Kontrola nadgarstków. Dziś orient w wersji Pilot. Najbardziej niezajebywalny zegarek jaki miałem. Wodoszczelność 100m, zakręcana koronka. Pasek wyrwany za 15PLN w Bangkoku.
#kontrolanadgarstkow


Społeczność
Kontrola nadgarstków. Dziś orient w wersji Pilot. Najbardziej niezajebywalny zegarek jaki miałem. Wodoszczelność 100m, zakręcana koronka. Pasek wyrwany za 15PLN w Bangkoku.
#kontrolanadgarstkow

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Poczyniłem poważną modyfikację XD
Dodatek pół żartem pół serio, bo z jednej strony doczepiane lusterko to pierdoła, ale z drugiej strony w dwóch dawnych samochodach uratowało by mi część karoserii (martwe pole).
W nowych samochodach w sumie ludziom nie zazdroszczę wielu ficzerów, ale prawdziwego systemu kamer 360° kiedyś bym się chętnie dorobił XD
#samochody #gownowpis #zawszegruzem

Zaloguj się aby komentować
Dostałem pracę.
2 lata temu byłem po rozstaniu, z rozjebanym zdrowiem i to mocno, z komplikacjami po zabiegu i 2 nowymi chorobami, bezrobotny, z dołkiem psychicznym i w weekendowym ciągu alkoholowym
2 lata przepracowałem i się nawkurwiałem za wszystkich i miałem męczarnie brania cudzej firmy na swoje barki jako samodzielny handlowiec.
Podreperowalem mocno zdrowie (dziś 80 % tego czego chcę, czasem 90 % i idę do przodu dalej), przepracowałem związek w głowie, zmieniłem się w oczach bliskich mi osób na lepsze. Choć najbliżsi mówili mi po czasie "stary ja znam takich co by się jebnęli na linę w takiej sytuacji"
Dziś zostałem Head of Sales w duzo wiekszej firmie niz obecna. Za spoko kasę. Po 4 etapach rekrutacji.
K⁎⁎wa zawsze walczyłem o siebie
teraz sie tylko troche boje bo ogromna odpowiedzialnosc + zostaje bez urlopu na lato XD
#pracbaza #chwalesie #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
#gielda
Chyba moje 5 miejsce z najlepszym zyskiem na giełdzie
Rolls-Royce

Zaloguj się aby komentować
No k⁎⁎wa XD pis zrobił sobie eldorado z SSP, całe rodziny zarabiały tam miliony, tworzyli sobie własnych oligarchów, a teraz próbują stać z ludźmi i krzyczeć, że im się nie podoba kolesiostwo. Trzymajcie mnie XD
#polityka

Zaloguj się aby komentować
Nowa filozofia projektowa gry, nowy element mechaniki: karty zadań. Gracz nie odrzuca karty B.E.a.R. (jeśli takową posiada w swojej ekipie), zamiast tego karta B.E.a.R. uniemożliwia wystąpienie zagrożenia:
#ai #tworczoscwlasna #grybezpradu #gryplanszowe #test
blok/follow: #pitchwhite

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Serce roście patrząc na te czasy, w których społeczeństwo wreszcie zauważa przewały w grupie zawodowej lekarzy, a raczej konowałów (bardzo szanuję lekarzy, bardzo nie szanuję konowałów). Nareszcie ludzie łapią, że konowały potrafią być w wielu miejscach jednocześnie, dyżury są często wirtualne, a najgłośniej mówią, że mało zarabiają (szczególnie po studiach, gdzie na start na samym stażu mają tyle co specjalista w korpo).
Piękne, naprawdę piękne
Oczywiście uprzedzając ewentualne niezrozumienie - NIE GENERALIZUJE, NIE KAŻDY LEKARZ JEST KONOWAŁEM. Mówię o cwaniakach, którzy ru⁎⁎⁎ją nas wszystkich, ale zwracam też uwagę, że środowisko lekarskie udaje, że problem nie istnieje, ewentualnie to jednostkowe przypadki.
#konowalposting #medycyna
@maximilianan już na poziomie dentysty potrafią naciągać na kasę wbijając liczbę wykorzystanych gazików zgodnie ze sztuką, a stosując minimalną ilość i dorzucać dodatkowe czynności, których nie robili. Ogólnie to można sobie gdzieś podejrzeć deklaracje lekarza co robił.
Do kolegi z pracy przyjechała kiedyś policja i pytała czy był u pewnego dentysty. Kolega mówi, że tak, prywatnie. Lekarz wpisywał sobie, że na NFZ, że niby ze znieczuleniem. Kolega zapłacił za wizytę z własnej kieszeni, a znieczulenia nie było. To było małżeństwo. Naciągnęli NFZ na ponad milion zł.
W sumie konkretnie szukam w wiadomościach co to za ludzie byli to mi pokazuje wiele przypadków z całej Polski
Zaloguj się aby komentować
Dziś w programie kafelki w garażu. Makita z tym dłutem elegancko bierze, ponad połowę kafelków w całości oderwałem. #remontujzhejto #remont

Zaloguj się aby komentować
Oto dlaczego ZAWSZE nosimy odzież ochronną tam gdzie jest (albo gdzie zdrowy rozsądek podpowiada) wymagana. Stwierdziłem, że pociosam pniaczki aby się przesuszyły do zimy. Maul i mała siekierka. Od 6 r.ż. rąbałem drewno, zawsze starając się zachować bezpieczeństwo. Dziś pierwszy raz w życiu maul ześlizgnął się po pniaku i poleciał mi na stopę. Na szczęście, maletalowa kapa i skóra buta zatrzymały ostrze ale będąc w innym obuwiu, pewnie teraz smieszkowalbym ze szpitala. #bhp #drmartens

Zaloguj się aby komentować
Mateusz na chillu po nocnej ucieczce z domu #koty #pokazkota

Zaloguj się aby komentować
Ostatnio wracając z urlopu znowu sobie uświadomiłem jaka zmianę w zachowaniu potrafi przynieść przekroczenie granicy.
Po tygodniu jeżdżenia po Austrii i Szwajcarii przekroczyłem granicę i wjechałem do Czech i szybko sobie przypomniałem dlaczego tak nie lubię tego stylu jazdy bo nawet chyba 2 km nie zdążyłem przejechać już mi ktoś "siedział na d⁎⁎ie" przy wyprzedzaniu bo nie robiłem tego wystarczająco szybko w jego mniemaniu. Najlepsze że ci wszyscy ludzie potrafią idealnie trzymać się ograniczeń prędkości, dystansów czy używać lewego pasa tylko do wyprzedzania kawałek wcześniej...
#motoryzacja #samochody #zalesie
@KattaK W sensie, że już pepiki tak jeżdżą?
Byłem u nich rok temu na urlopie i podobnie jak Litwinów - oceniam ich jazdę jako bardzo płynną - nawet jak jedziesz za takim to wydaje się skupiony, trzyma tempo i tak się toczymy.
Rok temu pisałem, że łażenie tydzień po górach mnie tak nie zmęczyło jak przejazd 600km przez Polskę - wariaty na zderzaku, na lewym pasie, zero wpuszczania, skakanie po pasach, rozpędzanie do 150, żeby za chwile zamulać prawy pas z nosem w telefonie.
Na krajówkach 150 na prostej żeby zwolnić do 70 w zakręcie.
Szkoda strzępić
W tamtym roku zrobiłem trasę do Tallina. I wspominacie to o płynnej jeździe w krajach bałtyckich i trochę jest w tym racji. Ale myślę, że decydują o tym drogi.
Jadąc przed Litwę, czy Łotwę prawie wszystkie drogi, krajówki, są jednojezdniowe, jest sporo fotoradarów. Ale jest też bardzo mało obszarów zabudowanych (są kawałek od głównej drogi), drogi nie są kręte, normalnie, jedziesz za tirem, 90 na tempomacie i odpoczywasz. Czasem jakiś baran wielkim suvem wyprzedza i tyle.
Jak tylko wjechałem do kraju to od razu, 1,5 miliona znaków, ograniczeń, drogi krajowe prowadzą przez wsie i miasta, co chwila "zwolnij", "zginiesz", "ostry zakręt"... No i więcej baranów i to nawet nie w wielkich suvach.
Nie ma co wybielać kierowców za granicą, a że u nas jak w lesie. Po prostu wszędzie dostosowują się do lokalnych warunków, kar i ich nieuchronności. W Polsce można naprawdę dużo odpier.olić na drogach i nie ponieść żadnej konsekwencji.
Zaloguj się aby komentować
Po aferze z tym lekarzem , to w tym całym gównie zwanym polską polityką największa beka jest taka, że jak PO przejebie następne wybory, to politycy nie będą się zastanawiać dlaczego przejebali wybory i co zrobili źle, bo winni będą wszyscy tylko nie oni xD Jeszcze rok przed wyborami do sejmu mogę wam napisać, jaka będzie narracja oparta o polaryzację i szukanie kozłów ofiarnych
-młodzi mężczyźni
-faszyzm
-rosnące w siłę media społecznościowe kosztem telewizji i prasy
-mentzen na tik toku
-kościół
-prowincja i "Polska B"
-marsz niepodległości
-nawrocki
-mizoginia
No k⁎⁎wa absolutnie mnie to brzydzi. To nawet jak Kaczor przejebał wybory to nie wziął błędów na klatę, ale chociaż powiedział "wina covida, wojny na ukrainie i rosnącej inflacji i zjednoczenie opozycji, która była silnym rywalem". No c⁎⁎j ja rozumiem, że w polityce jak w biznesie, złapią cię za rękę to nie twoja, ale da się wyjść z tego, żeby nie wkurwić ludzi jeszcze bardziej niż wkurwiały ich twoje rządy.
To co PiS naodpierdalał to jest w ogóle kosmos, bo o ile 1 kadencja była pod pewnymi względami poprawna (a pod pewnymi absolutnie), to druga to jazda bez trzymanki, ale tam chociaż (poza Republiką) każdy z p⁎⁎dą cicho siedział i nie obwiniał ludzi o to że zagłosowali inaczej xD
Jedyne czego oczekuje Polski wyborca, dymany przez każdą partię od 89, to po prostu tego, że jak zagłosuje inaczej to nie będzie mu ubliżane, czego mądre głowy w PO nie rozumieją i od lat robią to samo - nie głosujesz na nas, to jesteś plebs xD Nie popierasz bezgranicznie jakiejś partii i starasz się myśleć co jest dobrze a co nie - symetrysta lub ruska agentura xD
JAKI MA W OGÓLE CEL TA STRATEGIA BY UBLIŻAĆ LUDZIOM? XD ŻE NAGLE ZMIENIĘ ZDANIE I ZAGŁOSUJE NA NICH? XD
A tutaj już czekam aż się te pseudoelitarne mądre głowy rzucą jak sępy na padlinę i będą jechać po wszystkich, że są gorsi od nich i w ogóle wybory róbmy tylko w dużych miastach i tylko na zachodzie kraju plus Warszawa xD
#polityka #bekazpodludzi
@Lopez_
No c⁎⁎j ja rozumiem, że w polityce jak w biznesie, złapią cię za rękę
Ale generalnie to o co Ci chodzi?
Typ od razu wyleciał z KO i toczą się przeciw niemu trzy niezależne postępowania - lekarska, NFZ i urzędu miasta.
Nikt nie wychodzi na ulice i nie stoi #MuremZa, nikt nie przenosi go do innej parafii tzn. szpitala.
Postępowanie toczy się tak jak powinno, czekamy na efekty. Gdzie wady?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#poznan #ezoterycznypoznan #heheszki #ciekawostki #polska
Prezydent miasta Poznania został obrzucony tortem na sesji rady miasta
#polityka

Zaloguj się aby komentować
K⁎⁎wa nie mogę przestać trenować na #silownia . Jak z tego uciec? Ide mimo, że mam dość i cierpie, bo szkoda mi mojego progresu xD A chętnie bym to rzucił w cholere.
Any idea?
#hejtokoksy #kiciochpyta
Zaloguj się aby komentować
Ale znalazłem kanał. Kopalnia złota. Goście trollują oszustów finansowych i rozmawiają z poszkodowanymi. Mój ulubiony film to jak dziewczyna jakiegoś Sebka zadzwoniła, bo ten dał się otumanić jakiemuś scammerowi. Przez bite dwie godziny próbują mu przemówić do rozsądku że został oszukany. Jak ten mem z mamutem i jaskiniowcami okładającymi go dzidami. Dziewczyna mówi że tego dłużej nie zniesie i że go zostawi, a gość mówi że się zabije bo ma 60k długu. Nie starcza im na opłacenie mieszkania i na jedzenie. A żeby było śmieszniej, już wcześniej został porobiony w podobny sposób i wziął pożyczkę żeby móc wpłacić na fejkowego brokera. A i jeszcze po drodze przejebał coś na kasynie. Tam było tyle red flagów, wykładają mu jak kawa na ławę że to oszustwo, a Sebek nadal uważa że robi dobrze i chce wpłacić więcej bo uważa że to jego ostatnia deska ratunku żeby wyjść z długów. Słucham tego i nie wiem co o tym myśleć. Nie wiem czy to dobrze czy nie, ale bardziej mi szkoda jego narzeczonej że trafiła na takiego debila, niż jego. #scam #oszukujo #finanse
https://www.youtube.com/watch?v=Kmebd2Ayceg
Zaloguj się aby komentować
Rano zauważyłem że nasze "upalne" #lato daje popalić śródziemnomorskim #rosliny

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować