłem tym co zapchał butelkomat pod korek. #czlowiekskurwiel
Zaloguj się aby komentować
Russia Today wysłała amerykańskiego reportera na granicę białorusko-polską, aby agitował przeciwko polskim żołnierzom chroniącym nasz kraj przed inwazją migrantów.
Co ciekawe, to jest tean sam Amerykanin, który jeszcze kilka lat temu prowadził na yt "niezależny kanał" o życiu w Rosji, którego filmy były często pokazywane w m.in. polskiej infosferze.
#rosja #polska

Zaloguj się aby komentować
https://www.twitch.tv/pauzanagranie Kumpel ma Strima na twitchu. Tez nie lubi biegać jak ja
#twitch #stream
Zaloguj się aby komentować
Miód na moje oczy xD chyba Niemcy będą musieli wystawić swój ruch obrony granic, bo się patologia przez Odrę przedarła.
#polityka

Zaloguj się aby komentować
Chciałbym poinformować, że obstawiłem wygraną Francji, Argentyny, Portugalii i Anglii. Poprzednio obstawiałem wysoką wygraną m.in. Hiszpanii i Belgii. Wiecie, co to oznacza? Że pogrzebałem wasze marzenia 🤪 #mundial2026 #mundial #pilkanozna #hejtotyper
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Hamakuje i ogniskuje się. Jest w pytę.
#galaretkanomore
Zjedzone: 4 400 kcal ale będę jeszcze ładował
Spalone: 5 000 kcal
Kroki: 35 000
Bieg: 18.5 km
Spacer: 8.26 km
#dobrenawyki
#chlopskadyscyplina
Relacja jutro.
#adelbertthemighty


Zaloguj się aby komentować
Truskaweczki i poziomki z własnego ogrodu. Czy zaraz je wpierdziele siedząc przed telewizorem? Nie potwierdzam nie zaprzeczam #chwalesie #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
@RACO ależ tłusto sie tegoroczne antidotum zapowiada https://youtu.be/8uuCo-GaZH8
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
No takim jeszcze nie leciałem, ciekawe jak będzie :D dzieciaki cieszą się bardzo #samoloty

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ale wytrzymała ta hulajnoga, albo Mazda z gównolitu.
#hulajnogielektryczne #wypadek #motoryzacja


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nawiązując ponownie do tego wpisu
https://www.hejto.pl/wpis/taki-powerbank-oddam-za-darmoszke-baseus-picogo-20w-10000mah-rozdajo-zadarno-zad
#rozdajo #zadarmo kolegi @PrzylecialWiekszySamolot pragnę poinformować, że pałerbonk przyleciał. Niestety w całości i nawet sprawny. Po podłączeniu odłączyło mi fotowoltaikę, ale przynajmniej jest mrugający wyświetlacz, który udało mi się sfotografować za 11 razem.
Podsumowując tradycyjnie polecam tego hejtowicza i jednocześnie oczywiście gorąco dziękuję, ponieważ sprzęt na prawdę się przyda, co nie omieszkam niedługo pokazać. To jest pierwszy raz gdy coś dostałem a nie ukradłem, zatem jeszcze raz dziękuję!!! Kabelków też jest sporo 😁

@kainserezc przypomniało mi się coś - jeśli czegoś nie chce ładować, albo się wyłącza (usypia) podczas ładowania, to da się włączyć "legacy mode" dla urządzeń które nie do końca ogarniają PD, czyli jakieś słuchawki, smartwatche itp. jak to włączyć? ...nie pamiętam 🤣 chyba się wciskało przycisk na kilka sekund i na ekranie coś tam się inaczej wyświetlało 🤷
Zaloguj się aby komentować
co ten Fazowski znowu odwala?! #przezswiatnafazie #fazowski #heheszki


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dodam drugi post bo boję się, że mi utnie. W drugim tygodniu wyjazdu miało być lepiej bo dostałem bardzo doświadczonego gościa do pomocy mi, otóż od wtorku mam mega gorączkę kaszel i katar ze mało nie umarłem, wczoraj byłem u lekarza i okazało się że mam zapalenie płuc
Zaloguj się aby komentować