K⁎⁎wa nie mogę przestać trenować na #silownia . Jak z tego uciec? Ide mimo, że mam dość i cierpie, bo szkoda mi mojego progresu xD A chętnie bym to rzucił w cholere.
Any idea?
#hejtokoksy #kiciochpyta

Społeczność
K⁎⁎wa nie mogę przestać trenować na #silownia . Jak z tego uciec? Ide mimo, że mam dość i cierpie, bo szkoda mi mojego progresu xD A chętnie bym to rzucił w cholere.
Any idea?
#hejtokoksy #kiciochpyta
Zaloguj się aby komentować
Ale znalazłem kanał. Kopalnia złota. Goście trollują oszustów finansowych i rozmawiają z poszkodowanymi. Mój ulubiony film to jak dziewczyna jakiegoś Sebka zadzwoniła, bo ten dał się otumanić jakiemuś scammerowi. Przez bite dwie godziny próbują mu przemówić do rozsądku że został oszukany. Jak ten mem z mamutem i jaskiniowcami okładającymi go dzidami. Dziewczyna mówi że tego dłużej nie zniesie i że go zostawi, a gość mówi że się zabije bo ma 60k długu. Nie starcza im na opłacenie mieszkania i na jedzenie. A żeby było śmieszniej, już wcześniej został porobiony w podobny sposób i wziął pożyczkę żeby móc wpłacić na fejkowego brokera. A i jeszcze po drodze przejebał coś na kasynie. Tam było tyle red flagów, wykładają mu jak kawa na ławę że to oszustwo, a Sebek nadal uważa że robi dobrze i chce wpłacić więcej bo uważa że to jego ostatnia deska ratunku żeby wyjść z długów. Słucham tego i nie wiem co o tym myśleć. Nie wiem czy to dobrze czy nie, ale bardziej mi szkoda jego narzeczonej że trafiła na takiego debila, niż jego. #scam #oszukujo #finanse
https://www.youtube.com/watch?v=Kmebd2Ayceg
Zaloguj się aby komentować
Rano zauważyłem że nasze "upalne" #lato daje popalić śródziemnomorskim #rosliny

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#youtube #heheszki #kapitalizm
Zaloguj się aby komentować
Khao Soi > Ramen I nawet z tym nie handlujcie.
#jedzzhejto #tajlandia #niepopularnaopinia

Zaloguj się aby komentować
No i niestety wygrałem #hejtolineanyway , a @razALgul powierzył mi organizację kolejnej rundy.
Dzisiejsze pytanie brzmi:
Co można powiedzieć w biurze podróży, ale nie na własnym ślubie?
Rozwiązanie (jeśli ludzkość nie odkryje go wcześniej) nastąpi jutro o 5:07 czasu lokalnego.
Zaloguj się aby komentować
Przełamałem lęk i zapytałem młodej samicy ile jej zostało na maszynie i o dziwo nie powiedziała "wypierdalaj incelu" ani nie zadzwoniła na policję tylko, że jedna to już poczekałem.
Jeszcze panie z recepcji zagadywaly każdego na wyjściu by zeskanować qr tylko nie mnie bo za brzydki jestem, taki los incelski.
#silownia
Zaloguj się aby komentować
Uwielbiam niektóre telefony do właścicieli aut. Ten złapał mnie za chłopskie serduszko. Cytat poniżej
Ja: Niech pan powie cos o tym hiluxie
Sprzedawca: No co mam powiedziec? Dom mialem budowac, ale babe pogonilem, wiec nie buduje. Czlowieku po 15 latach to jakbym k⁎⁎wa jakiegos szkodnika wy⁎⁎⁎⁎⁎olil, taka ulga, teraz tylko sprzedac bo parking zajebany tymi gruzami. No odpala, skreca, k⁎⁎wa, co ja mam panu powiedziec, na strzala, nad morzem bylem jeszcze z tą p⁎⁎dą i było wszystko dobrze, polskę zwiedziłem, a panie nie ma co sobie cisnienia podnosić, podjedz pan do wroclawia tu stoi mozna obejrzec
#samochody #handel
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Mam dylemat, jaki pasek kupic do zegarka pic related. Mam na oku dwa takie: https://www.zegarki.pl/hirsch-20302710-2-22 https://www.zegarki.pl/hirsch-03427010-2-22
Ktory wybrac? A moze macie jakies inne propozycje? Przy okazji #kontrolanadgarstkow #ankieta

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ahahahha xD jakiś czas temu odjebali mnie z rekrutacji pasującej idealnie do mnie, łaskawie odpisali nawet z feedbackiem! Z tym, że nie pytali mnie o nic co tam wypisali xD
Najbardziej mnie rozjebało, że "nie mam dostatecznych umiejętności w traceability" gdzie ja dosłownie robiłem to na poziomie korporacji, dosłownie pracowałem z Koreańczykami z HQ w Seulu xD
No cóż, chyba nawet mi nie żal, że nie dostałem pracy od typów, którzy raz, że nie wiedzieli kogo szukają (a szukali kogoś do roboty za 3 zupełnie różne działy), a dwa, że nie potrafili nawet zadać pytań dotyczących mojego CV. Ale co kwikłem to moje xD
#pracbaza #rekrutacja
Zaloguj się aby komentować
#gotujzhejto
Po szokującym sukcesie #savillum przedstawiam Wam #libum
Czy Juliusz Cezar jadł taki na deser? Nie wiem ale to bardzo możliwe.
Chyba trochę spartoliłem proporcje ale to się dopracuje następnym razem.
W przepisie było podane żeby obficie polać miodem ale nie jestem pewny czy dobrze to zrozumiałem i czy kupiłem odpowiedni miód 😉


Zaloguj się aby komentować
119 015 098 - 200 = 119 014 898
Serek wiejski.
Z Tearogiem
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
Dawno temu studiowała ze mną typiara co była wysoko w jakiejś piramidzie finansowej. Miałem do niej kontakt na fejsie aby wymieniać się notatkami a potem miałem ją usunąć. Nie usunąłem bo regularnie wrzuca posty z tej piramidki i jest to piękna kopalnia beki.
Nie dość, że wypruwasz sobie żyły, sprzedajesz kolegów, zatruwasz życie rodzinie - to jeszcze musisz robić fikołki, dosłownie xDDD
#pracbaza #januszebiznesu #piramidafinansowa

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ha! Chłop sobie wałek kupił, piorunujecie jeszcze czyściutki wałek, nigdy nie miałem lepszego wałka
#chwalesie #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Jest taki aspekt mieszkania na wsi - wywóz szamba. Za 8m3 zapłaciłem dzisiaj chłopu 350zł, to normalna, nawet dość niska cena podobno mi wujek powiedział xD
Bo jeżeli tak to nie dziwi mnie że tak dużo ludzi pompuje szambo na pole albo do rowu. No tyle dobrego że mieszkam sam to mi to 8m starczy na kwartał.
#remontujzhejto
Zaloguj się aby komentować